Najdi forum

Splash Forum Starševski čvek Pretep pred Alejo v petek

Pretep pred Alejo v petek

Kdo kaj ve, zakaj je do tega prišlo??

počaj da poližem sladoled. Ti kuj povem zakaj je do tega prišlo. 

https://siol.net/novice/slovenija/hud-pretep-pred-ljubljansko-alejo-video-671479?utm_source=Linker&utm_medium=Widget&utm_campaign=ContentExchange

En čefo v škodi je mislil, da je v Srbiji.

Spet testosteron na delu. Določen procent moške populacije dobesedno zgubi pamet in samokontrolo, ko enkrat sede za volan. In bi se šel pretepati zaradi prometnih pripetljajev kot je odvzem prednosti. Tokrat pa je očitno naletel na en podoben kaliber v tem Wolt dostavljalcu.

Woltovci so nasilni, nesramni ljudje,ki izzazivajo pretep. Mene je en wolt voznik skoraj zbil, ker je rdečo spregledal, ko sem ga opozoril na nevarnist me je začel žalit, poklical je prijatelja, oba sta me začela verbalno napadat in da me bosta ubila. Sem rekel pa naj poskusita, da z lahkoto oba premagam. Ko sta videla, da se ju ne bojim sta spizdila, čeprav sem se jima drl da naj prideta in pokažeta svojo moškost. Dve pičkici woltovski.

Glede nato koliko je woltovcev poškodovanih se vidi da so to retardirani ljudje, vozijo čez rdečo, izsiljujejo prednost, vedno gledajo v telefon,…

Valjda so woltovci retardirani ljudje, če ne znajo delat drugega kot vozit kolo lol.

Odgovor na objavo uporabnika
Anonimno 3010, 07.09.2025 ob 07:06

Woltovci so nasilni, nesramni ljudje,ki izzazivajo pretep. Mene je en wolt voznik skoraj zbil, ker je rdečo spregledal, ko sem ga opozoril na nevarnist me je začel žalit, poklical je prijatelja, oba sta me začela verbalno napadat in da me bosta ubila. Sem rekel pa naj poskusita, da z lahkoto oba premagam. Ko sta videla, da se ju ne bojim sta spizdila, čeprav sem se jima drl da naj prideta in pokažeta svojo moškost. Dve pičkici woltovski.

Glede nato koliko je woltovcev poškodovanih se vidi da so to retardirani ljudje, vozijo čez rdečo, izsiljujejo prednost, vedno gledajo v telefon,…

No, o tem govorim. Ko si se zaradi prometnih pravil želel pretepati. Tebi tudi testosteron dela na polno. No, tale v beli škodi je očitno naletel na nekoga, ki je ta izziv tudi sprejel …

Pač dedci spet. Primitivni del populacije spet nori. Zakaj izpostavljaš tega ne vem. Včeraj se verjetno vsaj en tak izpad neobvladanih bebotov ki so se mlatili v vsaki občini zgodil. V večini več njih. Pač nižja sorta ljudi. Voditelji sveta pa to, pa še sebe niso zmožni obvladat 😀

Mene je jeseni 2019 ob živce spravil idiot na bencinskem servisu Petrol ob Tržaški cesti v Ljubljani v smeri Dolgega mosta, zadnji Petrol pred križiščem za AC. Malo je manjkalo, pa bi z gozdarsko sekiro pokončal 4-člansko družino (starša in dva otroka), ki je sedela v avtu. Približno 20 metrov stran je stal hrust s partnerko. Niti pisnil ni.

V cefurskih dvorih, nasproti Aleje je vsepolno kriminala. O tem se premalo govori.

Forum je zaprt za komentiranje.

New Report

Close