Samo po njegovo je
Tvoj odnos je še en primer psihičnega nasilja, kjer moški v sebi nosi prepričanje, da je ženska ničvredna…Ne glede na to, če je on zadovoljen ali ne, te bo na vsakem koraku prepričevalv to ,da si le nek inventar.
Sama pa le igraš to vlogo…Le od tebe je odvisno, kako dolgo še…..In kako dolgo boš verjela temu.
Prav,
upam, da ti je ob prebiranju vseh nasvetov postalo jasno, da je čas za konec.
Tale je galipter svoje vrste, ki mu je malo mar za tebe,ampak je prvo on, še enkrat on in spet on.
Tale model meni malo diši na kot je že zgoraj ena omenila človeka, z osebnostno motnjo.
Vsekakor se ne obremenjuj z njim, ampak glej na sebe.
Kakršnokoli nasilje je nesprejemljivo in ga ne toleriraj in opravičuj.
Nasilja pa imamo več vrst in verjemi, da je psihično in čustveno nasilje lahko zelo hudo.
Poglej se v ogledalo, pohvali se in postavi za sebe.
Če se sama ne boš imela rada in spoštovala, te nihče ne bo.
Zaslužiš si kaj drugega , kot to kar doživljaš in imaš sedaj.
Nekdo, ki te ima res rad, ti svoje ljubezni niti ne očita, niti ne pogojuje, ampak te ima rad točno tako kot si, ter je z tabo zaradi tebe, ne pa zaradi uslug, ki jih lahko dobi od tebe.
Postavi se za sebe.
Ne bodi več predpražnik, ne bodi več smetnjak, ampak si dovoli zasijati v vsej svoji lepoti.
Držim pesti, da ti bo uspelo.
Forum je zaprt za komentiranje.