Najdi forum

Splash Forum Arhiv Ženski in moški čvek Romantika

Romantika

Brez romantike sploh ni možno. Čeprov Poet, tvoj prvi post je bil, ja, recimo pocukran, ampak sem dojela poanto… pol ene četrti, je bil pa že v stilu ‘ajde Fata,…’.

Če je pa ni, hitro postane najpomembnejša:).[/quote]
pomembno (po DeBalzacu) je: hladno piti, toplo jesti in mehko se otrebiti in trdo vtikati ☺

fu.kat babnice je pa nujno zlo … kot spremljat kakšen šport, da imaš temo za debato s frendi ☺[/quote]

Če so ti babnice in šport samo nujno zlo, da lahko potem greš debatirat s tipčki…. a si potem mogoče eeem..?

Romantika je ponavadi pocukrana, kar poglej vse ameriške romantične komedije…brez inzulina sploh ne zdržiš do konca filma:)) Sicer pa, ko ljubiš počneš neverjetne stvari, nekateri jim pravijo nore…drugi pa romantične…

Romantika………..

ja lahko marsikaj.

– lep pogled
– roka, ki te poboža
. nekdo, ki te posluša
– nekdo, ki ti v težkih časih stoji ob strani
….

svečke in ostale zadeve…..so romantične, ne mečem pa teh ‘vizualnih materialnih’ stvari v isti koš.

Forum je zaprt za komentiranje.

New Report

Close