Najdi forum

Splash Forum Arhiv Ženski in moški čvek Sanjski moški in še tri dekleta…

Sanjski moški in še tri dekleta…

No,no saj vem sexualna privlačnost,sexualna energija med dvema,pa kemija in še kaj.No upam,da bosta srečna dolgo let.Ne bi si mislil,da bo njo izbral po tistem kar sem videl.Tisti francoski nenaden provokativni poljub ni bil fer do ostalih dveh “tekmovalk”.

itak- potem pa gre ves nedolžen k simoni! gnoj

Pravilno in še ves slinast od Natašinega poljuba on veselo hiti k Simoni.

Jaz sem slišal, da sta bila par že pred oddajo in da sta se prijavila zarad dnarja.

Ne bi rekel.Vse prav samo tisto poljubljanje ni bilo fer do ostalih dveh deklet,ki sta dokaj pošteni do kazanove Damirja.

Žan, kaj se pa ti zmrduješ, saj je tebi višek biti z dvema. A drugi pa ne smejo?

Malo razmisli kaj sporočaš in kaj te moti,če jaz sexam s tremi dekleti.Sanjski moški se obnaša zelo žigolovsko.Kot čebela:leta iz cveta na cvet.Zamimivo.

čista bedarija.sanjski čefur mogoče pa totalne koze s prazno glavo.
da se gredo tok ponižat.
jebep tako reality serijo k ne fukajo v živo dej glupost.

PA KAJ SI JA NOR, KAK JE BLO TO ZDAJ SMESNO, KO SEM BRALA VASE POSTE. SIMONA, NATASA, MOJCA, PA KAJ NE VIDITE DA JE V IGRI SAMO DENAR IN POPTV, MOJCO SO DO KONCA VLEKLI ITAK SAMO ZARAD POPSTARS, KER SE JE ZE TAM POKAZALA IN JE BILO BOLJ VABLJIVO YA POPTV. CE MENE VPRASATE, UNI S POPTV/JA LEPO DIRIGIRAJO DAMIRJU KAKO SE MORA VEST, DA JE JA BOLJ GLEDANO. CE BI JIH SAMO NA DALEC GLEDAL, NE BI BILO ZA NAS GLEDALCE ZANIMIVO. SLATANJE, JA, SEKS NAVIDEZEN, JA, VSE JE BIZNISSSSSSSSSS, MJAMI.

Pomiri se,odkod pa ti te informacije?Seveda je vmes tudi POPtv,denar,reklame,veliko režije…

ha ha sploh pa režije ha ha .
tretjerazredni bebci.

sem brala na njihovi spletni strani komentarje gledalcev in je en komentar Damir ful pohvalil, ko sem ga prebrala sem videla kako ta človek nima vse pošlihtano. Pohvalil je post v katerem Simono ful pokažejo v negativnem smislu, Natašo pa v super oh in sploh, tako da mislim sploh ni vprašanje katera je tista. Sanjski človek toliko bi imel sigurno toliko dostojanstva, da ne bi želel drugih deklet pokazati v negativnem smislu, žal, žal

Ma to je vse zrežirano. Par bosta dokler bosta zanimiva za javnost, pol pa adijo. 22 let je stara, rada eksperimentira, on bi mel pa že kr otroke…haha

Gledala sem to oddajo na RTL pred kakšnim letom. Tisti sanjski moški je bil res tak, da so ti šli mravljinci po hrbtu: visok, temnolas, kar pa je najpomembneje, pravi kavalir – olikan, njegovo vedenje je bilo brezhibno. Pa še potomec nekih grofov je bil … Skratka, ko sem gledala slovensko različico, sem bila zelo razočarana – pa ne toliko zaradi videza sanjskega moškega, kot zaradi njegovega vedenja. Kakšen bonton pa bi lahko prebral, da bi vedel, da se zobotrebcev ne žveči … to je samo ena cvetka, saj jih je bilo toliko, da sem kar televizor ugasnila. POP TV bi se res lahko bolj potrudil pri iskanju sanjskega moškega!

in da glredate to. A res nimate kaj bolj pametnega za počet.

Ja, jaz sem tud najprej tko govorila, pol ko sem pa enkrat gledala je pa kr ratalo zanimivo 🙂 Vsaj nasmejiš se Damirjevim “inteligentnim” izjavam, če ne drugega 🙂

Men se tale sanjski moški zdi ena huda pomota. A je sploh mogoče, da se en moški tako brezhibno spozna na tolk reči? Najbrž bi nas moral držati v negotovosti, odkar pa se z mečka z Natašo, je vse jasno. No, če bo izbral kako drugo, bo izpadel še večji čobme, kot je do zdaj. No, sicer mi je vseeno, ampak jaz se zabavam, moj dec pa tud, ko gledava!

fak pa kakšne ma ta damir…non stop kr neki govori kokr da on vse ve…..ma neb se nikol tko ponižala kokr so se te punce….neb rekla da bi ja res bil sanjski moški…..ma da bi mi ga podaril ga neb hotla…nenormalno me nervira z njegovimi izjavami…kokr da on vse ve…pa največji glumac je….ej pa kako ga ni sram dons pogledat v oči simoninim ta starim…..gnoj!!!!

Tam se liže s Natašo,potem pa k Simoni in njenimi poštenimi starši.Da ga ni sram neolikanca.

Moji kriteriji za sanjskega moška:

– da ne živi pri starših
– da ne glede na izorazbo je uspešen v tem kar dela
– da uživa v življenju
– da ima čarm, karizmo
– da je nekaj na njem, da ne moreš pogledat stran
– da ko te gleda veš da si edina ženska na celem svetu in da je celo življenje ćakal samo tebe,………..

Zame Damir ni to.

Mojca
———————————

Se strinjam :)) sam tist zadnje je mal naivno, drugač pa vse drži pa OK recimo da si vsaj misliš da je tako :)))

Spremljam zadnje 3 oddaje, ker mi je ful smešno. Prav nareživa se. Z Natašo čist skupaj pašeta, mal sta za na luno. Simona je pa predobra zanj. Ma preveč pošlihtan v glavi, medtem ko Nataša pač nima.

men je tale Nataša ena perverznica pa radodajka. Škoda mi je Simone, ki deluje poštena punca, da zgublja čas s tem tipom. Pa še to – groza kakšne kretene oz. glupače plačujemo iz davkoplačevalskega denarja. Pa taka profesionalna vojska! Lepo prosim, če je dvignjen sredinec profesionalen pol sem jaz papež.

Zgleda da vojska vse pobere…

Bolj ko tole gledam bolj se mi zdi da bo tale Damir sam denar popokal, svoje sanjske ženske pa ne išče preko oddaje. Glede na to, da si je zgleda ogrel za največjo kretenko, ki jo po kmalu dal na čevelj…

Joj to so neki sanjske ženske, ki morajo na tak način iskati dedca in on je šele sanjski – ma kaki on je samo neki čipčarapar !!!

Mica, a POP TV tud plačuješ?

°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°° Če meniš, da se ti godi krivica, ne išči maščevanja, kajti morda je tvoja nesreča le poduk, ki si si ga prislužil za nekaj, kar si spregledal." Eros [psi] st. 345

Se strinjam,Simona je predobra za njega,z Natašo pa bo Damir copatek.

Forum je zaprt za komentiranje.

New Report

Close