Najdi forum

Splash Forum Starševski čvek Revoz zaposluje 270 novih delavcev…

Revoz zaposluje 270 novih delavcev…

Kako lahko človek pristane na kaj takega, da se pusti sužnjit?

Ampak so pa res glupi. Zakaj ne uvedejo AI od začetka do konca in naj se jebejo? Kako je lahko človek tako zloben? Ha,ha, zjebali vas bomo z AI. Pa dajte se že z robotki začet ukvarjat. Oni sploh pavze ne rabijo, niti 5-minut ne. Šefi so pa itak strokovnjaki, bodo že popravili, če gre z robotkom kaj narobe. Ne kupim avta, pa če mi plačaš.

Zakaj pa so potihnili sedaj, saj prej je bila vsako leto novica, da odpuščajo-iščejo-odpuščajo-iščejo? A so a fafajonko našli filipince?

Vem, vem, tema je iz februarja 2014,  a vseeno.

pHvala ti na odgovoru, spasio si me. Odlučio sam da ne idem posle čitanja iskustava raznih ljudi i pre svega ovog bloga koji si mi poslao..

Kada sam javio ovoj iz agencije i objasnio razloge, niie se udostojila da mi odgovori na poruku, već mi je samo lajkovala. Što u mnogome govori u prilog o onome što sam ranije pročitao. Hvala ti još jednom, spasio si me bede i svako dobro.. Ako znate neku okej firmu u Sloveniji, voleo bi da mi je preporučite..

Sedaj naj bi nabasale neke Romune za šefe. To bo še veselo.

Forum je zaprt za komentiranje.

New Report

Close