Razlika med moškim in žensko
Krivokljun, saj nisem imele nobenega namena vleči kakšne zaključke o razlikah med moškimi in ženskami. Te že itak imam, pa so pravilni ali pa ne.
Filmček mi je bil pač prijetna in zabavna popestritev popoldneva, pa sem ga pač delila z vami, če ga slučajno kdo še ni videl, zaradi zabave.
Nisem vedela, kakšen naslov bi bil ustrezen, pa sem nekaj pač morala napisat. Sem sprva v naslov mislila napisat: Bi seksal/-a z mano?, pa potem nekako raje nisem… :).
Samo vsak 2. moški se je odzval na povabilo za seks mični gospodični, ki jo je prvič videl?
Kaj, ona polovica pa ni upala? :)))
In nobena od 100 žensk ni hotela seksati z moškim, pa bi rade bile emancipirane. 🙂
It, a misliš, da kakšen moški ne bi, če je ženska “pravi kaliber”? :)))
Ženske pa ne bi….. :))
http://www.youtube.com/watch?v=RTuBf4BrIgE
Samo vsak 2. moški se je odzval na povabilo za seks mični gospodični, ki jo je prvič videl?
Kaj, ona polovica pa ni upala? :)))
[/quote]
Ona polovica je bila tako presenečena nad vprašanjem, da ni izkorisila priložnosti …;) In so se potem že tri minute kasneje tepli po glavi :P[/quote]
Zato pa na kratko imeti svoje! Mimogrede bi ga kam, ko se pojavi prilika…. :)))
Samo vsak 2. moški se je odzval na povabilo za seks mični gospodični, ki jo je prvič videl?
Kaj, ona polovica pa ni upala? :)))[/quote]Ona polovica je bila tako presenečena nad vprašanjem, da ni izkorisila priložnosti …;) In so se potem že tri minute kasneje tepli po glavi :P[/quote]Pan. a ti pričakuješ, da bi vsaki, ko bi mu ponudila? ;)))
Oz bi se vsaj zasekiral?
Iz tega sledi, da je moški budala, če ne sprejme (vsake) ponudbe?
Ona polovica je bila tako presenečena nad vprašanjem, da ni izkorisila priložnosti …;) In so se potem že tri minute kasneje tepli po glavi :P[/quote]Pan. a ti pričakuješ, da bi vsaki, ko bi mu ponudila? ;)))
Oz bi se vsaj zasekiral?
Iz tega sledi, da je moški budala, če ne sprejme (vsake) ponudbe?[/quote]
jap točno tak… če je tip samski in ne sprejme ponudbe take pičke kot se je nastavljala v posnetku (oz ponujala) potem je res budala 😉
Edini relevantni razlogi da ne sprejme so:
1. Da so mu odrezali mednožje ali del tega
2. Da ma službo ki jo bo izgubo če nebo pravočasno prišo (plača je vendarle plača)
3. Da je hudo bolan (samo potem tak al tak bi moral doma ležat in pit čajeka :P)
4. Da se je med tako ponudbo posral v hlače od strahu kaj mu bi tale delala v postli če že tak odkrito pride do njega…
Drugo ni dovolj dobrih razlogov!
Eh Matkić, ti pa te tvoje točkice. Jst bi jo zavrnil že samo zaradi tega, ker vem, da če bi zamenjala vlogi, se pravi, da bi jst pristopil do nje in ji zastavil enako vprašanje, bi me tako ali tako skenslala. Druga stvar, če je meni zastavila to vprašanje, glede na to, da se še poznava ne, potem ji je itak že v praksi, da pristopi do vsakega mimoidočega in ga prosi, če jo pofuka. Am, ja, spolne prenosljive bolezni pa to… ?
Ženske pa ne bi….. :))
http://www.youtube.com/watch?v=RTuBf4BrIgE%5B/quote%5D
Če verjameš temu Vitalyu kar počne, potem ti pa res ni pomoči.
Eh Matkić, ti pa te tvoje točkice. Jst bi jo zavrnil že samo zaradi tega, ker vem, da če bi zamenjala vlogi, se pravi, da bi jst pristopil do nje in ji zastavil enako vprašanje, bi me tako ali tako skenslala. Druga stvar, če je meni zastavila to vprašanje, glede na to, da se še poznava ne, potem ji je itak že v praksi, da pristopi do vsakega mimoidočega in ga prosi, če jo pofuka. Am, ja, spolne prenosljive bolezni pa to… ?[/quote]
točkice napišem zato ker eni tukaj niso sposobni prebrat in potem pazim da se ne počutijo izostalih 😀
Zakaj bi sploh hoto zamenjevati vloge? ni nobenga pointa v tem… spolno prenosljive bolezni? Ja obstajajo pa res ampak če se ženska in moški znata zaščitit ni problema…. obstajajo ljudje ki so imeli na tone odnosov z različnimi pa nimajo bolezni (ja tudi 1 night standi)
Verjamem, pa še marsikdo ne bi videl pointe v tem. Resnica je pač taka, da se ženske v podobnih situacijah izkažejo za bolj zahtevne od nas. Če se moram jaz trudit, se delat, kot da me zanima kaj se dogaja v njeni glavi, samo zato, da jo lahko položim, zakaj naj ne bi potem veljalo tudi obratno ? Itak pa, vsaj tu se lahko strinjava, tisto kar je nedostopno, je še toliko bolj zanimivo. Namesto, da bi ji podal pritrdilen odgovor, se pravi tisto kar ona pričakuje od tebe, jo daš na čakalno listo, in se delaš norca iz nje, toliko časa, dokler ne bo sanjala samo še o tebi lol. Nej se še ona mal matra, I’m lovin’ it :>
Moški smo bebčki Matkić, dobro veš, da imam prav. Če bi se še mi delali tok nedostopne, kot se delajo one, bi na koncu ženske same od sebe začele prihajat k nam. Še zaračunavat bi jim lahko začel lol.
Verjamem, pa še marsikdo ne bi videl pointe v tem. Resnica je pač taka, da se ženske v podobnih situacijah izkažejo za bolj zahtevne od nas. Če se moram jaz trudit, se delat, kot da me zanima kaj se dogaja v njeni glavi, samo zato, da jo lahko položim, zakaj naj ne bi potem veljalo tudi obratno ? Itak pa, vsaj tu se lahko strinjava, tisto kar je nedostopno, je še toliko bolj zanimivo. Namesto, da bi ji podal pritrdilen odgovor, se pravi tisto kar ona pričakuje od tebe, jo daš na čakalno listo, in se delaš norca iz nje, toliko časa, dokler ne bo sanjala samo še o tebi lol. Nej se še ona mal matra, I’m lovin’ it :>
Moški smo bebčki Matkić, dobro veš, da imam prav. Če bi se še mi delali tok nedostopne, kot se delajo one, bi na koncu ženske same od sebe začele prihajat k nam. Še zaračunavat bi jim lahko začel lol.[/quote]
Ni moč niti ni pametno vsake zadeve in delovanja enačit… Tako kot je ”narava” dala ženski menstruacijo in zahtevnost tako je moškim dala libido in testosteron, in načrtno samoomejevat ali zavirat nekaj kar je naša osnovna narava je neumno in izguba časa… Jaz se spomnim nekoga ki je v osnovni pa srednji bil najbolj priden človek, učenjak nikdar pil, skoraj vedno odličen, danes mu ga pa trga… zato ker se je načrtno samoomejeval… vsako samoomejevanje izbruhne na koncu z nekim večjim in močnejšim zaključkom ki je dostikrat bolj uničojoč za človeka kot če bi pustil ”naravno” pot.
Če pri dobra ženska do tebe in te vpraša za seks in ti rečeš NE zato ker hočeš manipulirat z njeno željo ali zato ker te je strah nekega ogovarjanja kogarkoli (predvsem ženske) potem nehaš sledit svoji naravni želji…
Nekako tako kot če bi bila pička pred tabo naga in bi imel trdega in bi je reko da nočeš seksat… Kdo bo pa to verjel 😀
Kaj pa bi reko če bi prišla za tebe najlepša ženska na svetu (kerakoli pač je) in bi te vprašala za seks in bi vedo da je to edinokrat ko imaš to priliko? A bi reko ne češ naj se mantra? Mislim da ne.
Je pa res da tisto kar je nedostopno je bolj privlačno ampak problem je da pri moških je to nagonsko bolj privlačno (ker hočemo nategnit skoraj vse) pri ženskah pa bolj zato ker si s tem ko dobijo nedostopno dokazujejo da so še vedno dobre in zmožne dobit kar želijo. To pa je pomembna razlika čeprav je oboje v glavi 😛
Ma dej no model, zdej mi pa hočeš dopovedat, da imamo samo moški libido, ženske ga pa nimajo. Kakšna neumnost. Zunaj se obnaša, kot da je seks sploh ne zanima, fuj porniči, fuj kurci, fuj vse to, ko pride domov, si pa porniče naštima, pa gleda threesome sex. Ironično, ženske so ravno toliko, če ne še bolj potrebne, kot mi, samo da to rade skrivajo. Problem je samo, da si tega ne upajo pokazat, družba bi jo itak takoj označila za lajdro, misliš, da se ji da it čez ves ta proces…
Pa tisto vprašanje, ki si mi ga zastavil, ti ga lahko komot okol obrnem. Kaj pa če bi se Brad Pitt v najboljših letih slekel pred žensko ? Verjetno bi ga zavrnila, to ja, potem ko bi prišla domov, bi se pa z glavo zaletavala v zid in se drla kako nepravičen je ta svet. Saj vemo kako je, moški, ki jih podre več je car, ženska, ki se spusti v sex z več različnimi moškimi, je pa cipa.
Forum je zaprt za komentiranje.