Pročene ženske prej padejo
Mi zadnjič kolega razlaga, da ko gredo ven na lov za ženskami, gredo v lokale, kjer se zbirajo 30-40 letnice in da so baje poročene, ki dobijo frej enkrat ali dvakrat letno, dosti bolj dojemljive, da gredo do konca še tisto noč, ker bog ve, kdaj bo spet jo mož spustil od doma in ker morajo ugotoviti, če so še zaželjene pri nasprotnem spolu.
Kaj menite o tem?
Sem začela malo opazovati – s sodelavkami, ko gremo ven, se po večini res tiste poročene s par let starimi otroci vpičijo v kakšne tipe, grejo same z njimi pit, grejo “ven na čik”, samske imajo še skoraj najmanj opravka z neznanci.
Ko poročene mamice povprašaš o tem samo rečejo: “Boš že videla, ko boš že 15 let s svojim in imela otroke.”
Poročene ženske in tudi moški imajo manj “predsodkov” in omejitev do druženja z nasprotnim spolom, ker pač nimajo nobenega strahu ali pričakovanja (pred zavrnitvijo, če je pravi, kaj si bo mislil, ipd…) – ker imajo enostavno več samozavesti v stilu: jaz ga imam doma, danes se zabavam in od tega prijetnega neznanca ne pričakujem nič drugega, kot da se imam danes dobro (da plešem, da se pogovarjam, grem na čik, …ipd) – Jutri bo nov dan, ta bo pozabljen, doma čaka ljubeč in dober mož, otroci in ne vidim razloga, da bi sploh še bilo potrebno razmišljati o dogajanju prejšnega večera – bilo pa prošlo.
Da pa poročene kar “padejo”, to si pa fantje malo ego filajo in potem kolegom tolmačijo, da je tista sicer hotela, sam se njem ni dalo…v resnici je pa ženska le plesala z njim več kot drugimi:)
Vsaj po večini mislim, da poročene ne gredo kar z vsakim “do konca” – če že s kom in na zabavi, je to kakšen sodelavec, s katerim sta se že dolgo ogledovala…ampak to so že druge štorije:)
Tiste poročene, ki čakajo na to, da jih bo mož sputil malo na “zrak”, som neumne…V zvezi je vedno prilagajanje…si ne znam predstavljat, da bi moža morala vprašat, če lahko grem ven s prijateljicami. Meni moj mož zaupa, jaz pa njemu. Ven lahko grem kadar hočem…pa mi niti ni za it ven, raje vidim, če greva skupaj. Ko pa grem, mi pa niti na pamet ne pade, da bi šla zaradi flirtanja z drugimi…
Kakor komu paše. Jaz imam svojega moža rada, zato sem tudi z njim…sicer bi ostala samska…
Tako na izi dajo samo tiste, ki že kot samske niso imele nobenih predsodkov do avanturic. Morda se res malo ustavijo, ko imajo majhne otroke, potem grejo spet na jago 🙂
Ali pa tiste, ki imajo doma zaj…. dedce in se jim maščujejo na tak način. Da bi kar vsevprek padale, je pa samo fantazija osamljenih drkačev, oz. kot je že ena zapisala, če ženska za lastno zabavo malo koketira, jo je on že kar položil.
Jaz se kar s tem strinjam. Že po sebi vidim. Imam krasnega moža, družino in sem verjetno posledično v družbi čisto sproščena, saj nič ne iščem 🙂 In če grem s kom na čik, grem brez kakega posebnega razloga, razen tega, da se mi kadi :). Je pa včasih ta sproščenost najbolj privlačen faktor.
Poročeni ljudje flirtamo ja, ampak je ena nevidna meja, ki se je pač ne prečka. Vsaj pri večini, ki s(m)o zadovoljni s svojo zvezo.
Jaz bi rekl takole. Tiste poročene ženske, ki niso zadovoljne v svoji zvezi po moje izkoristijo vsak trenutek, ko ubežijo partnerju iz vrvice da dobijo potrditev pri enem jebaču.
Tiste, ki smo pa zadovoljne v svoji zvezi in nismo privezane na vrvico, pa gremo ven zato, da sprostimo svoj adrenalin in ne čutimo potrebe, da bi se dale dol s prvim, ki pride mimo, ker ne potrebujemo potrditve drugje, saj jo imamo doma.
Menim, da to noč objemajo samo pivovske flaše, ki so jim navdih za razne fantastično-seksualne zgodbe. 🙂 Katere si iščejo seks, so verjetno bolj previdne kot moški, komu je na očeh in s kom gre. Ker z enim neumnim, ki bi se potem še okrog postavljal pred pivsko druščino, verjetno ne bi šle, čeprav imaš tudi take. Glede žensk, ki pa si izbirajo takšne dedce, pa tudi niso ravno “na nivoju”.
Robi se je malo nerodno izrazil. Želel je rečt, da ni potrebe/želje, ne pogoja. Pogoj že obstaja in bi ga lahko izkoristil, če bi imel to potrebo oziroma željo. Ampak, če se zavedaš, da je tisto, kar imaš doma, vse, potem se pač ta želja po tretjem ne pojavi, čeprav se nekomu drugemu zdi še tako mikavno.
naj vam nekaj povem mojo zgodbo vi komentirajte. poročena sva bila 26 let in živela skupaj bili smo družina z tremi hčerkami.po 26 letih nas je ona zapustila in odšla k nekemu moškemu pustila je samo list papirja kjer je pisalo hčerke in mož sedaj vas res zapuščam .vem da vas bom prizadela ne iščite me in sprašujte kje sem ker ne boste izvedeli nikoli .vaša bivša mami. na tem papirju je ostal samo prstan .žena se je ospovedala vsem in pa tudi svojim hčerkam zaradi ljubimca .zakaj ne vemo razloga ne jaz ne hčerke.nekako smo izvedeli od njenega ljubimca mobi številko .ker smo pisali njej da naj se oglasi vam povem nobenega odziva od nje.nekoč smo se srečali na cesti je začela preklinjat naj jo pustimo pri miru njo in njenega simpatijo.hoteli smo se pogovorit kot ljudje kaj nam sledi je samo kričala da ji naj damo mir in nikoli ne bo prišla domov raje se vrže pod vlak.moram povedati da pred vsem tem sem bil 2x prevaran in sem jo nazaj vzel zato ker so me hčerke pregovorile in njene obljube da ne bo več tega storila.verjemite mi ni se držala dogovora in ni je več še danes noče imeti stike ne z mano ne z hčerkami nobenega kontakta .mene kot moža zanima kaj si vi mislite o vsem tem bi vi zamenjali družino za enega ljubimca .nas pa vse zanima ali vsaj kak pomisli na nas verjetno ne ker če bi bi naredila kaki kontakt pa z hčerkami tako pa nič .pokomentirajte našo žalostno zgodbo .še danes smo sami jaz in 3 hčerke sami hvala lepa za pozornost še se oglasim papa prevarana družina.
“prevarani mož”, najdi si drugo, po možnosti še lepšo od nje. Ne bi se čudil, če boš potem ti moral kričati na njo naj te pusti pri miru. Če sem se že kaj naučil o ženskah je ravno to, da jim nikoli in nikdar ne smeš dovoliti, da se izživljajo nad tabo, oz. da jim uspe bringat the worst out of you. Do takih oseb se obnašaj enako, kot se one do tebe. Torej, če njej ni mar zate, poskrbi, da tudi tebi ne bo mar za njo.
Ne, ni res. Nekdo te je nasral. 🙂
Tiste, ki prej apdejo, so ločenke. In izgubljene duše, ki so pri teh letih še samske.
Poročene se tako nediskretno večinoma samo zezajo, ko imajo kakšen redek proti večer s kolegicami in brez otrok. Mogoče si malo nafilajo ego, to je pa tudi vse. Morajo bit ob ur doma. Pa še to samo razne zdolgočasene mestne frajle, po možnosti zaposlene v JU. 🙂
Forum je zaprt za komentiranje.