Najdi forum

Splash Forum Starševski čvek Priključitev Primorske proslava

Priključitev Primorske proslava

Na proslavi v Il. Bistrici ni bilo videti premieja Goloba. Kako to? Je zaveden Slovenec, je pv, je Primorec. Kako to, da ni prišel na proslavo? Smo ga spregledali?

Nimam pojma, kje je golobnjak. Saj je pa namesto njega Telebajsika nekaj odblebetala tam.

Na  neki cerkveni stvari. Nekaj za bolane otroke. Tja bi Tinco poslal, sam pa prišel v Ilirsko Bistrico, tako, kot se šika.

Manjkal je tudiPahor.

Odgovor na objavo uporabnika
manjkal, 15.09.2025 ob 12:09

Manjkal je tudiPahor.

Pahor nima tam kaj početi, nihče ga ni povabil.

Desničarji pa itak jokajo, ker Primorska ni ostala pod okupatorjem.

Kje so bili Janša, Tonin, Logar…….morda sem spregledala Prebeliča in večine desničarjev ni bilo tako kot še na mnogih slovesnostih jih ni bilo. Jevšek in Han sta bila v Zasavju.

Ne vem, preveri urnik na vladi, kje je bil !

Sej je bila Musarca konec koncev, ne vem a je JJ kdaj bil na proslavah priključitve? NE verjamem, ker je itak za njega pre rdeče, a sam najbolj rdeč ever, …..

 

KAko si pa SDS sploh predstavlja, kaj bi bilo brez priključitve in če bi samo čakali Američane ?? To me pa res zanima ! Njihovi so bili v kasarnah z Nemci, tako da a mislte, de jih Američani al pa Angleži en bi pobili?? No, kar verjetno bi pa bilo, da bi jih prehiteli Sovjeti ane…tako pa k sreči nismo bili v Varšavskem paktu, ampak smo bili kar samostojni takoj po vojni, dokler Američani niso kapitalsko začel izčrpavat Jugoslavije…

Forum je zaprt za komentiranje.

New Report

Close