Rad bi poskusil s starejšo gospo :)
Starejša gospa je med 27 in 30?! Termin “starejša gospa” bi presodila med tiste, ki so že najmanj v menopavzi ali čez, npr upokojenke :))))[/quote]
Za takšno “starejšo gospo” (27-30) se tudi jaz postavljam v vrsto!!
Žrtvujem se tudi za 40+!!!
Starejša gospa je med 27 in 30?! Termin “starejša gospa” bi presodila med tiste, ki so že najmanj v menopavzi ali čez, npr upokojenke :))))[/quote]
Nekaj takega sem imel v mislih ja:) 35+[/quote]
uuuu vraga, pol sem pa že starejša? c c c c, urejeno življenje praviš da imaš?
Upam da tega ne prebere tista, ki je do zdaj še imela namen se ti javit preko ZS 😀
starejše ženske? bo treba mal it kaki starejši gospe pomagat vrečke iz trgovine nest, mogoče pa dobiš čokoladico potem …
Aja, od tukaj torej izvira tista druga tema o tem kaj je starejša gospa. 🙂
Ne vem zakaj nekatere ženske vedno tako zelo užaljeno reagirajo na takšne inpodobne opazke. Drage ženske, ne si delat probleme s tem, kakšne predstave ima o ženskih letih en mulo. Saj ko vidiš kako danes zgledajo nekatere njegove sovrstnice, fant logično sklepa, da je ženska po tridesetem že skoraj babica. 🙂
Pa takšnim se običajno sploh sanja ne koliko je stara kakšna dobra baba. Če je baba dobra, je dobra. Vseeno koliko je stara. Če je bolj švoh, pa ji tudi mlada leta ne bodo kaj dosti pomagala. Pa tudi če pravijo, da pri 18 je še hudič lep.
Forum je zaprt za komentiranje.