Najdi forum

Splash Forum Starševski čvek Revolt mi je že dvakrat blokiral nakazila

Revolt mi je že dvakrat blokiral nakazila

Revolt mi je že dvakrat blokiral nakazila za opravljeno delo. Gre za malo več kot 5 000€. To je v bistvu moja plača.  Tako da resno razmišljam o zamenjavi banke. Menda je Slovenija na črni listi.

Dela Bp,ravno danes dobil nakazilo gor

Odgovor na objavo uporabnika
Ja, 12.09.2025 ob 20:29

Revolt mi je že dvakrat blokiral nakazila za opravljeno delo. Gre za malo več kot 5 000€. To je v bistvu moja plača.  Tako da resno razmišljam o zamenjavi banke. Menda je Slovenija na črni listi.

Na monu vse zrihtamo, na prav konc si se obrnilo.☝️ Problem je le, ker nimaš ti 5 jurjev in ker ne vemo kaj je revolt?

Dobivaš plačo iz ameriškega računa?

Očitno ne, ker že leta to ne gre. Resno gumpec….ne se smešit no.

Slišal si da je na črni listi 😀 In zdej ti manjka 10l a ne? Fak motencev zabitih na tem forumu….

Polpismen si, ziher je Revolt ja, butl.

Vlada,Furs ne ma revolt,zato je tako.

Forum je zaprt za komentiranje.

New Report

Close