Nujno bi rabila knjigo in sicer za sposodit, ker imam v torek izpit in je nikjer nimajo več v knjižnicah, ker je seveda sposojena in sicer gre za knjigo Gospodarsko pravo od Puhariča. Če jo kdo ima bi ga lepo prosila, če mi jo posodi, hvala in lep večer še naprej:)
Jaz sm jo nazalost prodala ze kksno leto nazaj. Mislm pa da jo imajo v knjiznici Siska al pa se tko v kksno splosni knjiznici tko da mal poglej preko Cobissa kje jo se majo.