Najdi forum

Splash Forum Arhiv Ženski in moški čvek s starejšim na morje

s starejšim na morje


Samo z glasovi v glavah ni nič narobe, če je človek še neizkušen na nekem področju. Če jih ne bi bilo, bi pomenilo, da nas ni več ali pa da se sebe ne zavedamo. 😉 Tem glasovom se reče razmišljanje.[/quote]

pol pa ti na zelo čuden način razmišljaš.[/quote]

Vidva morata samo še glasove uskladiti, da bosta o istih debatirala. 🙂

~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~ Nikakor ne bi mogli razumeti prihodnosti, če se ne bi zavedali preteklosti. (G.A. Livraga) ~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~

pol pa ti na zelo čuden način razmišljaš.[/quote]

Vidva morata samo še glasove uskladiti, da bosta o istih debatirala. :)[/quote]

Se bojim, da je njegov kakšen prodoren alt.


Samo z glasovi v glavah ni nič narobe, če je človek še neizkušen na nekem področju. Če jih ne bi bilo, bi pomenilo, da nas ni več ali pa da se sebe ne zavedamo. 😉 Tem glasovom se reče razmišljanje.[/quote]

pol pa ti na zelo čuden način razmišljaš.[/quote]
Kaj pa vem, kdo od naju. Ampak naj bo po tvoje. 🙂

°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°° Če meniš, da se ti godi krivica, ne išči maščevanja, kajti morda je tvoja nesreča le poduk, ki si si ga prislužil za nekaj, kar si spregledal." Eros [psi] st. 345

Alt ali ne… imam prav ali ne? Gospodična točno ve, da to kar dela je narobe.

Leta niso vazna vazno je le da se zastopita .
Vendar čete je slatal za hlačke upam da siiskreno uživala .
Upam da stase vorenk poljubila po usnicah ljubezni .

Zakaj pa ne, te vprašam! Če te razlika v letih ne moti, in je vse tako kot želiš, ne vidim zadržka glede tebe! Je pa treba ob strani pustiti to, da tak odnos ne bo trajen in se sprijazniti z dejstvom, da ti okolica kaj hitro nalepi kakšno etiketo! Jaz imam še mlajšo od tebe, pa zaradi tega v javnosti delujem kot dedek, kadar sva skupaj, da se izogneva takim situacijam!

Forum je zaprt za komentiranje.

New Report

Close