Punca ni za skupno življenje
Matjazko, pojma nimam kaj hočeš povedat. Jaz sem s svojo punco zato, ker je fajn ženska, ker ima super značaj in tako naprej. Če misliš, da je moj namen imeti žensko le zato, da bi jo oplodil, se pa hudo motiš. Moja ne more imet otrok pa je zato ne bo zapustil. Meni je pomembna ona, ne pa to, da bom širil svoje gene naprej. Pač ne bom imel otrok, imam pa fajn punco.
Drugačna je že zaradi tega ker je samostojna ima svoje stanovanje ti pa si še vedno s starši kot najstniki. In če te že sedaj noče gledati pri sebi doma verjemi te tudi čez eno leto ne bo. Enostavno nekaj jo moti na tebi karkoli je že, se ona ne vidi s tabo v skupnem stanovanju, verjemi čez eno leto bota vidva že narazen pa ne mislim škodoželjno samo tak občutek imam da ne spadata skupaj.
Zakaj sem izbral takšno, ki ni po okusu moje mame? Nisem se oziral na mamin okus, oziral sem se na svoj okus.
Nikoli nisem izbiral punc po načelu ali je všeč ali ni všeč moji mami. Vedno le po načelu ali je ali ni všeč meni.
Jaz bom živel z njo, ne mama. Mama pa se bo že sprijaznila. Saj z bratovo punco tudi v začetku ni bila zadovoljna pa se je potem pomirila zdaj pa celo hvali kako fajn snaho ima.
Registriraj se. Pa bo malo težje kdo pisal pod tvojim nickom.[/quote]
Robi, nedavno je neka oseba z nickom “antilopa” pisala pri temi “lepe pesmice”. Kot vidim, si tisto odstranil, ampak to dejansko kaže na to, da je mogoče s kakšno finto uporabiti celo registriran nick.[/quote]
Možno je res. Zaenkrat še ne vem, v čem je finta. 🙂
Joj, zakaj bi bil jezen na svoje starše, zato ker so mi vse nudili?
Zakaj bi šla narazen? Pač sva se pogovorila in je povedala, da rabi še čas in to je to. So me tudi kolegi spametovali, da je res neumno po tako kratkem času silit skupaj živet. Tako, da ne silim več. Sem dojel, da pari, ki gredo po par mesecih skupaj živet, gredo večinoma tudi hitro narazen. Zdaj razumem.
Tudi razumem zakaj je nazaupljiva.
Kaj pa naj si 30-letnica na svojem počne z 30-letnikom, ki živi pri starših?
To ni materializem, to je ženski ponos, one hočejo moškega, ki je vsaj tako dober, kot one, če ne boljši. Zanjo so zato primerni ločenci, ki imajo veliko premoženja. On pa si bo moral najti mlajše dekle, ki še ni tako samostojno.
Leta so lahko problem, ker so ženske ponavadi (poklicno) uspešnejše in bolj zrele/resne od svojih moških vrstnikov, pri 30 točno ve, kaj hoče in si želi v življenju, kakšen naj bo partner, načrtovanje družine itd.; zato v večini primerov ženske “bolj pašejo skupaj” s starejšimi moškimi in moški z mlajšimi ženskami, ker te nepisane zakone je zgleda že narava postavila. V veliko primerih se pač bolj ujema par, kjer je moški starejši od ženske, saj le tako sta na isti zrelostni ravni, kar je pomembno za zvezo. Težava je tudi, ker se ženskam z leti precej oži kakovostna izbira moških, medtem ko za moškega pri 30 ni problem dobiti tudi kakšne 20-letnice.
Velja za navadne smrtnike, drži. Nadpovprečna ženska, denimo izjemno lepa, izjemno uspešna, izjemno bogata, pa si z lahkoto dobi mladega in ga tudi obdrži. Tak primer je bil Ivo Pogorelić, o zvezdnicah niti ne bi, pa celo v našem kraju imaš že deset takih zvez, kjer so ženske deset ali še več let starejše od partnerjev.
Velja za navadne smrtnike, drži. Nadpovprečna ženska, denimo izjemno lepa, izjemno uspešna, izjemno bogata, pa si z lahkoto dobi mladega in ga tudi obdrži. Tak primer je bil Ivo Pogorelić, o zvezdnicah niti ne bi, pa celo v našem kraju imaš že deset takih zvez, kjer so ženske deset ali še več let starejše od partnerjev.[/quote]
Sploh ni nujno, da je nadpovprečna ženska. Poznam cel kup primerov, ko je ženska nekaj let starejša, pa ni niti nadpovprečno lepa, niti nadpovprečno uspešna. Pač tipu je bolj všeč ta kot njegova vrstnica.
ČE ne moreš več živeti pri starših, pojdi na svoje. Človek, najprej moraš sam živet, potem v dvoje. Ne od ene sise k drugi. Odsel se, plačuj najemnino, in čez pol leta, leto ali pač kakorkoli že, zaživi s partnerico.
Ni fora v fletu, fora je v funkcioniranju na svojem. Ja, vc papir je treba kupit, pri mami/punci je vedno v kopalnici 😛
Forum je zaprt za komentiranje.