Najdi forum

Splash Forum Arhiv Ženski in moški čvek Romantika

Romantika

Večkrat me kdo označi kot večnega nepopravljivega romantika, včasih tudi v posmehljivem tonu. V glavnem to leti iz ust “pravih” dedcev, ki jim je kazanje čustev znak slabosti in copatarstva. Ženske pa so v večini primerov druga zgodba, rade imajo romantiko, rade imajo moške, ki so pripravljeni narediti korak več kot pričakujejo.
Ali ni romantično pozimi najeti kočo sredi planin, zakuriti kamin, v samoti štirih sten v soju dišečih svečk posteljo posuti s cvetovi vtrnic, kot ozadje uporabiti nežno glasbo…recimo George Michael – A different corner, pripraviti šampanjec in jagode (sladoled, čokolado, sladki greh…) najdražjo presenetiti z masažo in jo pocrkljati tako, da ji nasmeh do jutra ne izgine iz ustnic?

Torej, kaj je za vas romantika? Kakšno je bilo vaše najbolj romantično dejanje? Je romantika popestritev razmerja ali navlaka v stilu Mujota..ajde Fato dosta romantike, skidaj gaće?!

Ni pomembno, kaj je komu romantično in kaj ne. Meni se zdi pomembno, da počneš tisto, v čemer uživaš. Kako kdo temu reče, me še najman skrbi. 🙂

°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°° Če meniš, da se ti godi krivica, ne išči maščevanja, kajti morda je tvoja nesreča le poduk, ki si si ga prislužil za nekaj, kar si spregledal." Eros [psi] st. 345

Poet, tisto kar si zgoraj napisal je preveč povzeto iz pocukranih filmov, ni pa narobe. Meni bi bilo romantično, če bi šla z ljubljeno osebo kam na dopust v eksotične kraje. Opazovanje sončnega zahoda in narave kot take (npr. slapov), je lahko zame bolj romantično od dišečih svečk in sladoleda. Ne moreš pa pri moškem dobiti vsega. Če je drugače v redu tip, ni hudo moteče, če ni romantičen. Sem pa opazila, da se je v zadnjem času razpaslo snubljenje deklet na tekmah, šovih ipd. To meni ni niti malo romantično. Zakaj iz tega trenutka delati tako dramo in predstavo za gledalce?

OK, tisto zgoraj je le en primer. Romantično je lahko tudi že, da damo ogrneš s svojo jopico kadar opaziš, da jo zebe…ali ji pošlješ SMS z nekaj besedami, ki ji polepšajo dan…Zame je romantika tudi, da objeta z vrhov gora opazujeva sosednje gore, jezera, reke, ceste, gozdove…ali zvečer na obali opazujeva kako sonce počasi izgublja moč in počasi tone v morju ob lesketanju gladine…

Poet : Bi ti seksala z mano, če bi hotel ? Ona : Ne hvala, imam drugega za to.

Last Christmas I gave you my heart, but the very next day you gave it away 🙁

"No one can make you feel inferior without your consent." - Eleanor Roosevelt.

No, saj sem te čakal…in nisi me razočaral:)))

a ne hodijo “Fate” naokoli s tistimi štrikci, da jih ji tudi dol ni treba dati ☺

-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.--.-.-.- [sup]"If you want to win you must not lose"[/sup] – [sub][i]Number One[/i][/sub]

Ja jaz tudi tako mislim, da ni realno.
Sem pa slišal za dva, ki sta šla tako pozimi v kočo in je bilo res mrzlo in je on rekel njej naj ostane v koči, dokler on zunaj ne naseka drv, da bosta lahko zakurila. Zunaj je brila burja, padal je sneg in fanta je kmalu zanohtalo, da ni več zdržal zunaj. Je prišel v kočo ves premražen in mu drage reče naj si prste pogreje kar med njenimi bedrci…. Ko se je pogrel je šel spet ven sekat in ga je spet zazeblo in se je šel k njej pogret….. in tako je še parkrat ponovil nakar ona vpraša:”A v ušeska te pa nič ne zebe?”……

Ne vem, če je bilo to romantično, se mi pa zdi veliko bolj realno kot pa vrtnice sredi zime v gorski koči, ki se lahko vsak čas vname ob prevrnjeni sveči….. 😉 :))))

******** [i]Ne govoriš ničesar, o čemer je vredno govoriti, če s tem nikogar ne vznemiriš. (Galvin K.)[/i]

Romantika se mi dopade, samo opažam, da z leti postajam bolj “nedostopna” za te stvari. Lajf ni pravljica, zato se počasi distanciram za pravljične trenutke:).

A pol si bolj za to, da bi pomagala, če bi koga zazeblo? 😉 :)))

******** [i]Ne govoriš ničesar, o čemer je vredno govoriti, če s tem nikogar ne vznemiriš. (Galvin K.)[/i]

Ah ta romantika :)))

https://www.youtube.com/watch?v=okHGCz6xxiw

A pol si bolj za to, da bi pomagala, če bi koga zazeblo? 😉 :)))[/quote]

Seveda, poslala bi ga, da odteče en krog…doooolg krog:). Postajam bitch:).

A pol si bolj za to, da bi pomagala, če bi koga zazeblo? 😉 :)))[/quote]

Seveda, poslala bi ga, da odteče en krog…doooolg krog:). Postajam bitch:).[/quote]

mene lahko pošlješ tri kroge laufat, pa bom še vedno horny…:)))

Seveda, poslala bi ga, da odteče en krog…doooolg krog:). Postajam bitch:).[/quote]

mene lahko pošlješ tri kroge laufat, pa bom še vedno horny…:)))[/quote]

Pa dobr, to ni slabo. Torej ne potrebuješ romantike, da si, a ne:)).

mene lahko pošlješ tri kroge laufat, pa bom še vedno horny…:)))[/quote]

Pa dobr, to ni slabo. Torej ne potrebuješ romantike, da si, a ne:)).[/quote]

Romantika nikoli ne škodi…je kot češnja na vrhu…grička…imenovanem po planetu:))

mene lahko pošlješ tri kroge laufat, pa bom še vedno horny…:)))[/quote]

Pa dobr, to ni slabo. Torej ne potrebuješ romantike, da si, a ne:)).[/quote]Ampak, če bi prehitro tekel bi mu lahko ušeska čist pomrznila….. 🙂

******** [i]Ne govoriš ničesar, o čemer je vredno govoriti, če s tem nikogar ne vznemiriš. (Galvin K.)[/i]

Pa dobr, to ni slabo. Torej ne potrebuješ romantike, da si, a ne:)).[/quote]Ampak, če bi prehitro tekel bi mu lahko ušeska čist pomrznila….. :)[/quote]

Bi se pa malo dlje grel…..konec koncev je to win-win sutuacija:))

Pa dobr, to ni slabo. Torej ne potrebuješ romantike, da si, a ne:)).[/quote]

Romantika nikoli ne škodi…je kot češnja na vrhu…grička…imenovanem po planetu:))[/quote]

Se strinjam. Ampak pričakovanje romantike lahko rodi razočaranje. Torej bolje preventiva:).

aaahhh romantika…
vidi draga, kako lepe zvezdice..

Ah dragi, kako si ti romantičen…

Dovolj romantike, sleci hlačke… 🙂

Dobra ti ta,

Dobra ti ta,[/quote]

Romantika je kot poper… mora je biti ravno prav da da pravi okus…

Dobra ti ta,[/quote]

Romantika je kot poper… mora je biti ravno prav da da pravi okus…[/quote]

aha, če pa jo je preveč pa lahko povzroči kihanje in posledično alergijo..:))

Romantika je kot poper… mora je biti ravno prav da da pravi okus…[/quote]

aha, če pa jo je preveč pa lahko povzroči kihanje in posledično alergijo..:))[/quote]

Recimo, čeprav nisem mislil, da bo kdo dobesedno primerjal romantiko in poper 🙂
čeprav, ja, lahko je tudi kihanje 🙂

Romantika nikoli ne škodi…je kot češnja na vrhu…grička…imenovanem po planetu:))[/quote]

Se strinjam. Ampak pričakovanje romantike lahko rodi razočaranje. Torej bolje preventiva:).[/quote]…zato Goldfish navadno pričakuje, da bo ona sekala drva….. :))))

******** [i]Ne govoriš ničesar, o čemer je vredno govoriti, če s tem nikogar ne vznemiriš. (Galvin K.)[/i]

Se strinjam. Ampak pričakovanje romantike lahko rodi razočaranje. Torej bolje preventiva:).[/quote]…zato Goldfish navadno pričakuje, da bo ona sekala drva….. :))))[/quote]

Ne noooo:). Nimam pričakovanj, ampak delala pa tut ne bom:).

Forum je zaprt za komentiranje.

New Report

Close