program za vodenje
Ker že dve leti ne najdem zaposlitve sem se odločila da bi odprla računovodski servis, ker že imam zagotovoljenih nekaj strank. zanima me, tiste/i ki delate v računovodstvu kateri program uporabljate za vodenje dvostavnega računovodstva oz katerega mi priporočate. na internetu sem zasledila kar nekaj podjetij ki prodajajo te produkte, sedaj pa rabim vaše mnenje. mogoče veste če obstajajo tudi demo verzije, da bi jaz to pred nakupom videla, če mi program ustreza?
hvala in lep pozdrav
Forum je zaprt za komentiranje.