Najdi forum

Splash Forum Arhiv Ženski in moški čvek Samski moški višje lige

Samski moški višje lige

Sram vaju bilo , otroke bi teple – babnice zlehtne 🙁
Sicer so pa pocitnice , ce se nista opazili 🙂
.
.

Ne vem, jaz se ne bi upala z njim dobit na samem. Greš zraven? :)))[/quote]

Greva in namlativa mulca, da se bo začel domače naloge delat. :)[/quote]

Ne vem, žal mi ga je, a ne vidiš, da že zdaj v strahu toliko lula? :)))

Kaj sele bo ce se pokakam od strahu 🙂
.
.

Ne bom dovolila, da katerakoli ženska dvigne roko nate. :)) Tak priden fant si, kot Denis Pokora. :))

A pol me bos sam ti tepla al kaj?
.
.

Oh, ne odrekajta mi tega užitka…

Damn! I'm good in bed. I can sleep for hours.

Oh, ne odrekajta mi tega užitka…[/quote]

IolantaMaria, ti si bolj izkušena, kakšen tip moškega se ti zdi tale intruderček?

Jolanda Maricka malo bolj spodobno se obleci v druzbi otrok – to je ze pohujsanje
saj ni treba da se ze takoj vse vidi 🙁

Lahko se zmenimo za kak PISSING , to obvladam 🙂
.
.

Oh, ne odrekajta mi tega užitka…[/quote]

IolantaMaria, ti si bolj izkušena, kakšen tip moškega se ti zdi tale intruderček?[/quote]

Oh, pa poglejmo: star je tam dobrih 40, definitivno štajerc in ima majhnega.

Damn! I'm good in bed. I can sleep for hours.

ne drzi
sem Calvin , 8 let , bog ne daj da bi bil stajerc, pri teh letih je pa se mali 🙂
od sexa pa ne bo nic – bi tko zgledalo, kot da mini hrenovko mecem po hodniku 🙂
.
.

Ja potem pa dolenjček.

Damn! I'm good in bed. I can sleep for hours.

Malo morgen 🙂
.
.

Ja potem pa dolenjček.[/quote]

Calvin je Američan. :)))

Ja potem pa dolenjček.[/quote]

Calvin je Američan. :)))[/quote]

Lej kolk je strahopeten. Niti namignit noče s katerega konca Slo je, kaj šele da bi nama zaupal točne koordinate, da bi ga prišle tepst.

Damn! I'm good in bed. I can sleep for hours.

se ve da cvikam
antilopa je vsaj lepa na avatarju, kaj je v resnici ne vem,
jolanda maricka ma pa ze avatar grozen , kaksna mora bit sele v resnici 🙁
.
.


Recimo da si tisti oh-in-sploh tip. Recimo da imas 10.000+ place in 1.000.000+ premozenja. Porocis se, imas otroke, potem pa se zena, ki vsekakor zasluzi bistveno manj, hoce lociti. Kolk si dolg in sirok si ga nasankal. Ni nakljucje, da je “dober plen” pri izbiri sila previden… se posebno do zensk, ki ga vidijo kot “dober plen”. lol

Poleg tega pa relativno uspesne in pogosto dominantne emancipiranke, ki ciljajo na poslovno uspesne modele, pozabljajo, da le ti niso nagnjeni k copatarstvu. In se kresejo iskre. Ampak taki tipi so redko obupanci, zato vemo kdo koga obicajno pusti…


Za nekoga je preseravanje to, za koga drugaga pa karikirano receno, zivljenje ob kruhu in vodi, da se ima za potovanje na Tajsko. V bistvu pa gre le za osebno izbiro v skladu z osebnimi prioritetami.

Mimogrede, omenjene poceni masaze so, khm, precej bedne in, mimogrede, pogosto naredijo vec skode kot koristi. Ampak, kot pravim, kakor komu pase… 🙂

Taki tipi so povsem neuporabni, ker ne znajo razmejit med prijateljstvom in partnerstvom. Da mi en bingo vso intimo nosi na ušesa kao prijateljice-zaključiva prej kot sva začela in tudi sva. Po možnosti v partnerstvo prinese še nasvete svoje drage prijateljice-ne rabim tipa, ki ne zna razmišljat s svojo glavo!


Običajno gre za nasproten tip, za razvajence, ki niso vajeni na nobeno prilagajanje, zato pa tudi ne najdejo “prave”. Katera pa želi bit le služkinja?! Mogoče kakšna, ki ji ogromno pomeni le denar in se za nekaj časa prepusti tej vlogi, ker se ji splača. 🙂

°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°° Če meniš, da se ti godi krivica, ne išči maščevanja, kajti morda je tvoja nesreča le poduk, ki si si ga prislužil za nekaj, kar si spregledal." Eros [psi] st. 345

Taki tipi so povsem neuporabni, ker ne znajo razmejit med prijateljstvom in partnerstvom. Da mi en bingo vso intimo nosi na ušesa kao prijateljice-zaključiva prej kot sva začela in tudi sva. Po možnosti v partnerstvo prinese še nasvete svoje drage prijateljice-ne rabim tipa, ki ne zna razmišljat s svojo glavo![/quote]

Smejka, sva že dve! :)))

Ja, veliko nas je.

Problem pri vseh teh samskih moških tipa “good boy” je ta, da so zamenjali svojo mamico z okoli 10-20 let starejšo prijateljico, ki po možnosti živi nefunkcionalen odnos s svojim partnerjem. Imata veliko skupnih pogovorov, ki nobenemu od njiju ne koristijo veliko, prej škodijo-predvsem moškemu. Najbolj všeč pa mi je, ko tak moški zna razmejit med svojim in njenim življenjem in pokazat, da ni samo “good boy”, ampak moški, ki ima v sebi moč. Do sedaj so mu jo “kradle” mamice in prijateljice in je bil tak poženščen moški. Da to naredi, ne rabi nasilja, samo odločne besede ali še to ne. Zato se mi smeji… Seveda pa do ozdravitve ni bližnic, ampak mnogo vsakodnevnih odločitev…

Ja, veliko nas je.

Problem pri vseh teh samskih moških tipa “good boy” je ta, da so zamenjali svojo mamico z okoli 10-20 let starejšo prijateljico, ki po možnosti živi nefunkcionalen odnos s svojim partnerjem. Imata veliko skupnih pogovorov, ki nobenemu od njiju ne koristijo veliko, prej škodijo-predvsem moškemu. Najbolj všeč pa mi je, ko tak moški zna razmejit med svojim in njenim življenjem in pokazat, da ni samo “good boy”, ampak moški, ki ima v sebi moč. Do sedaj so mu jo “kradle” mamice in prijateljice in je bil tak poženščen moški. Da to naredi, ne rabi nasilja, samo odločne besede ali še to ne. Zato se mi smeji… Seveda pa do ozdravitve ni bližnic, ampak mnogo vsakodnevnih odločitev…[/quote]

Ja, točno to, kar opisuješ. Le, da se človek ne bi smejal, ker to niti ni smešno. 🙁

antilopa

Za vsakogar, žensko in moškega, je praznik, ko odkrije notranjo moč, ki jo je do sedaj trošil naokrog in hotel biti prijazen, pretirano uslužen in dober. Zato je takrat čas za smeh iz globin… in rečem yesss!, to je rast, napredek v razvoju človeka, to je nekaj najlepšega, kar lahko doživiš. Je pomlad, ki vzbrsti z vso svojo močjo. Je pa tudi šele začetek…

Logično, saj to pomeni, da ti nekako ne zaupa, a ne. Oziroma zaupa bolj drugim ženskam kot tebi.

[i]Mojega hudiča sem prodal svoji duši.[/i]

Forum je zaprt za komentiranje.

New Report

Close