Romantika
Če je pa ni, hitro postane najpomembnejša:).[/quote]
pomembno (po DeBalzacu) je: hladno piti, toplo jesti in mehko se otrebiti in trdo vtikati ☺
fu.kat babnice je pa nujno zlo … kot spremljat kakšen šport, da imaš temo za debato s frendi ☺[/quote]
Če so ti babnice in šport samo nujno zlo, da lahko potem greš debatirat s tipčki…. a si potem mogoče eeem..?
Forum je zaprt za komentiranje.