Najdi forum

Splash Forum Arhiv Ženski in moški čvek problem

problem

Zdravo

Imam namreč problem v ljubezenskem področuju se zavedam da nisem edini sem ta let namreč dopolnil 30 let pa me mal panika prjela nism meu kakšnih dolg zvez nazadnje sem meu 3 leta nazaj pa tud pri tej zvezi nism biu neki zaljubljen mi ni problem do punce pristopit tud zgovorn sem kar dve letni nazaj nism biu meu sm tud neki punc sm je moj problem sem preveč izbirčen še posebi zdej k sem starejši pa te punce k so mi všeč so bile zainteresirane sedaj se mi pa umikajo nimam namreč potrpljenja čakat ko spoznaš punco pa se dobite čez dva tedna recimo pa se recimo ubadaš znjo kakšn mesec pa na koncu pol nč in to se večkrat zgodi pa te pol to izčrpa saj mene je to mi je problem nimam več ok volje motivacije rad pa bi imel punco ki bi rad bil znjo ni mi tud to da bi biu z eno k mi ni do nje pa tud izbira je bol slaba na trgu mislim ne vem kaj nej nardim včasih bi prou kero nekam poslu k mi vzema čas a ma kdo kakšno podobno izkušnjo kle pa kako jo je rešil .

Lp,
Hvala

Če funkcioniraš tudi tako kot pišeš…pol imaš res problem:).

dobr to sm na hitrco napisu a je to pomembno 🙂

V bistvu meni je. To, kar človek spravi na papir, mi pove o njemu samem. Samo ne se zdaj s tem obremenjevat. Ljudje smo si različni.

Am ja je pomembno. Pišeš k konj.

"No one can make you feel inferior without your consent." - Eleanor Roosevelt.

sej se ne 🙂 bol se obremenjujem s tem kar je napisano zgoraj

nism prsu kle da me kdo zal ce se komu neda brat nerab

Zdravo

Imam namreč problem v ljubezenskem področuju se zavedam da nisem edini sem ta let namreč dopolnil 30 let.. pa me mal panika prijela nism meu kakšnih dolg zvez.. nazadnje sem meu 3 leta nazaj pa tud pri tej zvezi nism biu neki zaljubljen.
Mi ni problem do punce pristopit tud zgovoren sem kar dve letni nazaj nism biu meu sm tud neki punc sam je moj problem ker sem preveč izbirčen še posebi zdej k sem starejši, pa te punce k so mi všeč so bile zainteresirane sedaj se mi pa umikajo.
Nimam namreč potrpljenja čakat ko spoznaš punco pa se dobite čez dva tedna recimo pa se recimo ubadaš znjo kakšn mesec pa na koncu pol nč in to se večkrat zgodi pa te pol to izčrpa saj mene je to mi je problem.
In pol nimam več ok volje motivacije rad pa bi imel punco ki bi rad bil znjo ni mi tud to da bi biu z eno k mi ni do nje pa tud izbira je bol slaba na trgu mislim ne vem kaj nej nardim včasih bi prou kero nekam poslu k mi vzema čas a ma kdo kakšno podobno izkušnjo kle pa kako jo je rešil .

Evo popravu 🙂

Po moje sem res hudo blond, da ne opazim razlike:). Ampak glej…poco a poco:).

pac tko pisem ce ni komu kj prav nerab pisat


Meni se ne da, samo toliko, da veš (ker ni nobenih ločil). 🙂

°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°° Če meniš, da se ti godi krivica, ne išči maščevanja, kajti morda je tvoja nesreča le poduk, ki si si ga prislužil za nekaj, kar si spregledal." Eros [psi] st. 345

Ne da se mi brati teh skropucal… bljak


No, če boš žensko na trgu iskal, ti predvsem želim veliko sreče. 🙂 Mogoče ti pa uspe ena stara pa bogata… 😉

_____________________________________________________________________________________________________________ V hitlerjanskih zadnjih sobah gostiln spet udarjajo drug po drugem, ti majhni rodovi na povodcih...

Avtor, veliko boš moral spremeniti, da boš zanimiv ženskam.
Če govoriš tako kot pišeš, potem verjamem, da vsako žensko odbiješ.

probaj s kakšno Ukrajinko, Romunko, Bolgarko, Albanko … S.Korejko ☺

-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.--.-.-.- [sup]"If you want to win you must not lose"[/sup] – [sub][i]Number One[/i][/sub]


In ti bi rad bejbo našel!! Naka, tudi bejbe niso več tako butasta roba kot misliš!

NE RABIM POTRDILA, DA SEM NEUMEN, IMAM POTRDILO O DRŽAVLJANSTVU!

Forum je zaprt za komentiranje.

New Report

Close