Samske 30+
Samske 30+ letnice spadajo v eno od spodnjih kategorij:
grda in neprivlačna, zato je noben ne mara
ločenka, ki je besna na cel svet, ker jo je bivši reicmo varal
zatežena sto na uro, zato vsak beži od nje
feministka
odcvetela lajdra, ki je nekoč tipe menjala kot gate, sedaj je pa noben noče več – ponavadi potem ujaga copatarja
Me čudi da še ni kera ali kateri copatar veleumno naznanil da sem si to danes zjutraj sam napisal…
Saj jaz vem da imam prav v grobem… je pa tudi res da ni popoln tale seznam ki sva ga midva napisala in so majhna odstopanja ampak ogrodje je tapravo 😉
Ja to vrsto si definitivno izpustil…
pa še kaj bi se našlo recimo:
– asocialne
– brez smisla za humor(dobro to je lahko podzvrst)
pa še kakšna… 😀
in potem zliva gnojnico pa vas… cccc namesto da bi zlival kaj drugega :)[/quote]
Aja, ne jemljem osebno:). Samo recimo, ko berem Matkica in njegov odnos do nežnejšega spola…potem me postane strah:).[/quote]
Prav tak
Spet tu mešaš notri svoje komentarje nas pa sprašuješ zakaj debatiramo v temah o vezanih… morda če boš upošteval svoje nasvete prvo pri sebi ki jih deliš meni in Spiderju boš pa dal zgled še nama…
in potem zliva gnojnico pa vas… cccc namesto da bi zlival kaj drugega :)[/quote]
Aja, ne jemljem osebno:). Samo recimo, ko berem Matkica in njegov odnos do nežnejšega spola…potem me postane strah:).[/quote]
Ah taki so samo bolj glasni. Pa je videt, da je to večina moških takih. Samo k sreči je kup normalnih moških 🙂
Aja, ne jemljem osebno:). Samo recimo, ko berem Matkica in njegov odnos do nežnejšega spola…potem me postane strah:).[/quote]
Ah taki so samo bolj glasni. Pa je videt, da je to večina moških takih. Samo k sreči je kup normalnih moških :)[/quote]
jah jah, so rekli pes ki laja ne grize… pa vedno rečem da res ne ker jaz ližem 😉
jap kup normalnih moških je samo noben noče nenormalnih žensk z MoNa
bahahahaha
Ma strah me je, da te ljudi srečam na ulici:))).[/quote]
Ti ne mešaš virtualo z realo.. zakaj drugi bi? 🙂
Če je tebi tole hec, je morda tudi drugim :)[/quote]
Seveda EnTip, kako si ti odprte glave:). Le zakaj mi to ni prej kapnilo?:) Aja, ker sem blond:)). Razmišljanje moških/žensk tukaj se ne razlikuje od razmišljanja v reali…torej sem lahko upravičeno v skrbeh, a ne:). In ne more biti vedno vse hec, še posebej, ko nekdo večkrat poudari svoje mnenje.
Forum je zaprt za komentiranje.