Najdi forum

Splash Forum Starševski čvek Samo v Marindolu samo v nedeljo 231 migrantov

Samo v Marindolu samo v nedeljo 231 migrantov

Policisti novomeške policijske uprave so ob koncu tedna obravnavali 231 tujcev, domnevno iz 19 držav, ki so nezakonito prestopili državno mejo. Od tega so jih 20 obravnavali na območju Metlike in ob Kolpi (Marindol, Žuniči, Drenovec, Sinji Vrh), ostalih 211 pa na območju Brežic. 

To je vsakodnevna številka zdaj že celo število let. Samo v Sloveniji in samo tistih, ki so se dali prijet. Pomisli, koliko jih gre mimo, brez da kdorkoli ve za to. Potem prištej tiste, ki pridejo preko drugih držav in pomnoži krat 365. In vsi brez izjeme ostanejo v Evropi. Ampak nekateri še kar vztrajajo, da “jih ni itak tako veliko”, pa da “nam nič hudega nočejo” … in od vseh teh jih ne dela niti 1%, vsi pa živijo na naš račun, vsaj 50%, pa je verjetno številka neprimerno višja, vdirajo v hiše, prodajajo drogo na cesti in v parku, pred šolami itd. in potujejo po Evropi z noži, mačetami v žepu. Ampak racisti smo pa mi..

Ja res je. Dnevno hodijo in to kar po mostu preko Kolpe, saj na meji ni nobenega policista. Včasih so v Metliki, drugje na bivših mejnih prehodih ni nobenega. Mi ki živimo ob meji vse zaklepamo, nas je strah teh prišlekov. Policija sploh ne poroča o dejanskem stanju. Psi cele noči lajajo. Postaja nevzdržno in ne vem kam vse to pelje.

So pa sami moški, mladi.

Vas je kaj strah? Najbolje, da odletite v Argentino.

To so vendar naši zavezniki, bodoči borci proti ruski nevarnosti

Odgovor na objavo uporabnika
Ljudje so mi smešni, 15.09.2025 ob 16:47

Vas je kaj strah? Najbolje, da odletite v Argentino.

zabit odgovor. ko bo prepozno bos tudi ti cvilil

Odgovor na objavo uporabnika
Anonimni7712, 15.09.2025 ob 16:26

To je vsakodnevna številka zdaj že celo število let. Samo v Sloveniji in samo tistih, ki so se dali prijet. Pomisli, koliko jih gre mimo, brez da kdorkoli ve za to. Potem prištej tiste, ki pridejo preko drugih držav in pomnoži krat 365. In vsi brez izjeme ostanejo v Evropi. Ampak nekateri še kar vztrajajo, da “jih ni itak tako veliko”, pa da “nam nič hudega nočejo” … in od vseh teh jih ne dela niti 1%, vsi pa živijo na naš račun, vsaj 50%, pa je verjetno številka neprimerno višja, vdirajo v hiše, prodajajo drogo na cesti in v parku, pred šolami itd. in potujejo po Evropi z noži, mačetami v žepu. Ampak racisti smo pa mi..

Saj, zato smo pa za goloba Slovenci peto razredni državljani, saj vsak migi cigo sploh z ruto dobi takoj občinsko stanovanje k DSP in doklade pa 0 eur za najem, Slovenci pa na slabih plačah odplačujemo bodisi kredite bodisi najeme.

In vsakega negrota tudi takoj zaposlijo, Mercator je že čisto črn, ti večji hipermarketi, Paki, Indijec, Filipino itd bo držal gobec in agencijo za zaposlovanje dajal pol plače ter bil na pogradu v enosobnem stanovanju, za Slovenca pa ni dela razen če pristane na delo v proizvodnji ali trgovini pod istimi pogoji kot Paki. Torej poskusna doba 1 mesec nakar podaljševanje za 1 mesec, dva tri…. Da dobiš za 6 je v trgovini za Slovenca že terna. Kaj šele za leto dni – čudež!

In tako smo tudi Slovenci vse večji zamorci in sužnji, umetna inteligenca pa pomaga pisati najemne pogodbe, šolske spise ipd.

Bravo, razkroj kapitalizma, gnojnica.

Forum je zaprt za komentiranje.

New Report

Close