Prenos misli – ali verjamete!
Podobna tema je, mislim, da že bila pred enim letom, a je zamrla (največ sta v njej sodelovali antilopa in zmedena_samica), [sub]lahko pa da sem vse pobrkala :D[/sub]
Kakorkoli, ali verjamete v telepatijo? Primer: pred pol ure sem med čiščenjem kopalnice pomislila na prijateljico, s katero se nisva slišali že lep čas, v mislih se mi je celo odvrtel namišljen pogovor in nemalo nazaj me pokliče 🙂
Verjamete v naključja? Ali se vam zdi, da ljudje na splošno preveč operiramo z izrazi “usoda, usojenost, naključje, svobodna volja, telepatija”?
Komentarji, prosim 🙂
jaz verjamem v telepatijo. velikokrat se mi zgodi da z kom kaj istočasno izrečem. Verjamem da nakjlučij ni. Kar se zgodi se vedno zgodi z razlogom. Mislim, da je prav da se o tem pogovarjamo in VEM da si vsak sam izbere svojo usodo, pa če je dobra ali slaba. Z mojo najbolšo prijateljico se včasih sploh ne pogovarjava ali pa sva tiho in si potem začne ona peti pesem, ki se mi je ravo tisti trenutek pela v glavi. Torej JA, verjamem v prenos misli! 🙂
Telepatija deluje med ljudmi, s katerimi smo povezani 🙂 Drugo je vplivanje oz.manipulacija z drugimi, da neznanca pred sabo na ulici prisiliš, da gre desno, ne levo, čeprav v slednje ne verjamem dosti. Zakaj recimo nekateri lahko ukrivijo žlico, drugi pa ne?
Kaj pa recimo sanje. Nekoga, ki ti je blizu pa nimata več veliko stikov, ga pogrešaš in potem živo sanjaš? Al sem že preveč sadja nametala v en koš? 😉
Forum je zaprt za komentiranje.