Samski moški višje lige
Larifari o tem, da se moški kaj veliko izobražujejo.
Tečaj francoščine: 15 udeležencev: 2 moška, en skupaj z ženo hodi, drugega pa žena doma čaka, ostalo ženske
Tečaj ruščine: 10 udeležencev, 1 moški, ki hodi na tečaj zs punco, ostalo same ženske.
Tečaj komunikacije 1: 5 žensk, 1 moški; nadaljevalni tečaj: 4 ženske
Kuharski tečaj: same ženske
Fotografska delavnica: 4Ž, 1M
Razna predavanja na temo osebnostnih odnosov, komunikacije: skoraj večinoma same Ž, redko kak M
Predavanja na temo prehrane, potopisna predavanja: skoraj same Ž
Tečaj športnega plezanja: 7Ž, 2M (20letnika)
Plesni tečaj: moških ni za dobit, če pridejo pridejo z ženo
Žal imam tudi sama take izkušnje – tečaj tujega jezika – upokojenci in same ženske. 🙂
Samski moški verjetno igrajo nogomet s prijatelji in hodijo po gostilnah.
Enkrat sem bila na neki gasilski veselici v enem manjšem gorenjskem kraju – moški so samo sedeli za mizo, jedli in pili. Bojim se, da so mnogi samski moški nespretni, ali pa pretirano vsiljivi.
Jaz tudi nisem še zasledil ženske, ki bi v soboto popoldne popravljala avto. 🙂
Pavšalno rečeno. Mogoče nisi bila na “tečajih”, ki moške zanimajo, in dejansko lahko nekaj iz tega potegnejo? (razen jeziki načelno vedno lahko pridejo prav). Na plesnih tečajih nikoli nisem zasledil težav s pomanjkanjem moških.
Sploh pa, najprej si je treba znati odgovoriti na vprašanje, kaj hočem: 100 stvari, o katerih nekaj vem, ali nekaj stvari, v katerih sem profesionalec.
Jaz pa moškega ne. Vsaj ne mladega moškega. Iz otroških let se spomnim, da so fantje popravljali avte. Zdaj pa ne vidim mladih moških, ki bi popravljali avte.[/quote]
Kljub novim avtomobilom, se določene stvari da narediti doma. Pa ja ne bom zavor peljal menjat mehaniku ali pa olja in ostalih malih stvari.
Morda pa imajo dovolj denarja, da si s tem ne mažejo rok ? 🙂
Saj tud nekdo, ki postane samovšečen in skrbi le še za svoj užitek nima nič kaj drugačnega pogleda na svet, le da drugi postane egoist (predvsem zaradi svojega drugačnega značaja), prvi pa se preveč razdaja za druge oziroma se potuhne ali pobegne v “črno luknjo”. Oba pa na nek način odbijata druge na nekem nezavednem nivoju in kot taka še nista primerna, pripravljena na partnerstvo. Razlika je le v tem, da je eden prepričan, da obupno nekoga potrebuje, drugi pa je prepričan, da je sam sebi samozadosten. V resnici pa si vsi želijo isto, le prav pot do tja morajo posikati.
he he he… potem sem iskana roba (šala). Verjetno ni tako hudo. Res nisem nikoli imel tega občutka na plesnih, da bi bilo moških premalo.[/quote]
Seveda si iskana roba :). Večkrat sem iskala soplesalca za tečaj, večkrat neuspešno. Včasih našla na netu.
Vedno tudi spraševala v plesnih šolah, če lahko pridem sama na tečaj, vedno me zavrnili češ, da vpisujejo le pare. Da pa bodo sporočili, če se bo javil kak moški brez soplesalke.
Jaz pa moškega ne. Vsaj ne mladega moškega. Iz otroških let se spomnim, da so fantje popravljali avte. Zdaj pa ne vidim mladih moških, ki bi popravljali avte.[/quote]
Pa veš zakaj ne ?
Ker novejši avti niso več tako preprosto sestavljeni, kot včasih.
Ogromno je elektronike in preciznih delov, kjer brez tega, da ga pri neki napaki ne priklopiš na tester, skoraj ne moreš ugotoviti vzroka napake.
Forum je zaprt za komentiranje.