Priključitev Primorske proslava
Ne vem, preveri urnik na vladi, kje je bil !
Sej je bila Musarca konec koncev, ne vem a je JJ kdaj bil na proslavah priključitve? NE verjamem, ker je itak za njega pre rdeče, a sam najbolj rdeč ever, …..
KAko si pa SDS sploh predstavlja, kaj bi bilo brez priključitve in če bi samo čakali Američane ?? To me pa res zanima ! Njihovi so bili v kasarnah z Nemci, tako da a mislte, de jih Američani al pa Angleži en bi pobili?? No, kar verjetno bi pa bilo, da bi jih prehiteli Sovjeti ane…tako pa k sreči nismo bili v Varšavskem paktu, ampak smo bili kar samostojni takoj po vojni, dokler Američani niso kapitalsko začel izčrpavat Jugoslavije…
Forum je zaprt za komentiranje.