Samski moški višje lige
Kje so samski moški nad 30 “višje lige”. Ni potrebno, da je “visoke”, dovolje je “višja”.
Kaj si pod tem terminom predstavljam? Da je star nekje 30 -45, samski, lahko tudi ločen iz z otroki. Z bivšimi ženskami vse poštimano. Da ima vsaj srednjo šolo, raje še kaj več. Da ima službo. Da zna kaj skuhat, pospravit, da ni v hotelu mama. Da je v dobri fizični kondiciji. Da tudi kdaj pa kdaj kako knjigo vzame v roke in jo prebere, da je razgledan. Da rad potuje. Da ni zapečkar. Da ne pije in ne kadi. Da je zrel, samostojen. Da mu ni edin hobi žuranje, popivanje in visenje na netu ali pred TV.
@oddani, da nebi ki. Tudi oddani lahko iz danes na jutri ostanejo samski in to ravno v ciljnem obdobju, kot si ga je avtorica zastavila.
Drugace pa ker sem se vecinoma nasel v tvojem pisanju, ti povem kje se nahajamo: veliko v sluzbi, potem ker imamo cas se ukvarjamo se z kako obsluzbeno dejavnostjo, tudi izobrazujemo se, ker imamo cas za to, zvecer nas najdes v kakem umirjenem lokalu z prijateljem na pijaci, ce je vreme primerno nas najdes na teku ali kolesarjenju na bliznjih temu namenjenih tockah,…
Zal pa so si tvoji kriteriji malo nasprotujoci. Namrec vsak ki ni zapeckar, rad gre kdaj tudi ven in se ga napije. Za sprostitev. Je pa to dalec od tega da bi to bil smisel. Ce ti je to smisel v tem starostnem obdobju, je s tabo nekaj hudo narobe.
Zdaj, da ne bo pomote. Ločeni so čisto ok.
Če je nekdo 10 in več ur v službi, ga ne štejem v višjo ligo. Ga štejem v ligo deloholikov.
Zaželeno je, da ima hobije, da mu gledališče, kultura, šport ni tuje. Zaželeno je, da ne popiva. Niso mi všeč moški, ki visijo po lokalih. SO mi pa všeč moški, ki tečejo ne glede na vreme. Kolesarjenje res ni za vsako vreme. Tek pa je. No zdaj to ne pomeni, da mora biti ravno tekač. Mišljeno je le to, da je veliko moških takih, ki imajo 1000 izgovorov zakaj so raje v lokalu kot pa na športanju.
Da se ga napije ni ravno znak nezapečkarstva. V bistvu smatram moške, ki visijo po lokalih za zapečkarje. Moški višje lige ne rabi alkohola, da se sprosti. Moški višje lige se zna tudi trezen sprostiti. Seveda pa ni nič narobe, če spije tu in tam kak kozarec vina ali piva. Če se ga pa napije pa ni to ravno moški višje lige. Tudi kajenje je odbijajoče.
Ne rabi brati knjig v stilu Vojna in mir, ampak, če pa sploh nič ne bere pa ni zanimiv. ALi pa če vse kar prebere je rumeni tisk.
Ha ha ha!!! Tvoji kriteriji moškega, ki spada v “višjo ligo” so me nasmejali. To je čisto navaden, povprečen moški, ne pa višja liga. In takih ne bi smelo biti tako malo…
@Mariborcan: res se par kriterijev tepe.
Ma ja. Samski so večinoma nižja liga, razen kaki sveži ločenci. Eni še vedno brez službe, brez izobrazbe, pol pismeni, ne znajo niti enega tujega jezika, edino kar mignejo od doma v prostem času je v lokal, na dopust ne zmorejo kaj več kot hrvaška obala. Knjige ne vedo kaj so to, edini šport jim je dvigovanje pira.
Ta boljši so vsi oddani.
Potem pa kar z besedo na dan kje se da najti take moške in seveda kaj ženske delamo narobe, da nas nočete :)?
Kar napiši naše napake :).[/quote]
Mislim, da ni univerzalnega odgovora.
Če je nekdo ločen, potem to pomeni, da ima slabe izkušnje in ne bo tako zlahka se spet podal novim izzivom naproti. Zato je veliko takšnih, ki raje ostanejo samski.
Je pa ponavadi ovira samovšečnost in s tem nesposobnost iskanja kompromisov in reševanje ovir, ki nastanejo pri vsakem odnosu.
Ma ja. Samski so večinoma nižja liga, razen kaki sveži ločenci. Eni še vedno brez službe, brez izobrazbe, pol pismeni, ne znajo niti enega tujega jezika, edino kar mignejo od doma v prostem času je v lokal, na dopust ne zmorejo kaj več kot hrvaška obala. Knjige ne vedo kaj so to, edini šport jim je dvigovanje pira.
Ta boljši so vsi oddani.[/quote]
Hmmm… ne poznam nobenega samskega “nižje lige” in kar nekaj samskih “višje lige”. 🙂 Višje lige… ha ha ha!
Najbrž ne delate ničesar posebno narobe. Kremšnita ne dela ničesar narobe, pa vseeno ne grem v slaščičarno in je ne pojem.
Ženske ste zadnjih 20 let načrtno delale na svoji emancipaciji od moških. Zdaj se moški, zapoznelo sicer, emancipiramo od žensk.
Ne rabimo za vas več. Jaz ženske ne rabim. Meni bi morala biti ženska ful ful všeč, da bi si začel želeti zveze z njo. Takšna, ki bi mi spodrezala tla pod nogami in bi nehal razmišljati racionalno.
@oddani, sem ti ze povedal kje smo. In 2 posta nad tabo je dober priblizek resnici, zakaj nas ne najdete tako lahko. ker smo samozadostni, predvsem pa ne obupani, ampak prav nasprotno, uzivamo na polno v svojem samskem stanu in se ne smilimo samemu sebi in si mislimo da bo prava ze prisla mimo ko bo cas za to. Smiljenje samemu sebi je opravilo za luzerje ki jokajo doma med 4 stenami in se sprasujejo zakaj je svet tako krut do njih. Jaz rajsi ta cas porabim za osebni razvoj, dopolnjevanje.
Vidim pa da imate tukaj prav smesne kriterije, kako bi naj tak moski izgledal. Lahko si postavite neke okvirje in k temu stremite, zastavit pa si fiksne lastnosti, od katerih ni odstopanja, pa se bojim da ne bo obrodilo sadov
Forum je zaprt za komentiranje.