SAM SVOJ MOJSTER
Daj, daj, če jaz objavim tukaj sto slik palet in starih kovčkov, še ne pomeni, da moraš it brskat po podstrešju in skup zbijat nekaj v stilu risanke “A je to”. Nihče te v nič ne sili, sploh če nisi takšne sorte človek, nima smisla. Če te to zanima, uživaš v tem, potem boš v tem morda videl nek smisel, sicer pa ne.
tole je dobro – sploh, če ima vsak član svoj vagon … ko ti dojadi ga pustiš na ranžirni postaji
-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.--.-.-.-
[sup]"If you want to win you must not lose"[/sup] – [sub][i]Number One[/i][/sub]
Forum je zaprt za komentiranje.
[img]http://larryfire.files.wordpress.com/2009/03/macgyver.jpg?w=580[/img]