Salame Balona z Dolenjske na Ljubljanski tržnici
A ima še kdo slabo izkušnjo s salamami Balona, ker je u zadnje pol leta vedno več vezivnega tkiva v njih? Na celotno salamo je ziher kakšnih par procentov veziva. Škoda, pa tako dobra kvaliteto salam je imel še nekaj časa nazaj. A ve kdo za kakšne dobre domače salame, ki se jih da kupit v bližnji okolici Ljubljane?
Forum je zaprt za komentiranje.