Najdi forum

Splash Forum Arhiv Ženski in moški čvek rt punta križa pri rovinju

rt punta križa pri rovinju

Bi šel mogoče kdo z nama v Rovinj na swinganje?

Špela in Ana

Vzemta osnovnošolca x6ko s sabo. Tak vzdevek si je pa izbral, ker je 6. klas dvakrat ponavlju.

"No one can make you feel inferior without your consent." - Eleanor Roosevelt.


oprosti, ampak mi Vera prepoveduje, ti pa le pojdi, se še kaj naučiš iz prakse, teorijo itak obvladaš do potankosti

Žensk je dovolj povsod… zakaj bi kdo hodil v Rovinj na swinganje?

Ker greš spotoma še na morje. 😉

°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°° Če meniš, da se ti godi krivica, ne išči maščevanja, kajti morda je tvoja nesreča le poduk, ki si si ga prislužil za nekaj, kar si spregledal." Eros [psi] st. 345

Ti je uspela šala. ;))

Pazi, da se ne opečeš….. na soncu… 😉

Ti je uspela šala. ;))[/quote]
Ali pa jo je tebi uspelo opazit. :))

Ti je uspela šala. ;))[/quote]
Ali pa jo je tebi uspelo opazit. :))[/quote]

Predvidevam da nisem edina. 🙂

Jaz pa bi šel. Mislim resno.

Ti mogoče misliš resno, avtorici pa ne!

Špelca & Ana ….

Pa kje sta sedaj ???? Kdaj gremo?

Jaz grem ta četrtek! Še kdo?

Se še kdo najde , da gremo skupaj ???

malo sem pozen.pa bi šel vseeno če še gresta.saj poletja še ni konec

kaj sta moški “varianti” Špele in Ane ☺

-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.--.-.-.- [sup]"If you want to win you must not lose"[/sup] – [sub][i]Number One[/i][/sub]


2x si zamudil! Zdaj so Hrvatarji prepovedali te sorte udejstvovanje tam!

NE RABIM POTRDILA, DA SEM NEUMEN, IMAM POTRDILO O DRŽAVLJANSTVU!

Takole je – namestili so table, da so prepovedane “bludne radnje” in tam so sedaj bolj ali manj ves čas varnostniki, ki “stražijo” ta del obale…
Alternativnih lokacij (kolikor mi je znano) še ni…

nič nisem opazil pa smo skozi bili tam in sexali (svingali)

Forum je zaprt za komentiranje.

New Report

Close