Sam doma po 40tem
No, pa je tako naneslo, da bom od danes pa do ponedeljka sam doma. Brez žene in otrok-hišo imam polno obrtnikov, zvečer pa že planiram kam:
-en večer s kolegi na bowling;
-en dan v kino,
-en večer pa bi šel “ven”-amapak kam, s kom???.
Kaj še sploh laufa-a Franci na balanci še deluje za moške po 45??
Aja, pa bivšo ljubico bi lahko še poklical, če me sploh še pozna, pa kaj vem, a kaj še…. Ali pa če je kakšna bejba za to, da se dobiva na pijači-LJ, Kranj, Kamnik, a?-a, je to sploh možno….!
Če ne bom kar obtičal s pirom pa čipsom pred televizijo.
bodite v cvetju, saj vse tako hitro mine….
Ma, marsikaj je že blo…priložnosti dovolj, tudi prakse se je nabralo-v redu, nič več o tem!!!
Samo zdajle je tako, da mi ni potrebno potem na uro pa na telefon ves čas gledat.
Kar pa se tiče prve opazke…počasi…ne primerjaj mulca 24 let starega in skoraj še 1x starejšega moškega, ki marsikaj pozna, tudi čutečo in nežno žensko dušo, vezano v zakonu. OK!
grem zdaj delat…čao!
Ja, pa če že čistiš, lahko narediš kar generalno – tudi po omarah daš vse ven, poblišeš prah in ponovno pospraviš noter. In ne pozabipomit oken – tega moški res ponavadi ne vidite, da se je tudi “umazalo” ko so delavci pri hiši…
Pa že ker si pri delu, lahko še perilo opereš in ga zlikaš (saj se opere samo, ga daš le v pralni stroj in ta naredi vse sam). Pa garažo pospraviš, za to ponavadi res ni nikoli časa. Pa v nedeljo skuhaš kosilo, tako da v ponedeljek ženi ne bo treba.
Pa ne pozabi pokosit trave, da bo lepa in boš imel naslednji ten z njo mir.
Efekta bo več kot od čvekanja pri kavici, pa žena bo bistveno bolj zadovoljna (in ne bo težila) Pa v tej vročini je to še super rekreacija, dobro za linijo, da naslednjič, ko boš imel “prost” vikend, boš lahko (ponosno) kontaktiral bivšo ljubico… :)))
Uf, zmatran, lačen….delam-vroče.
Ja,ja bom vse naredil, še garažo bom prebelil-zdajle pa kosilo: salama +sir+kumarice, sladica: slivovi cmoki (ja iz vrečke, že narejeni). Ja, zdajle ni časa za mislit na kur…, ampak kri črna, teče in vre, bog vedi kaj še bo…
čao!
Ja, za na sok pa ni prav nobene, prav…saj smo pridni!
Jaz bi ti prišla slivove cmoke naredit, testo vsaj, da ti ne bi bilo treba iz vrečke jesti, samo imam preveč dela z vkuhavanjem paradižnika.. pa še malo sem zmedena, da se tipu ne sme kuhati…(?)
[code]"Nekoč bo lepo,
ko blazni bomo ob ognjih čepeli
in bomo odprte rane imeli-
takrat bo lepo..."[/i][/code]
[sup]france balantič [/sup] Forum je zaprt za komentiranje.