Najdi forum

Splash Forum Arhiv Ženski in moški čvek Samo za tiste, ki ne želite svojih otrok

Samo za tiste, ki ne želite svojih otrok


Saj ne sprašujejo zato, ker jih bi res zanimalo kdaj jih boš imela, ampak zato, da provocirajo, ker vidijo da te lahko sprovocirajo. 🙂

Na provokativno vprašanje pa odgovoriš s provokacijo.

In provakativen odgovor je?
Tak primeren za nekoga svežega v službi, ki jo morijo starejši, uveljavljeni sodelavci?
Ter primer odgovora za stare tetke, botrice in podobna žlahta?

Če so taki težaki, te bodo pa potem spraševali, ali si že poslala pismo. :))

°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°° Če meniš, da se ti godi krivica, ne išči maščevanja, kajti morda je tvoja nesreča le poduk, ki si si ga prislužil za nekaj, kar si spregledal." Eros [psi] st. 345

Karkoli boš rekla, od provokatorjev vedno lahko pričakuješ še podvprašanje, tako da nekega univerzalnega odgovora ni. Jaz osebno lahko provokatorju ves čas odgovarjam z resničnimi odgovori in mi nikoli ne zmanja nabojev. Prej jih njemu vprašanj.
Če pa nimaš časa ali potrpljenja za to, se pač obrneš in ignoriraš, če gre res za provokacije.

°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°° Če meniš, da se ti godi krivica, ne išči maščevanja, kajti morda je tvoja nesreča le poduk, ki si si ga prislužil za nekaj, kar si spregledal." Eros [psi] st. 345


Pomembno je, da ne pokažeš svoje šibkosti in da si se sposobna o tem pogovarjati brez slabega občutka.
Če te to vpraša moški, ga vprašaš zakaj ga to zanima…Jih ima sam premalo in bi rad še s tabo imel kašnega….:)
Starim tetkam pa poveš, da boš raje postala nuna. 🙂

Uporabiš domišljijo in debato pelješ v takšno smer, da bodo sami izpadli neumni, ker te to sprašujejo.

He,he, samo, da ne bo potem moj užaljen, ko mu bodo tetke povedale, da se odpravljam v samostan :).


Zato je pa vedno bolje govoriti resnico. Naj ljudje širijo to, ne pa “laži”. Ne razume vsak heca na pravilen način. 😉

°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°° Če meniš, da se ti godi krivica, ne išči maščevanja, kajti morda je tvoja nesreča le poduk, ki si si ga prislužil za nekaj, kar si spregledal." Eros [psi] st. 345


Zato je pa vedno bolje govoriti resnico. Naj ljudje širijo to, ne pa “laži”. Ne razume vsak heca na pravilen način. ;)[/quote]
Tistim, ki ne razumejo resnice, če jim jo enkrat poveš, pa res nima smisla se še naprej pustiti provocirati in živeti pod pritiskom, ker ne delamo tako kot drugi želijo.

Bolje jim dati vedeti, da jih ne jemlješ resno, pa bodo prej odnehali.

Jaz tudi ne mislim imeti otrok, preprosto ker sem preveč egoistična in želim ves čas v dnevu samo zase. Pa ne maram jih nekaj baš dosti, 2 urci ok potem mi grejo pa na živce.

Ampak razumem, da me ljudje to sprašujejo. Zakaj? Zato, ker vsak človek vedno izhaja iz sebe – osebi, ki ti takšno vprašanje zastavi, je očitno imeti otroke velika prioriteta v življenju in se ji zdi takšno vprašanje na mestu. To sprejmem, se nasmehnem in pravim nekaj v stilu “nekaj časa še ne”. Če pa oseba res teži stalno (tudi taki se najdejo) se včasih zaradi ljubega miru izognem tudi tako, da namignem oz. povem kako belo laž v stilu da se trudiva ali da jih ne morem imeti ali kaj podobnega.

Se jih pač ne tiče.

dveh “stvari” o ljudeh ne zastopim:

1. da se izpostavljajo, da kaj nočejo … pa koji vam je one??? Ni blema. Pač nočete. Kje je “zgodba”?? Jaz pojem 3 kepice sladoleda v letu … a naj sedaj delam “zgodbo” iz tega, ker noče jesti sladoleda???

2. da HOČEJO kar ni možno … npr. istospolniki/ce posvojitev otrok?? A nebi raje krta, miš, voluharja … stonoge, amebe … ???

-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.--.-.-.- [sup]"If you want to win you must not lose"[/sup] – [sub][i]Number One[/i][/sub]

😀 😀
In ti si tipičen primer cmerave punčare z redčo pentljo v laseh, ki ji ne smeš pokazat dveh prstov navskriž ker že togotno cmera…. 😉 😀
Ni čudno, da te tako radi provocirajo, ko pa take zganjaš…. :))))) Za starejše uveljavljene sodelavce, ki ti ponujajo svoje seme, ker si ok mašina je, da jim rečeš, da veliko razmišljaš o otrocih a, ko ti oni postavljajo taka vprašanja/ko jih slišiš govorit, te mine vsa želja po razmnoževanju…..

In še za stare tetke, ki jim je bil največji dosežek v življenju, da so rodile in se postavljajo s svojimi otroki in te zato, ker jih one imajo gledajo zviška, čeprav so nekateri precej zavoženi primeri, jim odgovoriš, da bi jih že imela a ker vidiš kakšni so njihovi te mine imet otroke…..

Si jim upaš tako provokativno odgovorit? 😉
Dvomim, ker za temi odgovori bo sledila njihova replika ne katero boš pa ostala brez besed, izgubljena kot Rdeča kapica v gozdu…..
Če hočeš komu “provokativno” kaj zabrusit moraš vedet že prej odgovor predno te oni sploh kaj vpraša za to pa rabiš malo bolj samozavestno razmišljat in znat obračat besede, ki ti jih mečejo v obraz, da se odbijejo od tebe…. In nihče ti ne bo zameril, če se boš znala postavit zase, če se pa umikaš te pa vsak pohodi….. :/

******** [i]Ne govoriš ničesar, o čemer je vredno govoriti, če s tem nikogar ne vznemiriš. (Galvin K.)[/i]

Če te gnjavi kakšna mamasta znanaka, ji lahko sikneš, da začneta delat na tem takoj, ko se bo njen mož spomnil kako otrokom primerno razložiti, da bodo dobili polbratca ali polsestrico.

Uf veliko razlogov je zakaj ne želim.
Ne želim si nosečnosti. Vsa okorna ne bi mogla početi vsega, kar zdaj počnem.
Bolečine ob rojstvu me prav nič ne mikajo.
Najhuje pa potem: skrbeti za otroka, sem preveč egoistična, da bi si pustila vzeti čas in ga nameniti komu drugemu. To bi pomenilo leta odrekanja.
Ne, sem egoist. Počnem stvari, ki jih sedaj lahko, če bi imela otroka pa ne bi šlo.

Poveš, da jih ne maraš in je. Uf kako se pri meni vsi zgražajo ampak mene to sploh ne briga:)

pa vse svoje in družinsko premoženje naj prepiše na novorojenčka — že v naprej ☺

-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.--.-.-.- [sup]"If you want to win you must not lose"[/sup] – [sub][i]Number One[/i][/sub]

haha, dober odgovor! 🙂

Najprej pospravi pri sebi in poglej kakšne neumnosti ti pišeš.

Ma nemoj, jaz to poslušam že 3 leta, pa še nisem 30 :/

Si smešna, s kakšnimi življenjskimi težavami se pa ti ubadaš, grozno, kakšne krivice se ti godijo…. 😉
Če si želiš/želita otroka, se pogovori s partnerjem, to ni oz. ne sme biti predmet forumske debate. 😀
Koga bi naj to zanimalo, če si želiš, če si ne želiš, če bi rada imela enega ali raje dva, morda 3 otroke!? :))
Razen če iščeš morda med MON-ovci svojega potencialnega “oplojevalca” in mu to že v naprej pišeš. heh :))

Ronka press

[i]Mojega hudiča sem prodal svoji duši.[/i]

Matjažko, zakaj pa ti pišeš sem svoja mnenja, želje, izkušnje? Misliš, da koga zanimajo? :))

°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°° Če meniš, da se ti godi krivica, ne išči maščevanja, kajti morda je tvoja nesreča le poduk, ki si si ga prislužil za nekaj, kar si spregledal." Eros [psi] st. 345

Seveda, predvsem na dekleta naredim veliki vtis, da mi potem iz roke jedo ko golobčki. :)))

Poanta je nekje drugje, če si želiš otroka ali ne, se s tem dogovarjaš s partnerjem, ali boš ti na forum vprašal, če lahko svoji narediš večji trebuh, pa bomo glasovali, Marko? 😀

[i]Mojega hudiča sem prodal svoji duši.[/i]

jaz si pa v dobro svojih ootrok želim, da Matjazko, DoSadni, Spider, (+ enakovredni del ženskega spola) čisto zares nebi imeli otrok
Da so neplodni ☺☺☺

-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.--.-.-.- [sup]"If you want to win you must not lose"[/sup] – [sub][i]Number One[/i][/sub]

Oh, 1. mesto že zasedam. 😀 Dobri geni morajo iti naprej, ti si tudi premišljeno ravnal, da slabih nisi dal naprej, ker menda nisi imel priložnosti, kam jih strest. :)))

[i]Mojega hudiča sem prodal svoji duši.[/i]

Seveda, predvsem na dekleta naredim veliki vtis, da mi potem iz roke jedo ko golobčki. :)))

Poanta je nekje drugje, če si želiš otroka ali ne, se s tem dogovarjaš s partnerjem, ali boš ti na forum vprašal, če lahko svoji narediš večji trebuh, pa bomo glasovali, Marko? :D[/quote]
Vi lahko glasujete, jaz pa bom še vedno naredil po svoje. :)) Vem, kje je bila tvoja poanta in se tudi strinjam s teboj. Vendar pa, če človek napiše na forum neke svoje želje, cilje, to ne pomeni, da tega še ni razčistil s partnerjem. To je namreč namen foruma, izmenjava mnenj, pogledov. Konec koncev bi vse svoje misli lahko delili le s svojim partnerjem in z nikomer drugim več. Potem bi na forumu ostali le še samski. Očitno pa smo ljudje še malo bolj socialna bitja.

°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°° Če meniš, da se ti godi krivica, ne išči maščevanja, kajti morda je tvoja nesreča le poduk, ki si si ga prislužil za nekaj, kar si spregledal." Eros [psi] st. 345

Oh, 1. mesto že zasedam. 😀 Dobri geni morajo iti naprej, ti si tudi premišljeno ravnal, da slabih nisi dal naprej, ker menda nisi imel priložnosti, kam jih strest. :)))

hahaha no evo,tukaj pa ne morem rečt,da se s tabo ne strinjam.

Končno:))

Forum je zaprt za komentiranje.

New Report

Close