Prvi poljub ?
tale mi je bolj všečna 🙂
Kajuh :)?
Kjer koli si, povsod sem jaz s teboj,
povsod je s tabo moj pozdrav,
in kjer sem jaz, si tudi ti z menoj,
zato ne misli, da sem sam ostal.
Morda nikoli več ne bova zrla si v obraz,
vendar nikdar ne bom pozabil nate.
A želel bi, da ne utihne prej mi glas,
dokler ti ne porečem: Glej, ta svet je tudi zate!
Joooj tip. Tvoja bo imela ful dela s tem, da izbriše nekaj tvoje racionalne plati. Se pogovarjamo o poljubu!!! Nekaj, kar počneš iz užitka. Ker ti je všeč. Kaj te briga, kakšni so standardi in kaj bi “moral” početi????
Poljubi tako kot ti paše in poslušaj svojo “sotrpinko”, oziroma njene ustnice. Vse drugo je nerelevantno.
hehe tale ON in njegov “sodelavec” Marko sta ubitačni pojavi jao:)))
Kar se prvega poljuba tiče,se nič ne sikiraj ,ker nisi brezupen primer..namreč to sem bila namreč jaz:))
Bila sem stara 17 let in prijatelj je pripravil poslovilno fešto pred odhodom v vojsko..pisalo se je leto ” 89.
Bilo je piva in nekaj za pojest,naštimana “muska” itak da smo noreli in divjali,neke hude break danse fantovske variante in..vseskozi se spogledujeva z fantom ,ki je edini imel motor (mislim da je bila vespa al nekaj takšnega) in…itak da ni trajalo dolgo ko me je tja v en kot potisnil z njegovo nogo med mojimi stegni in jaooo…
in tko se mečkava in..kar naenkrat je izginil..pa kaj hudiča..pa kje pa je Miran?? Ja…je mende odšel..WTF se vprašam..Kasneje sem si prišla gor da očitno nisem imela pojma o poljubljanju in itak da se mu ni dalo ukvarjati z menoj..Verjamem da ko se spomnim za nazaj,res nisem imela pooojma :))))
Kasneje je odšel študirat v MB in nikoli več ga nisem videla :))
Forum je zaprt za komentiranje.