Najdi forum

Splash Forum Arhiv Ženski in moški čvek Prosim za nasvet!

Prosim za nasvet!

S fantom sva letos maja kupila novi televizor, ki je stal 130.000 tolarjev. Garancija velja 2 leti. V začetku meseca oktobra letos sva opazila majhno črno pikico v desnem zgornjem kotu ekrana, ki je bila v desetih dneh za spoznanje večja. Dne 15. oktobra je fant peljal televizor v trgovino, kjer sva jo kupila. Rekli so mu, da bodo ekran dali na servis, kjer ga bodo zamenjali, saj gre za tovarniško napako in da imajo po zakonu 45 dni časa da televizor popravijo oz. dajo novega. Vse kar sva vmes preživljala ne bom pisala, ker bi bilo preveč, od tega da dobiva nov televizor, do tega da so nama vsaki drugi dan govorili da je ekran na carini oz. na letališču, ker so ga baje naročili v Angliji…ampak do danes televizorja še nimava. Vmes sva že govorila s inšpektorjem, kjer nama je rekel da zadevo lahko uredijo vendar lahko traja lep čas. Sedaj sva ravno pred tem da napiševa pritožbo. Ne morem verjeti da se lahko kaj takega dogaja v današnjem času pri takšni konkurenci.

Prosim za kakšen nasvet oz. naj se kdo javi s podobnimi izkušnjami.

Lp

130.000?? To je kar drag tv…

Svašta…

….odgovorila sem ti popoldne, na dolgo in široko, nič nesramnega, nevljudnega… pa so moj post (in še nekaj drugih zbrisali).

Vse forume bodo zatrli…

Forum je zaprt za komentiranje.

New Report

Close