Najdi forum

Splash Forum Arhiv Ženski in moški čvek Prosim za pomoč pri magistrski

Prosim za pomoč pri magistrski

Lep pozdrav vsem, ki ste odprli to temo. Na vas se obračam s prošnjo. Kolegica pri izdelavi magistrske naloge potrebuje razultate ankete. Potrebuje okoli 500 rešenih anket, do sedaj pa smo jih zbrali komaj 50. Do cilja je torej še velika številka…

Anketa vam ne bo vzela več kot 3 minutke časa. Prosim, da si ga vzamete in ji pomagate…

Anketa je pa na temlem naslovu:
https://www.1ka.si/a/29467

Hvala v naprej vsem, ki jo boste rešili..

Lep teden, ki je pred nami:).

To je anketa za magistrsko nalogo???

Bože mili, mene bi bilo take ankete sram že v srednji šoli, kaj šele kasneje…

_____________________________________________________________________________________________________________ V hitlerjanskih zadnjih sobah gostiln spet udarjajo drug po drugem, ti majhni rodovi na povodcih...

s kakšno pa je seks, če izpolnim anketo … sliko in CV s priporočili, prosim ☺

-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.--.-.-.- [sup]"If you want to win you must not lose"[/sup] – [sub][i]Number One[/i][/sub]

To je za trgovsko šolo, triletni program!!

NE RABIM POTRDILA, DA SEM NEUMEN, IMAM POTRDILO O DRŽAVLJANSTVU!

Nevedni ste.Kaj ima zgolj naslov magistrske naloge opraviti z vašimi ciničnimi dvomi o tem ali to magistrska sploh je??

Lahko bi vedeli če imate vsaj srednjšolsko izobrazbo,da temu ni tako.Čemu nevoščljivost,če vas študentka lepo prosi za pomoč?

Če začnemo pri “začetnih” zaključnih izpitih.Tema za lastni izdelek je lahko čisto enostavna,profesor jo potrdi,napiše se cca 25 strani nekega materiala,kateri gre v pogled in zagovor.

Če pogledamo maturitetno nalogo je prav tako lahko z enakim “brezveznim” naslovom,le potruditi se je treba vsaj do 60 ali 70 strani izdelka.

Študijska naloga se samo stopnjuje.

Magistrska prav tako.Poudarki so na vsem možnim in tukaj je potrebnega materiala od 100 strani naprej..skratka ogromno dela in truda.

TEMA JE LAHKO TAKŠNA kot jo ima uporabnica seveda.


Nimamo srednješolske izobrazbe. Še nikoli nismo odprli knjige (učbenika).
Skratka tu visimo samo poden intelektualci in ti!
Aha, pa da ne pozabim, vsi smo doktorirali iz piva!

NE RABIM POTRDILA, DA SEM NEUMEN, IMAM POTRDILO O DRŽAVLJANSTVU!

Verjetno magistrska po bolonjskem sistemu, v starem še diploma?

Ja ja, no ti bolonjski “magistri” 🙂

Prosim, da jo reši še kdo, ker manjka še velika številka…

Lep dan

Forum je zaprt za komentiranje.

New Report

Close