Pri nas se zaenkrat se uradno razprodaje zacnejo 10.01., se pa trgovci pogajajo, da bi se letos zacele prej, 06.01., samo se ni 100% odloceno.
Preverjena informacija – delam v trgovini.
V sredo 8.decembra- torej jutri je seja GZS, kjer bodo odločali, kdaj bodo razprodaje. Če bodo že 6.1.05. Torej, če bo katera zvedela naj mi javi, zelo pomembno mi je, ker imamo v terminu od 10. dalje planirano smučarijo, prijteljica s katero gremo pa čaka sam na te razprodaje.