Radio Center
Kaj menite ali bo uspelo Marku Potrču doseči nov svetovni rekord v vodenju radijske postaje?
Jaz sem bila včeraj malo tam v tistem cafeju iz katerega ga lahko gledaš in je res že malo bogi, a mislim da ima dovolj volje, da mu bo uspelo! Seveda pa veliko šteje tudi da ima ob sebi dobro ekipo.
Jaz vsekakor držim pesti za njega in upam, da ne bo zaradi tega imel kakšnih kasnejših poseldic.
LP
Zdaj, po dobrih 100 urah moderiranja, ima že seksi raskav glas, sicer pa se fenomenalno drži.
Za vse tiste, ki ga ne slišite:
Ravno malo prej je rekel, da se že trese, da ga daje koncentracija, da so mu določene reči že popolnoma izpadle iz spomina in da se mu lušta pira. Sicer pa je dobre volje!
Cela JV Slovenija diha z njim. Res je neverjetno, da mi zaspimo ob radiu, se ob njem zbudimo, pa spet zaspimo, pa spet zbudimo…, on je pa še vedno tam.
Forum je zaprt za komentiranje.