Samske ženske
U lepo, pridna. No očitno mamo drugi še kaj drugega za počet, kot samo kolesarit.[/quote]
Kaj se repenčiš, saj te nihče ne sili kolesarit. Če ti ni do kolesarjenja, je to tvoj problem. Sam si se nekaj ponujal za družbo.
Pač si človek,ki raje leži na plaži s pirom. Tudi to je nekaj.[/quote]
Pa ne sej tud jaz se rad mal razmigam. Kolo mi je tud men všeč sam ne ekstremno. Drugač pa peške v hribe pa plavanje , ko sem na morju….. To zadnje mi je še najbol.
Forum je zaprt za komentiranje.