rt punta križa pri rovinju
Forum je zaprt za komentiranje.
Splash › Forum › Arhiv › Ženski in moški čvek › rt punta križa pri rovinju
Bi šel mogoče kdo z nama v Rovinj na swinganje?
Špela in Ana
Vzemta osnovnošolca x6ko s sabo. Tak vzdevek si je pa izbral, ker je 6. klas dvakrat ponavlju.
oprosti, ampak mi Vera prepoveduje, ti pa le pojdi, se še kaj naučiš iz prakse, teorijo itak obvladaš do potankosti
Žensk je dovolj povsod… zakaj bi kdo hodil v Rovinj na swinganje?
Ker greš spotoma še na morje. 😉
Ti je uspela šala. ;))
Pazi, da se ne opečeš….. na soncu… 😉
Ti je uspela šala. ;))[/quote]
Ali pa jo je tebi uspelo opazit. :))
Ti je uspela šala. ;))[/quote]
Ali pa jo je tebi uspelo opazit. :))[/quote]
Predvidevam da nisem edina. 🙂
Jaz pa bi šel. Mislim resno.
Ti mogoče misliš resno, avtorici pa ne!
Špelca & Ana ….
Pa kje sta sedaj ???? Kdaj gremo?
Jaz grem ta četrtek! Še kdo?
Se še kdo najde , da gremo skupaj ???
malo sem pozen.pa bi šel vseeno če še gresta.saj poletja še ni konec
kaj sta moški “varianti” Špele in Ane ☺
2x si zamudil! Zdaj so Hrvatarji prepovedali te sorte udejstvovanje tam!
Takole je – namestili so table, da so prepovedane “bludne radnje” in tam so sedaj bolj ali manj ves čas varnostniki, ki “stražijo” ta del obale…
Alternativnih lokacij (kolikor mi je znano) še ni…
nič nisem opazil pa smo skozi bili tam in sexali (svingali)
Forum je zaprt za komentiranje.