Najdi forum

Splash Forum Arhiv Ženski in moški čvek saj mogoče pa

saj mogoče pa

to res ni tako slabo, kot se meni zdi. Namreč – mož dovoli vsaki ženski da ga lupčka, objema, stiska, včasih tudi poljub na usta (ne moker). Tudi takim, z ne preveč lepim slovesom. Ko sem mu rekla da mene to moti, je rekel da ni nič takega, saj pa je vse prijateljsko, nič globjega, slabega. In ob mojem vprašanju kaj pa če bi mene tako moški je rekel – zakaj pa ne? Saj lahko, v tem pa res ni nič slabega. Meni se zdi, da v zakonu to naj nebi tako. In največja zanimivost z njegovih ust – lahko ga serjem z drugimi, nebi mu bilo vseeno če izve, ampak ….. kaj bi si pa mogel?? Torej po 25 letih zakona je meni dovoljeno vse, on že tako živi malo bolj nemoralno…. Kaj si misliti? Počakam, če mi predlaga svinganje, grupnega, ali….. Pa sem mislila, da me glede njega več nič ne more presenetiti
Sem že na enem drugem forumu to vprašala, ampak me zanima tudi mnenje moških. Teh pa je tukaj več.

Lahko si vesela teh njegovih besed in se zamisiliš nad svojim razmišljanjem, ko ljubezen enačiš s posestništvom.

******** [i]Ne govoriš ničesar, o čemer je vredno govoriti, če s tem nikogar ne vznemiriš. (Galvin K.)[/i]

hmmm, kaj naj rečem. Ali se ti zdi škoda, da si čakala 25 let?

Imaš iskrenega moža, ki ti daje vso svobodo. To vidim…

°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°° Če meniš, da se ti godi krivica, ne išči maščevanja, kajti morda je tvoja nesreča le poduk, ki si si ga prislužil za nekaj, kar si spregledal." Eros [psi] st. 345

Ona pa ne zna, zmore, noče…. živeti s tem :/ 🙁

******** [i]Ne govoriš ničesar, o čemer je vredno govoriti, če s tem nikogar ne vznemiriš. (Galvin K.)[/i]

No, med iskrenostjo, puščanjem svobode in brezbrižnostjo je velika razlika. Meni ne bi bilo preveč všeč, če bi mi mož po 20 letih “dal frej”. Ne rečem, če bi bil takega mnenja od nekdaj.

Ne ni bil tak. Oba sva zajebantska tipa, besedna zajebancija je bila vedno. To pa je šlo sedaj vseeno dalje od besed. Pa ve, da meni to ni všeč. Besede in dejanja so razlika.
Pa nisem posestniška (vsaj meni se zdi), ampak meja bi pa nekje vendarle morala biti a ne? Ali pa sem res tako ozkogleda? Meni se zdi tako dovtipno objemanje, poljubljanje pokazatelj, da pač nimaš nekega spoštovanja do partnerja. Ne rečem besedno, ampak tudi tam je meja, da ne posežeš v človekovo osebnost. Marsikdaj sem z različnimi moškimi na pijači, zabavi, se zafrkavamo, padejo kake besede, ampak – poljublja in objema me pa nihče tako. Ajde – če se s kom vidim po dolgem času, kaka čestitka, ampak… Tedensko ali večkrat tedensko pa…. Sem res tako starokopitna ali celo posestniška?

Saj lahko da je bil in je ona to opazila šele sedaj, ker se ji ni zdelo smiselno prej spraševat. Je mislila, da si tudi on njo “lasti”, kot si ona njega.
Sedaj ko ga lupčkajo druge, on se pa ne brani, kar bi “kao” moral počet, če bi razmišljal na njen način, ji je pa kliknilo, da to pa že ne more bit ok…….

******** [i]Ne govoriš ničesar, o čemer je vredno govoriti, če s tem nikogar ne vznemiriš. (Galvin K.)[/i]

Ne ni bil tak. Oba sva zajebantska tipa, besedna zajebancija je bila vedno. To pa je šlo sedaj vseeno dalje od besed. Pa ve, da meni to ni všeč. Besede in dejanja so razlika.
Pa nisem posestniška (vsaj meni se zdi), ampak meja bi pa nekje vendarle morala biti a ne? Ali pa sem res tako ozkogleda? Meni se zdi tako dovtipno objemanje, poljubljanje pokazatelj, da pač nimaš nekega spoštovanja do partnerja. Ne rečem besedno, ampak tudi tam je meja, da ne posežeš v človekovo osebnost. Marsikdaj sem z različnimi moškimi na pijači, zabavi, se zafrkavamo, padejo kake besede, ampak – poljublja in objema me pa nihče tako. Ajde – če se s kom vidim po dolgem času, kaka čestitka, ampak… Tedensko ali večkrat tedensko pa…. Sem res tako starokopitna ali celo posestniška?[/quote]

No, v Franciji je poljubljanje normalno 🙂

Da smo si na jasnem: seveda partnerju ne moreš preprečiti varanja, če se odloči za to. Normalno. In tudi objemanja ter poljubljanja drugih žensk mu ne moreš preprečiti, če se njemu to ne zdi nič takega in je vse okej. Zato se je pač treba vprašati, zakaj na lepem – ali morda že od nekdaj – razmišlja tako. Oziroma še bolje, je treba vprašati njega. Ima kakšne želje, načrte?
Pa je ženskam sploh v redu, da se meče po njih?

ferbčna, saj se ne on po njih – one po njemu. Vedno je bil zajebantski tip, vendar … Evo primer – Imava eno znanko (prijateljico), bivša sodelavka od moža. Poročena, vsi se poznamo, včasih obiskujemo, celo na dopustu smo bili 1x skupaj. Jaz se počutim neprijetno v njuni družbi, kajti ženska vara svojega moža, mu laže, moj mož ji pa daje alibije in ji pomaga pri tem. Meni to ni všeč, mojemu se ne zdi nič spornega. In tudi ko se obeša ta ženska po mojem možu midva z njenim samo opazujeva in se obrneva. In včasih ni bilo tega. Mož je rekel da to ni nič takega, da se pač onadva bolj poznata kot midva z njenim možem. Da taka je, brez zavor. Vendar – jaz vidim, da tudi njenemu možu ni všeč. (to je samo en primer!) Meni je samo neprijetno, ker vidim da njegove meje do kam se spustiti popuščajo. Preprečiti ne morem, definitivno, ampak…. Za filanje ega lahko ostane kjer je bil do sedaj, če pa želi poskusiti iti dalje, potem pa naj pove in se ločiva oz vzameva pavzo, da prečekirava svoje poglede, želje.

Dajta jima kontro, pa je.

ni to zame, tvoja pravica je, da mu poveš, kaj si od partnerja želiš in se na podlagi tega, kar ti on lahko od tega ponudi, odločiš, ali ti je to dovolj ali pa ti ni in greš svojo pot. Zdaj, ali je on takšen že od nekdaj ali ne, bi bilo morda potrebno ugotovit preko iskrenega pogovora med vama. Morda pa ni bil takšne od nekdaj in želi na ta način pritegnit tvojo pozornost. Kar se sicer meni zdi nezrelo, saj se takšne stvari rešujejo s pogovorom. Ampak ljudje ves čas rastemo in tu je priložnost za vaju ali pa vsaj za enega od vaju.
Če se ti to zdi nedopustno, mu moraš to absolutno povedat in posebej to, kako se ob tem počutiš, ter kako to nate vpliva. Njegov odziv pa naj ti bo en pokazatelj, če mu je kaj mar za tvoje občutke ali ne in pa ali lahko morda tudi ti spremeniš pogled na ta njegova dejanja in jih morda vzameš za manj ogrožujoča, kot se ti zdijo. Morda prej tega nisi tako opazila, ker je v vajinem odnosu več ali manj vse štimalo, zdaj pa se je morda pojavila kje kakšna luknja in si začela iskat razloga za to pri njemu.

°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°° Če meniš, da se ti godi krivica, ne išči maščevanja, kajti morda je tvoja nesreča le poduk, ki si si ga prislužil za nekaj, kar si spregledal." Eros [psi] st. 345

V eni družbi, kamor občasno hodim zaradi hobija, so tudi poročeni moški in ženske, ki navadno pridejo brez svojih polovic. In tam je navada med poznanimi, ki so si na nek način tudi hobi prijatelji, da se ob pozdravu/slovesu cmokneš na usta, ne glede na spol in status (čeprav med moškima je to res bolj redko:) Tiste boljše polovice, ki vseeno pridejo, nimajo nič proti (vsaj ne nakažejo) takšnemu načinu. V tem dejanju ni nič spolnega, poželjivega, zgolj pač nek domačen stik. Ni za vsakogar, jasno in tisti, ki tega ne želi, se pač ne pozdravlja na tak način. No hard feelings. Edino ena ženska, ki občasno pride, se njen mož takoj drugače obnaša, še objet ne upa ostalih žensk, da ženska ne bi scen delala.

Hočem povedat, da tvojega moža verjetno ne ljubkujejo kar ene neznane osebe?


Da si tvoj mož želi popestritve. Vprašaj ga (tako za hec), če bi bil za to, da si poiščeta nek par, pa malo zamenjata partnerje.

Sam bi rad varal. Da pa ne bi imel slabe vesti, pa bi rad še tebe prepričal, da to počneta brez skrivanja.

Tole se pa bolj žalostno bere, on ne vidi nič spornega, da ženski pomaga varat moža, ki je tudi njegov prijatelj????…..

No, če imaš takšne prijatelje potem ne rabiš sovražnikov….. :(((

******** [i]Ne govoriš ničesar, o čemer je vredno govoriti, če s tem nikogar ne vznemiriš. (Galvin K.)[/i]

Čisto takole ti bom povedala: ljudje se vesijo po tistih, ki to dopuščajo. Tej ženski verjetno pri večini drugih bivših ali trenutnih sodelavcev niti na kraj pameti ne pade, da bi se obešala nanje.
Če si tvoj mož želi le priznanja, da je še vedno vreden poželenja in ženske gledajo za njim, naj si za cilj raje postavi, da si ga boš ti želela še bolj in ga spet zaljubljeno gledala. Če mu to seveda ni prevelik cilj?
Takole filanje ega z znankami je pa res čisto prepoceni no.


Da si tvoj mož želi popestritve. Vprašaj ga (tako za hec), če bi bil za to, da si poiščeta nek par, pa malo zamenjata partnerje.

Sam bi rad varal. Da pa ne bi imel slabe vesti, pa bi rad še tebe prepričal, da to počneta brez skrivanja.[/quote]

Točno to v zadnjem stavku je meni prišlo na misel. Vendar ob hudi presenečenosti nisem vrtala naprej. Bom pa ga vprašala za finto, ali pa mi naj objasni malo bolje. Če bo sploh imel željo pojasniti.
Saj pravim – mogoče sem res preveč konzervativna???? glede medsebojnih odnosov. Vendar se mi tako obnašanje zdi bolj primerno mladim, ki še bolj raziskujejo in iščejo partnerja, ne pa nekim odraslim družinskim zakoncem.

Če te že misli prevarati, ne bi bil očiten, s čimer bi le dajal povod tvoji sumičavosti, da ga hitreje razkrinkaš, razen če je malo neumen ali pa slep, ali pa če je brezbrižen in mu je vseeno za vajin zakon.

[i]Mojega hudiča sem prodal svoji duši.[/i]

Namesto poljuba v pozdrav predlagam pozdravni sex 🙂 Ce si tolerantna bos se malce popustila. Ja saj smo v 21. stoletju 🙂

Če te že misli prevarati, ne bi bil očiten, s čimer bi le dajal povod tvoji sumičavosti, da ga hitreje razkrinkaš, razen če je malo neumen ali pa slep, ali pa če je brezbrižen in mu je vseeno za vajin zakon.[/quote]

Za avtorico – iz tvojega posta mi neke stvari niso čisto jasne. Po eni strani naj bi ti mož rekel, da poljubljanje in objemanje ni nič takega (da je vse zgolj prijateljsko), po drugi strani pa ti je že rekel, da ti je dovoljeno vse, torej tudi, da se zapleteš z drugim moškim. Bojim se, da ti na nek način že namiguje, da bi vajina zakonska zveza morala biti odprta tudi za nekaj drugega, le da ti tega še ni povedal direktno. Zato se moraš z njim pogovoriti in to razčistiti. Po tolikih letih zakona verjetno premoreta toliko iskrenosti, da se o tem pogovorita. Mi tu na forumu zgolj ugibamo, bistvo je v niansah. :))

Za Matjažka – te smem vprašati, a bi ti tako varal, da bi pazil, da nisi očiten? :)) Zgolj vprašanje, ker marsikdo misli, da ni očiten, ampak v resnici je, le da se ostali delajo kot da nimajo pojma, kaj se dogaja.

Forum je zaprt za komentiranje.

New Report

Close