Splash › Forum › Arhiv › Ženski in moški čvek › razgovor v SM, ki je bil v ČET 7.2. razgovor v SM, ki je bil v ČET 7.2. anonimni uporabnik 10.02.2013 ob 13:22 zadnji odgovor 07.02.2013 ob 19:56 hej! je kdo od vas tu? kdo od tistih ki smo bili na tem uvodnem “razgovoru”? kako se vam je zdelo???? pridete v pon na izobraževanje? Prijavi Forum je zaprt za komentiranje.