Prebutlarič obkrožen z istimi imeni kot Ptič
Vladimir Prebilič je OPORTUNISTIČNI APARATČIK. A ni bil najbolj uspešen župan v cepljenju za kljovid?
Dajmo postaviti Prebiliča v čas 1942 – 1945. Prebilič bi bil najbolj uspešen župan v organizaciji transporta Židov v lagerje. Prebilič bi se hvalil, kako je polovil največ Židov in jih pospravil na vlake za transport v lagerje.
Ta situacija, kako je največ svojih občanov in jih spravil na injekcije, je popolnoma enaka kot ta situacija z Židi v 2. svet. vojni. Popolnoma enaka, samo postaviš tega aparatčika v drug časovni okvir.
In kaj dela danes ta apartčik v evropskem parlamentu? Dviguje roke po nareku okupatorja Evropske komisije! Povejte mi za eno samo dejanje, ki ga je ta apartčik naredil V DOBRO SLOVENSKEGA NARODA? Eno samo dejanje?!
APARTČIK DELA ZA OKUPATORJA, DELA PROTI INTERESOM SLOVENSKEGA NARODA!
Prebilič in Starmer. Še frisa sta enaka. Da dobi Slovenija Prebiliča, je enako, kot je Velika Britanija dobila Starmerja. Prebilič bi bil še hujši, kot je Golob.
pikimepiki, 30.08.2025 ob 07:51
Vladimir Prebilič je OPORTUNISTIČNI APARATČIK. A ni bil najbolj uspešen župan v cepljenju za kljovid?
Dajmo postaviti Prebiliča v čas 1942 – 1945. Prebilič bi bil najbolj uspešen župan v organizaciji transporta Židov v lagerje. Prebilič bi se hvalil, kako je polovil največ Židov in jih pospravil na vlake za transport v lagerje.
Ta situacija, kako je največ svojih občanov in jih spravil na injekcije, je popolnoma enaka kot ta situacija z Židi v 2. svet. vojni. Popolnoma enaka, samo postaviš tega aparatčika v drug časovni okvir.
In kaj dela danes ta apartčik v evropskem parlamentu? Dviguje roke po nareku okupatorja Evropske komisije! Povejte mi za eno samo dejanje, ki ga je ta apartčik naredil V DOBRO SLOVENSKEGA NARODA? Eno samo dejanje?!
APARTČIK DELA ZA OKUPATORJA, DELA PROTI INTERESOM SLOVENSKEGA NARODA!
Prebilič in Starmer. Še frisa sta enaka. Da dobi Slovenija Prebiliča, je enako, kot je Velika Britanija dobila Starmerja. Prebilič bi bil še hujši, kot je Golob.
Nisi zmožno odraslo pisat moteno bitje? Meni se tudi zdi Prebilič neprimeren in hinavec, pa se ne bom šel otročje spakovat s pisanjem.
Noro, 29.08.2025 ob 11:31
Kako je možno, da je isti ksiht pred volitvami pri Prebuglariču in Ptiču?
Golob in Prebilič imata kadre iz iste politične kanalizacije, komposta in odpada (LDS, PS, SAB, SMC, LMŠ…), ki čakajo nekje parkirani. Malo se premešajo, reciklirajo, reinkarnirajo in to je to. Podobno kot v kakšni računalniški igrici.
Poglejte kader od Svobode.
Sej zato pa je RESNI.CA s Stevanovićem edina rešitev za Slovenijo!
Enako kot je edina rešitev za Nemčijo AfD z Alice Weidel, za Francijo RN z Marine Le Pen, za Avstrijo FPO s Herbert Kickl, za Madžarsko Viktor Orban, za Slovaško Robert Fico, za Poljsko Karol Nawrocki, za Nizozemsko Geert Wilders, za Veliko Britanijo Advance UK!,….
Suverenisti in antiglobalisti so edina rešitev za Slovenijo, za Evropo in svet!
pikimepiki, 30.08.2025 ob 11:24
Sej zato pa je RESNI.CA s Stevanovićem edina rešitev za Slovenijo!
Enako kot je edina rešitev za Nemčijo AfD z Alice Weidel, za Francijo RN z Marine Le Pen, za Avstrijo FPO s Herbert Kickl, za Madžarsko Viktor Orban, za Slovaško Robert Fico, za Poljsko Karol Nawrocki, za Nizozemsko Geert Wilders, za Veliko Britanijo Advance UK!,….
Suverenisti in antiglobalisti so edina rešitev za Slovenijo, za Evropo in svet!
Spelji se s tem Stevanovićem. Noben normalen ne bo volil tega pajaca.
Če bodo vztrajali s tem Prebiličem, bo poraz na naslednjih volitvah.
Jaz še vedno mislim, da iščejo (verjetno pa še nimajo, ker se nihče pameten noče spuščati v to politično drisko) nek močnejši lik. Bodo morali bolj na silo potisniti enega ven iz udobnega stolčka, kot so Goloba. Samo taki manevri delujejo tik pred zdajci, “odrešenik” pride ad hoc, če pride prehitro, se vse že razblini do volitev… ker je težko intenzivna čustva in impulzivnost ohranjati več mesecev.
Po moje zato Prebilič ni adut, je tu bolj za blaženje gneva zaradi nesposobnosti Golobove vlade… v smislu, potrpite še malo, saj delamo na upgrejdu za 2026+. Pred februarjem 2026 po moje ne bo nič, potem se bo začelo stopnjevati… medijska diskreditacija Goloba z aferami in bildanje supporta za (pravi) novi obraz.
Zgleda kot da bi bili klonirani. Golob in Prebilič imata kadre iz bazena propadlih (LDS, PS, SAB, SMC, LMŠ…), ki krožijo, se prodajajo kot novi obrazi, v bistvu so reciklirani z drugimi frizurami, bradami, očali, drug stil oblačenja…kot prebarvano kolo, avto.
So pa ima iz razno raznih zgodb kjer so bili odgovorni za propad slovenskih podjetij.
ja se strinjam ta tip je lovec na denar in položaje, zajebal je na stotine Kočevatjev da so se cpili, ker so mu zaupali, ker je lagal občanom da je to varno, NE VEM KOD KURAC NJEMU TI PODATKI DA JE BILO VARNO!! In tudi v EU parlamentu ni naredil nič, je samo kimal LAJDRI in jo podpiral
ampak, tudi vsi drugi posranci niso naredili nič, tudi SDS poslanci ne, da ne bo pomote, vsi so eni gatarji posrani, zadovoljni s plačo in kimajo da bi dobili vse dodatke posranci posrani
Hahahahahahahah, Stevanović, saj niste resni, to je bivši policaj, to je eden od tistih treh policajev kateri so na svoji smeni porivali mladoletnico, pili z njo, na koncu jih je pa ona brez izpita prevažala po AC v službenem vozilu…
Takega norca bi vi dali na oblast ?
proti temu je še pernata podgana amater !
Anonimno 2569, 01.09.2025 ob 11:46
Hahahahahahahah, Stevanović, saj niste resni, to je bivši policaj, to je eden od tistih treh policajev kateri so na svoji smeni porivali mladoletnico, pili z njo, na koncu jih je pa ona brez izpita prevažala po AC v službenem vozilu…
Takega norca bi vi dali na oblast ?
proti temu je še pernata podgana amater !
Na srečo je teh idiotov zelo malo.
Takole389, 01.09.2025 ob 11:52
Volila sem Goloba, tudi zato ker se je prikazoval kot zgleden družinski človek. No, za Prebilica že zdaj vem, da je lump, čeprav se bo tudi on prikazoval kot krasen družinski človek. On je v času zakona naredil eni ciganko otroka, zanj tudi plačuje alimente.
uuuuuuu, bodo vsaj cigani volili zanj
jao katastrofa, groza od osebka kaj je včeraj kvasil pri Marcelu, pa kdo bo to volil nooooooooooom Goloba tudi ne, Janše še manj, Tonin je bil v Janševi vladi hlapec, zdaj pa na vso moč želi dokazati, da tokrat ne bo šel z njim v vlado- ja s kom bo pa šel? edino RESNICA, DEMOKRATI še ostanejo, samo ne vem kako bi tole skupaj pasalo, ali pač. Levaki vsi so brez veze,
Forum je zaprt za komentiranje.