Najdi forum

Splash Forum Arhiv Ženski in moški čvek Pročene ženske prej padejo

Pročene ženske prej padejo


kaj pa ima trajanje zakona skupnega s starostjo otrok??
lahko so starejše, mlajše …
če pa je katera o kakšnega maminega ljubimca — je pa itak mlajša od 10 let ☺[/quote]

Tehnično imaš sicer prav, ampak močno dvomim, da nobena od teh hčerk ni že polnoletna. Kako pa ti lahko veš, ali mamica morda ni imela ljubimca že na začetku zakona?[/quote]

kaj pa ma danes polnoletnost z samostojnostjo?

na žalost nič…

nismo več leta 1970 in 1980 😀 ko si pri 18tih dobo šiht v 15 minutah in si lahko začel gradit bajto ali dobo najemniško stanovanje za đabe ki si ga pol po jazbinškovi slepariji odkupo…

danes je 18 let (polnoletnost) samo to da lahko voliš in kupiš v trgovini karkoli je navoljo….

ja pa v zapor lahko greš….

jaka polnoletnost.

.............................................................................................. [b]''Your time is the greatest gift you can give to someone.'' - Rick Warren[/b]


kaj pa ima trajanje zakona skupnega s starostjo otrok??
lahko so starejše, mlajše …
če pa je katera o kakšnega maminega ljubimca — je pa itak mlajša od 10 let ☺[/quote]

Tehnično imaš sicer prav, ampak močno dvomim, da nobena od teh hčerk ni že polnoletna. Kako pa ti lahko veš, ali mamica morda ni imela ljubimca že na začetku zakona?[/quote]

kaj pa ima dvom, možnost vedenja … z enostavnim računstvom znotraj časovnega razpona ☺
pa tudi ne vidim bistva v podatku o starosti hčera v zapisu prevaranega moža ☺ Hčere lahko neglede na starost izražajo svoje menenje o tem, kako naj starša živita. In starši se dostikrat uklonijo želji otrok. Tudi, če so otroci odseljeni. ☺

btw: a obstoji kakšna statistika koliko žensk se odseli k partnerju
in
koliko moških k partnerici.
(tiste, pare, ki gredo povsem na svoje že v štartu tukaj izpuščam)
takole čez (moj) palec se v večjem % preselijo ženske.

-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.--.-.-.- [sup]"If you want to win you must not lose"[/sup] – [sub][i]Number One[/i][/sub]

Skoraj nepredstavljivo je dolgočasenje nekoga, ki si izmisli tovrstno očitno provokacijo s tolikimi, namenoma narejenimi pravopisnimi napakami. Kaj boš dosegla s tem?[/quote]

Kakšno zvezo imajo pravopisne napake z življenjem?

Če to drži, potem je to dokaz, da med kvalitetnimi soprogi in očeti ter kvalitetnimi ljubimci obstaja zelo šibka statistična povezava ali celo, da sta ti dve lastnosti v obratnem sorazmerju.

Antilopa, če bi ti kot delodajalec zaposlovala, bi bilo v tvoje podjetju najmanj 80% moških, tistih 20% žensk pa starejše od 40, vizualno ne preveč atraktivne. V kolikor bi pa bila po sili razmer primorana delati z mlajšimi in zelo atraktivnimi ženskami, pa bi na vseh našla neko obstransko karakterno hibo, na podlagi katere bi jih “osebno diskvalificirala”, češ da so naspol “gole”, da samo moške “pecajo”, da so moralno sprijene…. Takšne obravnave niso poštene, ampak se človeka gleda po kvalifikaciji, kaj je sposoben, če ima ženska širok dekolte in lepe noge, zgolj na podlagi tega niso nič manj sposobne ali že takoj namiguše v primerjavi s tistimi, ki se bolj konzervativno oblačijo. To je stvar okusa.

[i]Mojega hudiča sem prodal svoji duši.[/i]

Antilopa, če bi ti kot delodajalec zaposlovala, bi bilo v tvoje podjetju najmanj 80% moških, tistih 20% žensk pa starejše od 40, vizualno ne preveč atraktivne. V kolikor bi pa bila po sili razmer primorana delati z mlajšimi in zelo atraktivnimi ženskami, pa bi na vseh našla neko obstransko karakterno hibo, na podlagi katere bi jih “osebno diskvalificirala”, češ da so naspol “gole”, da samo moške “pecajo”, da so moralno sprijene…. Takšne obravnave niso poštene, ampak se človeka gleda po kvalifikaciji, kaj je sposoben, če ima ženska širok dekolte in lepe noge, zgolj na podlagi tega niso nič manj sposobne ali že takoj namiguše v primerjavi s tistimi, ki se bolj konzervativno oblačijo. To je stvar okusa.[/quote]

Ti pa res ne moreš brez mene, pa sploh se ne trudim pridobiti tvojo pozornost. V moji firmi bi zaposlila sposobne ljudi, ne glede na spol in starost. Meni bi bilo namreč važno, da firma posluje z dobičkom.

če bi bile poročene ženske kot ji opisujejo samski samčki, bi bile vse same druge.
Tako pa smo le prve.

Ti si mogoče prva na Vasi z 10 prebivalci 😉

In od teh 10 moraš bit ti edina ženska

.............................................................................................. [b]''Your time is the greatest gift you can give to someone.'' - Rick Warren[/b]

Padejo vse ženske, ene prej ene pozneje. Starost, vera, status, izobrazba… nič ne igra vloge. Le pravi moški se mora pojavit .. Poročene, ki še niso prevarale pač imajo srečo ali pač smolo, kakor gledaš, da se ni pojavil pravi moški. Če bi se, bi vsa morala in zvestoba in vsi izgovori padli kot Hirošima pod bombo. Tisti vic… vsaka je kurba, le cene imajo različne ni tako neumen. Pa ne kritiziram žensk, ni moj namen. Te stvari so naravne. Monogamijo smo si izmislili ljudje, (pa ene par živali) Skratka statistično gledano smo ljudje s svojo monogamijo zanemarljiv podatek.
Sex je v osnovi za ohranjanje vrste, vrsta se ohranja z dobrimi geni, dobri geni pa se ne morejo širit z zvestobo. žal Ok številčnost ljudi se povečuje, to drži, ampak to ni pogoj za ohranitev vrste…

Ti si mogoče prva na Vasi z 10 prebivalci 😉

In od teh 10 moraš bit ti edina ženska[/quote]
ti si pa zagotovo iz Mehkega Tiča pri Glasnem Prdku … ko tako vse veš ☺


Potem to pomeni, da ženska že v osnovi izbere napačnega ali slabega, če se dobri geni ne morejo širiti z zvestobo ? 🙂


Potem to pomeni, da ženska že v osnovi izbere napačnega ali slabega, če se dobri geni ne morejo širiti z zvestobo ? :)[/quote]

Ne to pomeni da lahko vedno boljši geni pridejo mimo in z zvestobo vbistvu uničujemo evolucijo ker se parijo taki ki se nebi smeli 😉

torej zvesti dečki ki uničujejo moško vrsto z slabimi geni 😀

.............................................................................................. [b]''Your time is the greatest gift you can give to someone.'' - Rick Warren[/b]

eeeee ni nujno. Hotel sem rečt, da ko je izbirala je morda bil tist trenutek izbranec najboljša izbira, ker jasno najboljši moški so že poročeni ali v vezah… to je splošno znano, celo pesem pravi o tem 🙂
Torej, izbrala je pač kar je ostalo…in pol v nekem obdobju po tem naleti na tipa, ki je boljšpi od prvega… zdaj ima dve možnosti. Ali nosi posledice za izumrtje civilizacije, torej človeštva… ali se da dol s tem “pravim” tipom ampak tvega trenutno grajanje ljudi, ki se ne zavedajo pomena njenega dejanja, za dobrobit naše civilizacije.


Potem to pomeni, da ženska že v osnovi izbere napačnega ali slabega, če se dobri geni ne morejo širiti z zvestobo ? :)[/quote]
ženska potrebnost po razploditvi nima zveze s pričakovanimi geni, ki jo bo dobila.
gre samo za to, da bo prvi dobil, ki bo najdlje čakal

-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.--.-.-.- [sup]"If you want to win you must not lose"[/sup] – [sub][i]Number One[/i][/sub]


Teorija ima eno pomanjkljivost. Izhajaš iz predpostavke, da je ženska vedno prava. To pa ne verjamem, da je možno. 🙂
Lahko je tudi ženska napačna in potem pravi moški misli, da ni pravi. 🙂


Teorija ima eno pomanjkljivost. Izhajaš iz predpostavke, da je ženska vedno prava. To pa ne verjamem, da je možno. 🙂
Lahko je tudi ženska napačna in potem pravi moški misli, da ni pravi. :)[/quote]

a ne 🙂 ne izhajam iz tega, da bi vsaka bila prava, ampak pravi moški itak zazna pravo žensko, in izbira. V tem smo sicer boljši od živali, tam se podrazumeva da je najmočnejši samec pravi in vse samice ki so v njegovem tropu se parijo z njim.. kar pa ni niujno da so vse prave. Ampak zato pa smo ljudje in ne živali. In imamo možnost da spravimo to monogamijo na en drug nivo. 🙂 in se že enkrat nehamo zgražat če ženska prevara moža ali obratno .. saj je to storila … da se ne ponavljam 🙂


Teorija ima eno pomanjkljivost. Izhajaš iz predpostavke, da je ženska vedno prava. To pa ne verjamem, da je možno. 🙂
Lahko je tudi ženska napačna in potem pravi moški misli, da ni pravi. :)[/quote]

Ženska je vedno prava, če lahko zanosi…. če pa je neplodna ni prava….

edino kar je razlika tule je da je za najbolšega moškega ki oplodi pač večino manj pravih ker on izbere najbolj pravo po izgledu ….

.............................................................................................. [b]''Your time is the greatest gift you can give to someone.'' - Rick Warren[/b]

Eh, nepravo ali manj pravo… če zgleda lepo, inteligentno, urejeno, zdravo, .. to je prava ženska. Kaj češ zdaj filozofirat, a da je prava, če je totalna razcapana zadrogirana umazana ženska, ampak ima nepopisno dobro srce?


Teorija ima eno pomanjkljivost. Izhajaš iz predpostavke, da je ženska vedno prava. To pa ne verjamem, da je možno. 🙂
Lahko je tudi ženska napačna in potem pravi moški misli, da ni pravi. :)[/quote]

Ženska je vedno prava, če lahko zanosi…. če pa je neplodna ni prava….

edino kar je razlika tule je da je za najbolšega moškega ki oplodi pač večino manj pravih ker on izbere najbolj pravo po izgledu ….[/quote]

A ti imaš že kakšnega otroka, da veš, da si ploden?

Ženska je vedno prava, če lahko zanosi…. če pa je neplodna ni prava….

edino kar je razlika tule je da je za najbolšega moškega ki oplodi pač večino manj pravih ker on izbere najbolj pravo po izgledu ….[/quote]

A ti imaš že kakšnega otroka, da veš, da si ploden?[/quote]
on ima prijatelje, pa nas stare mačka na MoN_u … da bo lahko ponosno gural voziček ☺

-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.--.-.-.- [sup]"If you want to win you must not lose"[/sup] – [sub][i]Number One[/i][/sub]

Boš že videla, ko boš 15 let s svojim, kar dvomim, da boš dočakala, ampak vseeno. Takrat boš/bi mogoče dojela kako neumno temo si v resnici odprla.

Verjemi, poročeni potrebni ženski res ni treba čakat na letno enodnevno prepustnico v lokal za samska ostarela dekleta, da se dol da. Če bo to hotela, bo to lahko naredila kadarkoli. Vsak dan.

Itak danes največ fantov, takšnih kot je morda tudi tvoj, v kvaziresnih zvezah s puncami, ki ne bodo nikoli zakonske žene, na internetnih portalih na kakršnih sta se verjetno tudi vidva spoznala, išče nove stike brez obveznosti. Poročene so tukaj zelo zaželene.

In moje iskreno sožalje na tem mestu vsem samskim, ki so očitno za samske moške zanimive še manj kot ena nezanimiva poročena mati srednjih let. Če bi bile res toliko boljše od proočenih, bi bile vsaj zaročene. 🙂


Vsekakor. Ce se mene vprasa, tako vara dosti vec zensk kot moskih. Namrec, 20% moskih, ki so zenskam najbolj “zanimivi”, seksa z 80% zensk, dobrih in povprecnih.

Sicer pa, ce sodim po sebi, kako hitro padejo je predvsem odvisno od starosti. I tell you this much; even young cougars know what they want. 🙂

Boš že videla, ko boš 15 let s svojim, kar dvomim, da boš dočakala, ampak vseeno. Takrat boš/bi mogoče dojela kako neumno temo si v resnici odprla.

Verjemi, poročeni potrebni ženski res ni treba čakat na letno enodnevno prepustnico v lokal za samska ostarela dekleta, da se dol da. Če bo to hotela, bo to lahko naredila kadarkoli. Vsak dan.

Itak danes največ fantov, takšnih kot je morda tudi tvoj, v kvaziresnih zvezah s puncami, ki ne bodo nikoli zakonske žene, na internetnih portalih na kakršnih sta se verjetno tudi vidva spoznala, išče nove stike brez obveznosti. Poročene so tukaj zelo zaželene.

In moje iskreno sožalje na tem mestu vsem samskim, ki so očitno za samske moške zanimive še manj kot ena nezanimiva poročena mati srednjih let. Če bi bile res toliko boljše od proočenih, bi bile vsaj zaročene. :)[/quote]

Blagor ubogim na duhu. Ne sramotit samskih moških. Le zakaj bi se oni odločali za ostarelo poročeno žensko s prtljago? Če je samski še ne pomeni, da je neumen. Vse, kar ve dobite je zdolgočasen poročen moški.

In kako dolgo je to?

Kolikor vidim pri rosnih 45 da tiste ki so se okoli dajale preden so našle pravega ki jih je hotel omožit počnejo to ko so otroci večji in je manj skrbi okoli njih.
Kot so že na začetku pisali pač jim je dolgcajt in iščejo vedno nove prijatelje.Zdaj ali je to slabo ali dobro. Če jih ne zalotijo dobro pač popestri zakon 🙂 ko jih dobijo pa so itak vsi drugi krivi.

Forum je zaprt za komentiranje.

New Report

Close