Psihološki test
Stara fora, ampak mogoče komu še vedno neznana.
Tisti, ki veste zakaj gre, da ste že kje prebrali, ne odgovarjat, naj se drugi mučijo :).
Torej:
Dekle je prislo na pogreb svoje matere, kjer je srecala fanta, katerega ni poznala od prej. Mislila je da je ta fant cudovit, kot si je predstavljala svojega sanjskega moškega in se je v trenutku vanj tudi zaljubila.
Kaj je temu sledilo?
Nekaj dni kasneje to isto dekle umori svojo lastno sestro.
Vprašanje: Zakaj? Kakšen je motiv umora njene sestre?
Po nesreči ji spodrsne in pade čez ograjo, direkt na sestro, ki je stala spodaj?
Motivov za umor je lahko več:
– ugotovi, da je “sanjski” moški vezan z njeno sestro, zato jo “fenta”
– ugotovi, da je sestra v resnici ubila njuno mamo in se ji tako maščuje
– sanjski moški jo zavrne, prizna pa ji da ga mika njena sestra (ljubosumje)
– sestra je blazno bogata in ona (storilka) je edina dedinja (koristoljublje)
– sestra ve oz je vedela, za kakšno “umazano” skrivnost, ki ne bi smela pod nobenim pogojem priti na dan
Toliko, kolikor sem se na hitrco spomnila 😉
Potem si pa v svoji predstavitveni zgodbi najverjetneje pozabila napisat, da ga po pogrebu nikoli več ni srečala ali pa da ni imela njegovega kontakta. Namreč, dvomim, da je to sploh kdo upošteval. Sicer pa sem to že slišal, se zdaj spomnim ja.
Zmedena_samica, obeta se ti služba pri kriminalistih, imam informacijo iz prve roke. :)))) Bolj boš zmedena, večjo nevarnost boš predstavljala za kriminalce.[/quote]
Draga antilopa, moram priznati, da me je tvoja info. iz prve zelo roke navdušila, končno nekje bo moj mizerni mozeg prišel do izraza 🙂
mimogrede: zmedenost je namišljena :-))))
Ok, plača me kaj posebej ne zanima, da pa je kolektiv poln samcev pa tudi ni preveč super za delati, imam že raje mešano družbo oz pola/pola varianto, da nisem potem spet tarča za za vse tisto, kar samcem izven službe manjka, se pravi konkretna ženska. No, sem prebrala še rešitev testa, sem si kar oddahnila, da nisem psihopat…kao 🙂
Forum je zaprt za komentiranje.