Najdi forum

Splash Forum Arhiv Ženski in moški čvek rojstni dan…

rojstni dan…

Ko imate punce rojstni dan, ali ve povabite dragega kam ven ali vas on?In kam greste potem s svojo boljšo polovico?

Pri nas tisti ki praznuje povabi na kosilo ali večerjo, ostali pa-saj vemo kupimo darilo.
vse najboljše

Forum je zaprt za komentiranje.

New Report

Close