Rusija uradno v recesiji – Kako naprej?
Julij Cezar, 05.09.2025 ob 18:30
japonska je v reccesiji ze 30 let….ne se prehitro veselit tepci
a dežurni rusofil je rabil samo 6 minut na odgovor? a to čakaš 24 ur na tem forumu da bo nekaj o rusiji napisano, da boš lahko širil kremeljsko propagando dalje? če si za to vsaj plačan bi še razumel, ker pa itak nisi, pa ti lahko samo rečem da si FUKJEN v glavi…pa idi že enkrat na fronto če ti je toliko do rusije, sprejmejo vsakogar in vsakega, koji kurac sploh še iščeš v sloveniji?
Japonci so v stagnaciji. Japonci niso v vojni. V vojni mečeš ogromna sredstva dobsedno v luft, oz. v najboljšem primeru za osvojena ozemlja. Ne pa v investicije, ki bi ti v prihodnosti prinesle donos. Rusi so v zadnjih treh letih osvojili 1 % ukrajinskega ozemlja. Še tisto kar pa so dobili, so pred tem zravnali s tlemi in prekrili z minami.
Konec s Putinom
ha ha ha ha glej jo kurbetino feminstično levičarsko lgbt prasico ugabno. HAHAH
TVOJA URSULA MERKEL LEZBAČA POFUKANA V GLAVO VI STE V PIZDI. kaj si ti sploh ono tisto.
nemčija je kurcu, francija,kanda, australija, švica.
RUSIJA ZMAGUJE POVSOD.
NAJ VEČNO ŽIVI GOSPOD PUTIN. NAJ VAS FSE LEVE FAŠSITE LEVIČARJE ZRADIRA.
RZUSIJA ZMAGUJE IN VEDNO BO.
Anonimno 4662, 05.09.2025 ob 18:33
a dežurni rusofil je rabil samo 6 minut na odgovor? a to čakaš 24 ur na tem forumu da bo nekaj o rusiji napisano, da boš lahko širil kremeljsko propagando dalje? če si za to vsaj plačan bi še razumel, ker pa itak nisi, pa ti lahko samo rečem da si FUKJEN v glavi…pa idi že enkrat na fronto če ti je toliko do rusije, sprejmejo vsakogar in vsakega, koji kurac sploh še iščeš v sloveniji?
kdo pa pravi da sem v sloveniji?menda ves da zame slovenija ne obstaja in da nisem slovenc?jo dezuram tu gor…sam cakam hehe…u glavnem jebe se rudom za vas in recesijo….oni imajo reditwv za vas…jedrsko bombo…puf puf
Drugače pa itak da je rusija pred totalnim ekonomskim kolapsom, to je jasno vsakomur ki ni oprani rusofil…rusija je že 2 leti v vojni ekonomiji, in VES denar, ki je bil drugače namenjen za socialo, za otroke, za šolstvo, za šport, za kulturo, za zdravstveno oskrbo, za vdrževanje cest in ostale infrastrukture, za višje plače, pokojnine itd. itd. itd. je bilo pre-locirano v proizvodnjo raket in orožja…rusija je bolana država pač, oz. njeni prebivalci so zarukani oraguntani in preprosto skomignejo z rameni “kaj češ, bomo pač živeli v bedi in revščeni”, če je putler tako določil mora tako pač bit…v VSEH ostalih državah sveta bi že zdavnaj prišlo do masovnih nasilnih uporov.
Samo raketni teroristični napad na kijev prejšni teden, v katerem so ubili 20+ ljudi, je rusijo stal krepko čez 1 milijardo evrov (!) če seštejmo vse vrednosti raket in dronov ki so jih uporabili, s tem denarjem bi lahko konkretno modernizirali svojo zarukano državo, kjer nekateri deli v sibiriji in ja jugovzhodu rusije izgledajo kot da si prišel v leto 1955, še elektrike nekateri delajo nimajo več…zarukana država četrtega sveta.
Anonimno 4662, 05.09.2025 ob 18:45
Drugače pa itak da je rusija pred totalnim ekonomskim kolapsom, to je jasno vsakomur ki ni oprani rusofil…rusija je že 2 leti v vojni ekonomiji, in VES denar, ki je bil drugače namenjen za socialo, za otroke, za šolstvo, za šport, za kulturo, za zdravstveno oskrbo, za vdrževanje cest in ostale infrastrukture, za višje plače, pokojnine itd. itd. itd. je bilo pre-locirano v proizvodnjo raket in orožja…rusija je bolana država pač, oz. njeni prebivalci so zarukani oraguntani in preprosto skomignejo z rameni “kaj češ, bomo pač živeli v bedi in revščeni”, če je putler tako določil mora tako pač bit…v VSEH ostalih državah sveta bi že zdavnaj prišlo do masovnih nasilnih uporov.
Samo raketni teroristični napad na kijev prejšni teden, v katerem so ubili 20+ ljudi, je rusijo stal krepko čez 1 milijardo evrov (!) če seštejmo vse vrednosti raket in dronov ki so jih uporabili, s tem denarjem bi lahko konkretno modernizirali svojo zarukano državo, kjer nekateri deli v sibiriji in ja jugovzhodu rusije izgledajo kot da si prišel v leto 1955, še elektrike nekateri delajo nimajo več…zarukana država četrtega sveta.
Kot Bi opisoval Slovenijo!
Julij Cezar, 05.09.2025 ob 18:48
seveda…ssamo vprasanje dni je kdaj se bo rusija sesedla…..mantra zadnjih 20 let….hehe….
Kako pa kaj 3-dnevna specijalna operacija, še vedno obtičali na vzhodu ukrajine? Že to da putin pri poševnookem prijatelju išče načine kako bi živel 150 let kaže na to da je psihično bolan in da je blizu smrti in se tega zaveda, haha.
Anonimno 4662, 05.09.2025 ob 18:52
Kako pa kaj 3-dnevna specijalna operacija, še vedno obtičali na vzhodu ukrajine? Že to da putin pri poševnookem prijatelju išče načine kako bi živel 150 let kaže na to da je psihično bolan in da je blizu smrti in se tega zaveda, haha.
ce se ptav spomnim je walt disney in se mnogo americanov iskalo sveti gral nesmrtnodti…eni so se dali celo zamrzniti……operacija gre po planu…3 dni …3 leta…30 let….ne cas…vazen je cilj in cilj bo dodezen….ukrajina bo unicena
Julij Cezar, 05.09.2025 ob 18:56
ce se ptav spomnim je walt disney in se mnogo americanov iskalo sveti gral nesmrtnodti…eni so se dali celo zamrzniti……operacija gre po planu…3 dni …3 leta…30 let….ne cas…vazen je cilj in cilj bo dodezen….ukrajina bo unicena
tvoja rusija pa skupaj z njo, bolnik retardiran…mogoče ne fizično, ampak na drugi način…tako kot smo ekonomsko razfukali sovjetsko zvezo da je razpadlo, bomo sedaj storili še s kurčevo rusijo, ki ji tako že močno primanjkuje moške populacije.
Ob takem tempu napredovanja kot ga tvoja kurčeva rusija kaže zadnja 3 leta, bi potrebovali še enih 300 let in 500 milijonov mrtvih rusov, da bi lahko osvojili 100% ozemlja ukrajine hahahaha…failirana država, zabito ljudstvo, ki bo stradalo in iskalo podgane po ulicah mosvke da bojo lahko vsaj nekaj dobili v ogabna orkovska usta…al bo debeli kim oskrboval rusijo s hrano ? xddd
Rusi pojma nimajo o ekonomiji; oni svoje sveže tiskane rublje porivajo v svojo oboroževalno industrijo.EU bo ravnala veliko bolj preudarno: zadolžila se bo vsako leto za nekaj sto milijard dolarjev in financirala ameriško industrijo orožja, ki ji bo dobavila vojni material za vzhodno fronto. Kar bo ostalo, bo šlo pa za azilne centre za polno oskrbo zamorcev, ki bodo tolažili evropske princeske, medtem ko bodo sinčki v strelskih jarkih
Ptica973, 05.09.2025 ob 19:18
Rusi pojma nimajo o ekonomiji; oni svoje sveže tiskane rublje porivajo v svojo oboroževalno industrijo.EU bo ravnala veliko bolj preudarno: zadolžila se bo vsako leto za nekaj sto milijard dolarjev in financirala ameriško industrijo orožja, ki ji bo dobavila vojni material za vzhodno fronto. Kar bo ostalo, bo šlo pa za azilne centre za polno oskrbo zamorcev, ki bodo tolažili evropske princeske, medtem ko bodo sinčki v strelskih jarkih
EU se lahko zadolžli za 10000 milijard in se to ne bo poznalo oz. se bo gladko odplačalo na daljši rok, ruski nazadnjaki pa morajo tiskat in tiskat denar vsakodnevno kar samo napihuje inflacijski balonček, revščina in beda pa vsak dan večja…malo si poglej kako rusi stojijo v kilometerskih vrstah zadnje dni na praznih bencinskih črpalkah, tudi cena kruha je se za 200% dvignila.
Njihovega plina in nafte pa razen tistih 3 hlapčevskih ritoliznih držav itak nihče več ne kupuje, pa itak nimajo niti za svoje potrebe več dovolj, kaj šele da bi prodajali…ampak hej glavno da imajo rakete haha, mogoče bojo pa z njimi nahranili otroke ko niti za hrano kmalu ne bojo več imeli.
Konec s Putinom, 05.09.2025 ob 18:24
Ruska centralna banka je ta teden objavila poročilo kjer je objavljen graf, v katerem je jasno navedeno, da je v prvem in drugem četrtletju letošnjega leta, BDP upadel. To tudi uradno pomeni tehnično recesijo v Rusiji.
kaj sedaj?
Kaj sedaj?
Nič. Naprej po planu, ker Putin itak ne ve realne situacije, ker mu jo nihče ne upa povedati. Prevelika nevarnost, da se tisti, ki mu pove lahko spotakne in pade skozi okno. Lepota režima, ki želi biti obkrožen s samimi yes man. Voditelj vedno deležen samih dobrih informacij in le za vzorec kdaj pa kdaj kakšne slabe.?
Zakaj pa misliš, da je Putin tako velik vzornik Trumpu? Tudi on raje ne bi slišal da nekaj ni tako kot si on predstavlja. S to razliko, da tam tisti, ki pove ne pade skozi okno, temveč ga samo odpustijo. ?
Epic Fail, 05.09.2025 ob 21:43
Kaj sedaj?
Nič. Naprej po planu, ker Putin itak ne ve realne situacije, ker mu jo nihče ne upa povedati. Prevelika nevarnost, da se tisti, ki mu pove lahko spotakne in pade skozi okno. Lepota režima, ki želi biti obkrožen s samimi yes man. Voditelj vedno deležen samih dobrih informacij in le za vzorec kdaj pa kdaj kakšne slabe.?
Zakaj pa misliš, da je Putin tako velik vzornik Trumpu? Tudi on raje ne bi slišal da nekaj ni tako kot si on predstavlja. S to razliko, da tam tisti, ki pove ne pade skozi okno, temveč ga samo odpustijo. ?
Tak je. Resnica. Pa še to, ne mislit,da ima Rusija pomoč od Kitajske. Kitajska ima v lasti že več kot pol Rusije, zato se voditelju razleze širok nasmeh poleg Putina.
Forum je zaprt za komentiranje.