Najdi forum

Splash Forum Arhiv Ženski in moški čvek Samski moški višje lige

Samski moški višje lige

Eeeeem, moram povprašati svojega potencialnega partnerja, če bi imel kaj proti. :))))[/quote],,

No, razmisli tudi o tem, če si želiš imeti mene za neke vrste taščo ;)[/quote]

Daj malo namigni skozi kakšne teste pošiljaš potencialne kandidatke. :))))

Ta tip že ve, zakaj je samski.

Verjetno je zadnje, kar si želi na svetu ženska, ki bi se ji zdel “dober plen” zaradi svojega videza in visoke plače, ter dobrega avta. Verjetno išče kakšno, ki bo v njem prepoznala tudi druge kvalitete.

_______________ So it goes. - Kurt Vonnegut -

,,

No, razmisli tudi o tem, če si želiš imeti mene za neke vrste taščo ;)[/quote]

Daj malo namigni skozi kakšne teste pošiljaš potencialne kandidatke. :))))[/quote]

Ah, nič kaj takšnega. V kleti imam eno srednjeveško napravo. Natezalnica so ji včasih rekli. Jaz sprašujem, ti odgovarjaš. Mal stisneš zobe, pa je.
🙂

Damn! I'm good in bed. I can sleep for hours.

Spider, naša IolantaMaria je en tak zanimiv lik. Meni se ne zdi možno, da bi bil nek tako specialen moški odvisen od mnenja svoje prijateljice. Ti verjetno ne bi svoje prijateljice vprašal za mnenje o ženski, ki bi ti bila všeč? Hipotetično sprašujem.

Seveda ne. Pa nimam dragega avta, niti plače s 5-mestno številko, niti luksuznega stanovanja. Imam pa občutek, kaj je meni všeč in kaj rabim v lajfu in česa ne.

_______________ So it goes. - Kurt Vonnegut -

No, to je tisto, kar že ves čas skušam dopovedati vsem samskim. Najprej je treba najti človeka v pravem pomenu te besede, vse ostalo je sekundarnega pomena.

Že ves dan tole berem in čakam, da se bo vendarle oglasil kdo, ki bi napisal v stilu: jaz pa iščem eno osebo, ki bi me ljubila, spoštovala, v želji, da bi mu/ji vse to vračala in da bi se imela lepo…

Ampak ne. Kot kaže moraš imeti ves čas v žepu diplomo, zadnje tri plačilne liste in kopijo ZK izpiskov, če hočeš, da te kdo pošmirgla.

Damn! I'm good in bed. I can sleep for hours.

Samo, da ne boš mislil, ampak poznam precej moških, ki hitro podležejo komentarjem, ki jih imajo njihove prijateljice, kolegice o določeni ženski. Kaj si danes tako našpičen, celo proti meni? :)))

No, to je tisto, kar že ves čas skušam dopovedati vsem samskim. Najprej je treba najti človeka v pravem pomenu te besede, vse ostalo je sekundarnega pomena.

Že ves dan tole berem in čakam, da se bo vendarle oglasil kdo, ki bi napisal v stilu: jaz pa iščem eno osebo, ki bi me ljubila, spoštovala, v želji, da bi mu/ji vse to vračala in da bi se imela lepo…

Ampak ne. Kot kaže moraš imeti ves čas v žepu diplomo, zadnje tri plačilne liste in kopijo ZK izpiskov, če hočeš, da te kdo pošmirgla.[/quote]

IolantaMaria, tiste ki smo tu gor registrirane, tako ne razmišljamo. To so muhe enodnevnice, ki imajo precej zahtev do moških, pa same nobene ne izpolnjujejo.

Tole postaja ze kar zenitna posredovalnica.
A so v ponudbi tudi zenskice?

Ja, šablonsko iskanje, kataloško, to je recept za večno nesrečo.

_______________ So it goes. - Kurt Vonnegut -

Samo, da ne boš mislil, ampak poznam precej moških, ki hitro podležejo komentarjem, ki jih imajo njihove prijateljice, kolegice o določeni ženski. Kaj si danes tako našpičen, celo proti meni? :)))[/quote]

Nič nisem našpičen.:)

_______________ So it goes. - Kurt Vonnegut -

Moske rihta jolanda , zenske pa Matjaz-ko.
To bo ohceti se pa jos 🙂

Bomo Matjažka seznanili, da te zanima nežnejši spol, pa bo videl, kaj ima na zalogi. :))

Heeej, kam si navalil? Midve z antilopo sva se sam mal pohecali.

Damn! I'm good in bed. I can sleep for hours.

Saj je ribnican tudi za hec ubil zeno , ki pa ni poznala heca in je umrla 🙁
.
.

IolantaMaria, z intruderčkom se ni za hecat. 🙁 Pa tako nežno deluje ta fantič.

No, to je tisto, kar že ves čas skušam dopovedati vsem samskim. Najprej je treba najti človeka v pravem pomenu te besede, vse ostalo je sekundarnega pomena.

Že ves dan tole berem in čakam, da se bo vendarle oglasil kdo, ki bi napisal v stilu: jaz pa iščem eno osebo, ki bi me ljubila, spoštovala, v želji, da bi mu/ji vse to vračala in da bi se imela lepo…

Ampak ne. Kot kaže moraš imeti ves čas v žepu diplomo, zadnje tri plačilne liste in kopijo ZK izpiskov, če hočeš, da te kdo pošmirgla.[/quote]

V oni drugi temi o višji ligi sem napisala, da je glavni kriterij, da se dobro počutiš s človekom, če ti je to kaj v tolažbo. In če se ponavljam, se potem najde kdo, ki reče, da sem očitno doktorirala iz tega.

Z leti imaš vse več zahtev in bolj izdelano predstavo o tem, kakšen naj bi bil mr. bodoči. Pri 20 ti je važno, da te zna lepo pogledat in se ti lepo nasmehnit, pri 30 je pa to – ko je mr. bodoči še v idejni fazi – premalo. Saj potem, vsaj mislim tako, vsa ta teorija malo utone v ozadje, če si kolikor toliko čustveno inteligenten človek, in se navsezadnje tudi pri 30, 40 in 50 zaljubiš v tistega, ki te svetlo gleda. Seveda, še enkrat poudarim, če se greš ljubezen z iskrenimi nameni in brez računice.

Zdaj grem pa še enkrat v snežni metež. Držite pesti, da pridem nazaj 🙂

Mhm… bi bilo zanimivo vedeti, če gre res za nežnega fantiča…

Damn! I'm good in bed. I can sleep for hours.

Saj prej pretipaš teren, pa pretehtaš, če se splača, če ne pozoblje preveč koruze ta tvoj veliki ptič.
Ali s čim ga ti krmiš? Ima kaj za jesti? Drži to, da noji radi glave držijo v luknje. 🙂

[i]Mojega hudiča sem prodal svoji duši.[/i]

IolantaMaria a bos preverila kaksen sem ?
.
.

Mhm… bi bilo zanimivo vedeti, če gre res za nežnega fantiča…[/quote]

Ne vem, jaz se ne bi upala z njim dobit na samem. Greš zraven? :)))

Tule se zenskice bojijo ze same sebe , kaj sele moskih 🙁
.
.

haha, jaz tudi ne vidim dosti žensk na tečaju za varjenje…

bedno pavšalno mišljenje in z izjemo jezikovnih tečajev si naštela same ”anti” moške zadeve pa še jezikov kot je francoščina in ruščina se bo šel učit samo moški ki ima preveč denarja in mu je dolgčas ker jih noben v SLO ne zahteva torej razen če dobiš službo v turizmu ali v FRA in RUS potem je to vržen denar vstran v 99%

Kar se pa tiče tistega o višjem rangu pa si zapomnite ženske da moški kot si jih ve želite večino si NE ŽELIJO vas ampak kaj boljšega, to je tista ironija ki vas bo vedno tepla, same niste nič kaj pride postava ok morda malo nadpovprečna in potem bi kar mele nevem koga vse.

Zapomnite si vaša lepote = njegova plača… hočete met tipa ki je dobro preskrbljen in situaran gospod z plačo X tisoč evrov? Potem bodite vsaj podobne top seksi pičkicam z revij + imeti službo in smisel za humor… to je to kar moški hočejo, vsaj takšni na višjem rangu…

.............................................................................................. [b]''Your time is the greatest gift you can give to someone.'' - Rick Warren[/b]

haha, jaz tudi ne vidim dosti žensk na tečaju za varjenje…

bedno pavšalno mišljenje in z izjemo jezikovnih tečajev si naštela same ”anti” moške zadeve pa še jezikov kot je francoščina in ruščina se bo šel učit samo moški ki ima preveč denarja in mu je dolgčas ker jih noben v SLO ne zahteva torej razen če dobiš službo v turizmu ali v FRA in RUS potem je to vržen denar vstran v 99%

Kar se pa tiče tistega o višjem rangu pa si zapomnite ženske da moški kot si jih ve želite večino si NE ŽELIJO vas ampak kaj boljšega, to je tista ironija ki vas bo vedno tepla, same niste nič kaj pride postava ok morda malo nadpovprečna in potem bi kar mele nevem koga vse.

Zapomnite si vaša lepote = njegova plača… hočete met tipa ki je dobro preskrbljen in situaran gospod z plačo X tisoč evrov? Potem bodite vsaj podobne top seksi pičkicam z revij + imeti službo in smisel za humor… to je to kar moški hočejo, vsaj takšni na višjem rangu…[/quote]

Že ničkolikokrat povedano. Ampak še vedno se odpirajo glupe teme!

Če odmislimo krepostnice tukaj na MONu, se vsaki zašibijo kolena ob decu z denarjem. In sodobni moški to vedo in s pridom izkoriščajo. Ženske izkoriščajo atribute, “situairani” moški pa denar. Ni milosti.

Mhm… bi bilo zanimivo vedeti, če gre res za nežnega fantiča…[/quote]

Ne vem, jaz se ne bi upala z njim dobit na samem. Greš zraven? :)))[/quote]

Greva in namlativa mulca, da se bo začel domače naloge delat. 🙂

Damn! I'm good in bed. I can sleep for hours.

Forum je zaprt za komentiranje.

New Report

Close