Ukvarjam se s slikarstvom, pa me zanima kje bi se dalo narediti kakšno razstavo. Slikam z akrilo, pasteli in akvarelom. Teme so predvsem pokrajinske. Prosim za pomoč.
Za poskusit je kje v kakšnem podjetju ali pa v ustanovi, recimo. Nekateri pripravljajo občasne razstave v svojih avlah. Najbrž pomaga, če v podjetju koga poznaš, sicer pa malo povprašaj.