Najdi forum

Splash Forum Arhiv Ženski in moški čvek Prekleta tunina

Prekleta tunina

Ej ljudje, jaz bom popenil od teh reklam na TVS o tuninah. Calvo sem, Calvo tja…..pa to je za znoret!!!!!! Ne morem več!!!

Aja…pa ne pozabimo še RIO MAAAREEEEEE !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Pa seveda safkol:)))))

🙂 Hja seveda!

Nekako je pa treba zapolnit tisti čas pred Poročili…….

Zdaj pa lahko izbiraš:

1. “Jst sem ena čist navadna tuna……”

ali pa

2. ” Oh! če so oprane s Silanom, so moje gate tako mehke!……”
:)))

če dam roko na srce, se mi še vedno bolj dopadejo tiste tune, kot pa tiste bedaste ženičke, ki se polivajo z nevem kakimi vse bedarijami, zato, da lahko potem pokažejo, kako fino pere njihov pralni prašek……. tisto mi je šele muka…………. za skozlat…….. sicer pa: tuno lahko saj poješ :))

LP

Remedy

No, pranje je sicer tudi pomembno, ne samo hrana:) Ampak glede debilnosti reklam za pralna sredstva se pa popolnoma strinjam s teboj. Višek mi je bila una bjonda z besedilom: ‘Joooj, madež na moževi najljubši srajci…’ Ena čisto navadna tuna.

Je pač nekaj takega kot Vega. Potem bodo pa tožili državo ker nemorejo prodajat 🙂

Veš kaj, jz bom pa znorela, ker moram tebe na vsakem forumu srečati, ko kritiziraš tuno Calvo! Kdo pa si-potnik od Rio mare-ta, da tko blatiš druge al kaj? Dej pomir se mal. Men je ta reklama osebno čisto všeč, vsakič se nasmejim, je ena boljših reklam. Sem tudi že kupila tuno Calvo in solato s to tuno in je odlična, da ne govorim o tem kolk je cenejša od Rio mare-ta, ki ga jz itak ne bom nikoli kupila odkar sem najdla eno kovinsko zadevo not, drugič pa en las.

No okej, ne maraš nobenih reklam o tunah, sam a je res to treba na vseh forumih pisati?!

Jaz sem tuna….rada bi bila pa calvo…KAJ NAJJJJJJJJJJJJJJJJJJJ NAREDIM????????????????????????????????????????????????

“Na svojo harpuno nabijem te kot tuno…”

komad od Game Over… Skratka, to sezono so pač v modi tune. Če si je ne privoščiš, tako ali drugače, pač ne moreš biti IN. Sprijazni se s tem, bejbi. Jaz se bom sedaj skopala, nato pa si bom nanesla na obraz masko iz svežega rumenoplavutega tuna in si medtem okrasila nohte z ribjimi luskinami. Na nocojšnji zabavi bom naravnost čudovita.

Forum je zaprt za komentiranje.

New Report

Close