Samske ženske
Opažam, da je vse več samskih žensk nad 30. Sicer pravijo, da bi rade imele fante pa postavljajo nerazumne pogoje.
Vse bi imele izobražene tipe, ki veliko potujejo, ki so v pravi kondiciji, preveč športat pa ne smejo, morajo biti pametni, razgledani, če živijo pri starših odpadejo. Če nimajo svojega fleta odpadejo. Saj ni čudno, da so samske, če pa postavljajo 101 in en pogoj.
Imaš prav, po drugi strani pa mora bit moški, ki nima vsega tega, dovolj siguren vase in ji pokazat, da potrebuje pred vsem tem predvsem nekaj drugega, ne pa da kar zbeži, ko zagleda te pogoje. 🙂
če tip pri 40-ih nima lastnega bivališča je res neki narobe z njim v kolikor ima vsaj 800€ plače in to, da ženska vzame moškega k sebi domov je že mal kastracije zanj
izobražena in razgledana si pač išče sebi enakega, kr je normalno
moški pri starših pa – lepo te prosim no – škoda tipkovnice
iščeš sebi primerno, kar pomeni enako ali več, nikakor pa ne manj
ni nujno nekoga imet, če pa že, potem pa to kar želi vsaka posameznica
tolažilne nagrade pobirat je pa mogoče bl za moške, da majo malo za sproti…. ženske, ki iščejo stalnost pa raje počakajo
Bog ne daj, da službo izgubiš, ko si poročen. Ali pa so takrat te stvari že dovoljene pa samo na začetku išemo ideal?
Ženska z diplomo, magisterijem, doktoratom pač ni preveč navdušena nad nekom s poklicno šolo. Saj ne rečem, da so vsi s poklicno šolo slabi. To ne drži. Ampak v OŠ se spomnim, da so šli na poklicne le na večji luzerji. POtem pa te kar nekak odbije, če slišiš, da ima le poklicno šolo.
Med starejšimi moški, ki imajo poklicno šolo, je veliko razgeldanih, pametnih. Današnja mladina pa je drugačna, na poklicne gred res ta največji luzerji ali pa tisti, ki se res težko učijo (teh ne mečem med luzerje). Na poklicnih šolah se potem dogaja mamila, popivanja, žuranja… v glavnem samo bluzenje. In potem se avtomatsko ženske bojimo takih moških.
Saj tudi, če iščete obrtnike vidite, da je res. Starejši obrtniki so sposobni, resni. Med mlajšimi, ki so končali poklicne šole težko najdeš koga sposobnega. Vse nekaj kadi, pije, dela pa bolj malo.
Da je pa moški brez službe, to pa tudi ni dobrodošlo. Ženska si pač ne želi nekoga, ki ga bo morala preživljat. Ponavadi si iščemo koga s podobnim standardom.
Problem je, ko ljubezen iščemo z nekimi zahtevami, ki jih sami ne moremo izpolnit ali pa človeka sodimo po nekih “dosežkih”, preden ga spoznamo. Ne vem, kakšno varnost ženski daje diploma moškega, ko pa je lahko vse kaj drugega narobe pri tem moškem. Poleg tega sama diploma še ne pomeni prav veliko. Nekdo z diplomo je še vedno lahko nesposoben poiskati si službo, medtem ko si jo lahko nekdo brez nje, prej poišče s sovjo iznadljivostjo. Seveda tudi diploma ne pomeni, da je nesposoben.
Ljudi ocenjuje(mo) veliko veliko prehitro po nekih etiketah in jih pospravljamo v neke predalčke. Pri tem pa itak najprej samo sebe prikrajšamo, medtem ko drugim s svojim popačenim pogledom na svet prikrajšamo muke, da mu ne bo treba prenašati naših nerazumnih pričakovanj. 🙂
ne posplošuj !
rekla sem, da vsak išče sebi primerno. osebno mi diploma ne pomeni nič. pomembno mi je, da je nekdo razgledan, da se lahko pogovarjam z njim. odrasli ljudje ne sodijo k staršem. tam so otroci in taki k niso sposobni skrbet zase. tak k zase ni sposoben skrbet zame ni.
dobro preberi zdej :))))
Službo zdaj imam. Stanovanja nimam. In imam končano srednjo šolo, ampak za vse te dame je to luzersko.
Zanimivo, da vse te samske dame, vse imajo diplome pa jim to nič ne pomaga. Poznam kup samskih žensk, vse diplomirane, vse dobre službe. Samo partnerstvo pa jim ne laufa. Ženske s SŠ pa nimajo težav, nobena samska.
Tiste z diplome pač ne marajo moških z manj šole. Zato pa ostajajo samske, njihove kolegice z manj šole pa nimajo teh težav.
Kar ozrite se okrog. Vse samske so izobraženke, med manj izobraženimi pa ni težav s samskostjo.
dober, zdej smo konkretno nanjga tole preusmerili, oz si ti :))))
-eni tipi se pač vidijo boljši in lepši koker so, se ne starajo…
-nimajo kej dost pokazat in loh očarajo s tem sam nižje po rangu
-nimajo izkušenj v spolnosti oz potenciala, pa pol spet iščejo zelene ženske, ki jim ne bojo prehitro odpovedale gostoljubnosti ker mislijo da je frajer
za kej več rabi pa človek poleg tega, da je poln sebe še kaj – za to sposobnih je pa žal premalo moških
Forum je zaprt za komentiranje.