Punca ni za skupno življenje
Ob prebiranju te teme se res lepo vidi da so ženske mnogo večje materialistke od moških,vsaj večina.
Pantiku se “očita” klišejsko vse mogoče.
1.Kaj bo ona,ki ima lastniško stanovanje s tabo,ki pri 30+ nimaš nič-kot da je to edino pomembno.
2.Nakar tip napiše,da ima neizdelano mansardo v hiši staršev-komentarji, da je luzer,ker drugega nima,kupi naj si svoje stanovanje da bosta s punco na istem nivoju. če bi pa napisal,da razmišlja o tej varianti,bi bil pa tudi cepec!
3.Čez čas,skromno pove,da izhaja iz premožne družine,ona pa iz razbite-križate ga,ker so mu starci vse v rit vtaknili,spet ni dobro da sedaj pa nekaj ima.
4.Pove,da punca ne more imeti otrok,kar ga ne moti in ga ne odvrne-tega ne komentira nihče,pa čeprav o njem pove ogromno,vredna mu je,ostal bi z njo kljub temu, da si želi otrok.
Čisto mogoče je da se ga ne čuti vredna,ker se ji zdi da bi bilo njegovo življenje brez otrok z njo zanj žrtev.
Zelo možno je da jo je kakšen moški že zapustil ko je izvedel da je neplodna.
Skratka,napisali ste ogromno,večina vas je pa na pantika le izlila svoje negativne projekcije.
Rdeča nit je bil pa denar,ki je sicer pomemben,ampak najpomembnejši pa ni,vsaj za večino “žensk” tukaj pa očitno je
Medtem, ko je prav mogoče, da je tudi punca svoje stanovanje dobila od staršev ali vsaj z njihovo pomočjo. Saj ne, da je to pomembno, ampak ene obsodbe so prav patetične.
To je res, ampak morda je mislil revne samo iz njegovega vidika, saj jo je primerjal s svojo družino. Saj veš, nekdo ki je zelo bogat, se mu nekdo, ki se morda tebi zdi bogat, drugemu lahko zdi reven. 🙂
Oba okoli 30let- pomisli, ona ima svoje stanovanje, ti pa še vedno,nedorasel pri svojih starših. Zakaj pa nisi že sam nekaj uredil in si priskrbel svoje ali najemniško stanovanje. Hiša staršev je pa njihova, delali so jo zase, ne pa za otroke. Če je pa velika je pa to njihova stvar in ne tvoja. Tudi jaz te ne bi povabila živet v moje stanovanje, kot kaže je ona gospodaren tip, ti pa čakaš, čakaš mama servis in podobno.
zamisli si in vesel bodi, da je tako pametna
Za bruhat izjave enih tu gor.
Mojca punca ni s poročenim tipom v vezi. Ni v nobenih dolgovih, ni zapufana, nihče ji ni nič kupil.
In jaz nisem razvajenec. NIsem nikjer napisal, da sem bogat. Napisal se le, da je moja familija bolj bogata (kar še ne pomeni bogata) kot njena, zato so mi lahko starši več omogočili.
Sem imel punco 9 let, pa je bil odgovor na to, ce se lahko seli k meni vedno, da naj se malo pocaka. Kljub vsemu se mi ni zdela tista prava, s katero bi se ustalil. Ce ti ne dovoli selitve k sebi, raje koncaj in idi dalje. Da se ti ne bo cez par let zgodilo, da se selita skupaj in nato ugotovita, da sploh nista za skupaj. Ko z nekom zivis skupaj, sele postane ocitno, ce je to to ali ne. Dokler se lahko vstanes in gres domov, ko ti kaj ne pase, se ne mores bit preprican, da je to to. Moj nasvet: resno se pogovorita, povej ji, da bi rad resno zvezo in da bi se selil k njej, da vidita, kako bi vama uspevalo. Ce pa ne bo za to, pa raje zdaj koncata kot pa pri 35 in takrat spet znova isces nekoga za resno zvezo.
Pol leta skupaj pa bi že živela skupaj? Midva sva tudi nekaj takega skupaj pa niti pod razno ne razmišljava, da bi že živela skupaj.
Ko pa bova šla skupaj živet, bova šla skupaj. Ne jaz k njegovim staršem, mi na kraj pameti ne pride. Ne on k meni. AMpak skupen najem stanovanja.
Po pol leta pa res ne bi razmišljala, da bi šla v skupen najem. V pol leta pa še ne poznam človeka toliko, da bi rekla, da bova pa šla v skupne nabave takih velikih zadev.
V moje stanovanje pa tudi ne vzamem kar tako nekoga :).
Pantik, mislim da ti je tukaj že ene 80% folka odgovorilo da mislijo, da ta ženska ni prava zate. Jaz tako pravim, se strinjam da človeka res najbolje spoznaš ko se preseliš skupaj zato podpiram to stvar. Potem glede na to da sta z žensko komaj pol leta skupaj bi jaz rekla da ji daj šanso mogoče še kakšno leto največ dve. In potem če ženska ne bo zato da se skupaj preselita je pa brez veze vstrajati, ker v tem primeru te ona ne dojema kot pravega moškega zanjo in ima sigurno kakšne druge plane ki ne vključujejo tebe.
Pantik, mislim, da ti najbolje veš, če je tvoja punca prava zate in zato ne jemlji k srcu tisto, kar je tu gor napisano. Ljudje imajo polno predsodkov. Nekatere moti, če je ženska višja od moškega, druge če je starejša od moškega, tretje spet, če ima svoje stanovanje, njen fant pa ne. Verjetno tudi sam ne poznaš veliko parov, ki že navzen delujejo “idealno”. Poznam par, kjer je precejšnja razlika v izobrazbi, k sreči je bolj izobražen moški, pa kar dobro peljeta zadevo že dvajset let. Ko je na ozemlju bivše SFRJ divjala vojna, je mnogo mešanih zakonov zdržalo. Temelj vsake veze je ljubezen in medsebojno spoštovanje.
Da bi na podlagi izkušenj drugih koval svojo prihodnost, je vseeno preveč naivno. Kuj jo na podlagi sedanjosti med teboj in njo. Lahko upoštevaš tudi vajino preteklost oziroma tiste izkušnje, ki so vama prinesle (ali pa niso) nova spoznanja. To se mi zdi pametno, na nič pa se ne moreš zagotovo zanest. Lahko nekoga še tako ljubiš in on tebe, pa ga lahko ravno tako izgubiš. “Nesreča” oziroma naključje nikoli ne počiva.
Forum je zaprt za komentiranje.