Najdi forum

Splash Forum Arhiv Ženski in moški čvek Samske ženske

Samske ženske

U lepo, pridna. No očitno mamo drugi še kaj drugega za počet, kot samo kolesarit.[/quote]

Kaj se repenčiš, saj te nihče ne sili kolesarit. Če ti ni do kolesarjenja, je to tvoj problem. Sam si se nekaj ponujal za družbo.
Pač si človek,ki raje leži na plaži s pirom. Tudi to je nekaj.[/quote]

Pa ne sej tud jaz se rad mal razmigam. Kolo mi je tud men všeč sam ne ekstremno. Drugač pa peške v hribe pa plavanje , ko sem na morju….. To zadnje mi je še najbol.

kolesa123 je tudi ronka, ki se sama s sabo pogovarja.
pa samski123 je tudi ronka.
HOče pač dokazat, da so tipi nikakvi in se dela, da je nikakvi tip.

Sorry ampak ti si ronka na kvadrat s svojim nickom.

Ah brezveze, sami neresni. Adijo.

kje pa, to sploh ni res, jas sem zelooo resen, če si tudi ti, se pa zmeniva.

Definitivno še ena samska. Tipu se ni dalo migniti s prstom, pa je tako kot je. So moški, ki ne bi vlagali in je jim samoumevno vse, ko vstopijo v zvezo. Veliki mali otroci…

V katerih letih pa si ????

V najboljših letih:-)

Okroglo 40.

Pa pravijo, da zgledam veliko bolje kot prej.

In koliko pomladi šteje Potapljač.

Enako stara. A bi kaj na zasebnih malo več o tem ?

Samovsecnost ful odbija….na forumu lohk vsaka kura super zgleda, boljs kokr kdaj prej…hahahahahahahaha.

Potapljac, kaj te je sem prineslo? Isces morsko deklico?
Bi ti pisala na ZS, a se bojim povodnih moz 😛

Forum je zaprt za komentiranje.

New Report

Close