Najdi forum

Splash Forum Arhiv Ženski in moški čvek pravi da je ves bogi, a seksal pa bi!!!

pravi da je ves bogi, a seksal pa bi!!!

Ženska je zato,da dela.Tko!

Sem 99%, da si sama kriva, da je tako. Ko sta bula še brez otrok, je tudi bilo večinoma vse na tebi, kajne? Ko bi bila na porodniški tudi, ker si bila ti doma, on delal in seveda mu ni bilo potrebno niti nogavic odložit v koš za perilo, kajne?
Tukaj so posledice. Če bi takoj, od prve dne skupnega življenja, delila dela na pol, bi jih tudi zdaj. In če bi mu od začetka pokazala, da je očetova dolžnost, da se z otroci ukvarja in igra, bi tako tudi bilo.

Zato pa imam jaz partnerja živiva pa vsak v svojem stanovanju. On pospravlja zase, jaz zase. Seksava pa skupaj :).

Pa kaj si ti s tvojo ubogo pametjo misliš, da si mu edina možna seksačica?

Moski pac 🙂 No mislim da je nekdo racunal na varianto: spremenila ga bom…. To pa se vecinoma ne dogaja.

Povej mu, da te skrbi, da se mu ne bi kaj priščipnilo v hrbtenici, ker s hrbtenico se ni za hecat. :))

Povej mu, da te skrbi, da se mu ne bi kaj priščipnilo v hrbtenici, ker s hrbtenico se ni za hecat. :))[/quote]
Križ ga boli, ker se premalo ukvarja s športom in premalo razteguje svoje mišice. 🙂
Mogoče pa zato seks doživlja kot terapijo. 🙂


Verjamem, da si ob enajstih zvečer že zmatrana, on pa si do takrat že malo opomore.
Mu drugič poveš, da naj on še čez dan kaj naredi, pa si boš ti malo oddahnila, da boš lahko zvečer pripravljena. 🙂

Tako je treba!!! Naj se dedc zave, da je seks le plačilo za opravljeno delo, čeprav se po zakonu plačuje tudi bolniška, le da znaša 20% manj. No, razen če ga je uščipnilo med kakšnim domačim opravilom in se potem šteje kot poškodba na delu. Takrat pa … žal. Se boš morala polno žrtvovat.

Pred leti je bila tema ‘Ljubezen je trgovina’ od Žogce… Se spomni kdo? :)))

~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~ Nikakor ne bi mogli razumeti prihodnosti, če se ne bi zavedali preteklosti. (G.A. Livraga) ~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~

Pravniki bi taki zakonski zvezi rekli oderuška pogodba. :))

A ti pa nisi nič “boga”? Jaz bi na tvojem mestu ubrala zrcalno taktiko: celodnevno poležavanje in jamranje, kako te vse boli, da se ne moreš premikati, naložila bi mu ogromno (gospodinjskega) dela in še več, zvečer preden gre spat pa postani totalno naspidirana, da bi rada seksala – me zanima, kakšna bi bila njegova reakcija 😀

[center][i]"Woman without a Man is like a fish without a Bicycle."[/i] [sub]-Triumph[/sub][/center]


Misliš to: http://med.over.net/forum5/read.php?163,4795829,4817891#msg-4817891

Saj je vse neke vrste trgovina. Vse se vrti okrog izmenjave energij in vsak gleda na to, da ne bo delal ali nekoga imel rad, če ne bo imel neke koristi.

Razlikujemo se le v tem, v čem vidimo korist. Brezpogojne ljubezni pa itak ni..Razen božje..On pa tako ali tako ni človek. 🙂

Ja Robi. 🙂

Drugače pa… ‘ne razumem’ plačevanja s seksom. Jaz sem ‘nerealna’, pa mislim, da vsi seksajo zato ker radi seksajo. Ne pa da poravnajo račune… Saj veš… vsak po svoje… :)))

~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~ Nikakor ne bi mogli razumeti prihodnosti, če se ne bi zavedali preteklosti. (G.A. Livraga) ~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~


Misliš to: http://med.over.net/forum5/read.php?163,4795829,4817891#msg-4817891

Saj je vse neke vrste trgovina. Vse se vrti okrog izmenjave energij in vsak gleda na to, da ne bo delal ali nekoga imel rad, če ne bo imel neke koristi.

Razlikujemo se le v tem, v čem vidimo korist. Brezpogojne ljubezni pa itak ni..Razen božje..On pa tako ali tako ni človek. :)[/quote]

To se tako bere, kakor da v svetu velja le naslednja logika: vkolikor v nekom vidimo, zaznamo korist, potem imamo tistega človeka radi drugače pa ne…nič čudnega, da je toliko ljudi nesrečnih, razočaranih, zagrenjenih, žalostnih…..navsezadnje to pomeni, da imamo radi korist ne človeka in če iz tega izhajamo bomo slej ali prej mi tisti zagrenjeni, razočarani itd. A nam je treba tega? Raje sem cel life samska, kot pa sem nekomu zgolj za to razpolago, da ima od mene korist; na ljudi ne gledam le tako, da bi iskala korist od njih, to raje iščem pri sebi.

[center][i]"Woman without a Man is like a fish without a Bicycle."[/i] [sub]-Triumph[/sub][/center]

Samička, a ni boljše, da kakšno stvar počnemo pa tudi v lastno veselje in zdovoljstvo??!! 🙂

~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~ Nikakor ne bi mogli razumeti prihodnosti, če se ne bi zavedali preteklosti. (G.A. Livraga) ~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~

Ne razumem točno kaj sprašuješ s tem ?

[center][i]"Woman without a Man is like a fish without a Bicycle."[/i] [sub]-Triumph[/sub][/center]


Japkica. Vem, da se sliši malo čudno, še posebej zaradi uporabe besed, kjer seks ponižaš in popredmetiš z besedo trgovina.

Saj to je resnica.
Sem v tisti temi bral, kjer avtorica piše, da ga je imela brezmejno rada…In potem bila razočarana…Pa vidiš v tem neskladje ?
Če bi res imela koga brezmejno rada, ne bi mogla biti razočarana in se počutiti izkoriščane. Brezmejno rada pomeni brezmejno sprejemanje.
Problem je, ker se ljudje ne zavedamo tega kdo smo in kakšen pogoje postavljamo. Odsotnost zavedanja, pa ne pomeni odsotnost pogojev.
Saj pa ljudje nismo vsevedni, da bi se vsega zavedali. Če se bi, ne bi bili razočarani.

Tebi Samička je ta stavek padel v oči, ker v njem najdeš potrditev tega, kar nosiš v sebi. Da je prav, če se nikomur ne odpreš, ker boš prej ali slej razočarana.
Seveda imaš prav. Nerealno je pričakovati večno ljubezen…
Ampak saj ni v tem bistvo..To je tako, kot če bi se otrok, ko se zave sebe in svoje umrljivosti, rekel, da je brezveze živeti, saj bo tako ali tako enkrat umrl.
In v čem je smisel ? V tem, da čakaš na smrt ali v tem, da živiš ?


Misliš to: http://med.over.net/forum5/read.php?163,4795829,4817891#msg-4817891

Saj je vse neke vrste trgovina. Vse se vrti okrog izmenjave energij in vsak gleda na to, da ne bo delal ali nekoga imel rad, če ne bo imel neke koristi.

Razlikujemo se le v tem, v čem vidimo korist. Brezpogojne ljubezni pa itak ni..Razen božje..On pa tako ali tako ni človek. :)[/quote]

To se tako bere, kakor da v svetu velja le naslednja logika: vkolikor v nekom vidimo, zaznamo korist, potem imamo tistega človeka radi drugače pa ne…nič čudnega, da je toliko ljudi nesrečnih, razočaranih, zagrenjenih, žalostnih…..navsezadnje to pomeni, da imamo radi korist ne človeka in če iz tega izhajamo bomo slej ali prej mi tisti zagrenjeni, razočarani itd. A nam je treba tega? Raje sem cel life samska, kot pa sem nekomu zgolj za to razpolago, da ima od mene korist; na ljudi ne gledam le tako, da bi iskala korist od njih, to raje iščem pri sebi.[/quote]

Sem že nekajkrat rekel, da se nekateri ne zaljubijo v človeka, temveč v to kaj jim predstavlja v pričakovanju realizacije nekaterih želja. Trenutek streznitve pa pride, ko so nekatere največje želje izpolnjene. Ampak takrat je ponavadi spet “kriv” drugi. Pa tudi, če ga boli križ. :-))))

ups, sem narobe nitkal. Tole bi moralo it pod jabučko.

To se tako bere, kakor da v svetu velja le naslednja logika: vkolikor v nekom vidimo, zaznamo korist, potem imamo tistega človeka radi drugače pa ne…nič čudnega, da je toliko ljudi nesrečnih, razočaranih, zagrenjenih, žalostnih…..navsezadnje to pomeni, da imamo radi korist ne človeka in če iz tega izhajamo bomo slej ali prej mi tisti zagrenjeni, razočarani itd. A nam je treba tega? Raje sem cel life samska, kot pa sem nekomu zgolj za to razpolago, da ima od mene korist; na ljudi ne gledam le tako, da bi iskala korist od njih, to raje iščem pri sebi.[/quote]

Sem že nekajkrat rekel, da se nekateri ne zaljubijo v človeka, temveč v to kaj jim predstavlja v pričakovanju realizacije nekaterih želja. Trenutek streznitve pa pride, ko so nekatere največje želje izpolnjene. Ampak takrat je ponavadi spet “kriv” drugi. Pa tudi, če ga boli križ. :-))))[/quote]

Lahko sklenem, da je ljubezen je popredmetena za večino folka (zato pa je svet tak kakršen je, ker premore predvsem v glavi bolno človeštvo).

[center][i]"Woman without a Man is like a fish without a Bicycle."[/i] [sub]-Triumph[/sub][/center]

Ne razumem točno kaj sprašuješ s tem ?[/quote]

Jaz razumem kot da (recimo) bi seksali iz lastne želje in zaradi lastnega zadovoljstva, ne pa le zato, da se kdo le sem in tja kdaj potrudi.

Sem že nekajkrat rekel, da se nekateri ne zaljubijo v človeka, temveč v to kaj jim predstavlja v pričakovanju realizacije nekaterih želja. Trenutek streznitve pa pride, ko so nekatere največje želje izpolnjene. Ampak takrat je ponavadi spet “kriv” drugi. Pa tudi, če ga boli križ. :-))))[/quote]

Lahko sklenem, da je ljubezen je popredmetena za večino folka (zato pa je svet tak kakršen je, ker premore predvsem v glavi bolno človeštvo).[/quote]

Ne bom rekel, da za večino. bemtiš, jaz sem večni optimist. :-)))))

Ne razumem točno kaj sprašuješ s tem ?[/quote]

Jaz razumem kot da (recimo) bi seksali iz lastne želje in zaradi lastnega zadovoljstva, ne pa le zato, da se kdo le sem in tja kdaj potrudi.[/quote]

Aleluja. Vsaj ti si me razumel.

Robi… čisto narobe si me prebral. :/

~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~ Nikakor ne bi mogli razumeti prihodnosti, če se ne bi zavedali preteklosti. (G.A. Livraga) ~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~


Bi dodal k stavku, “ko so največje želje izpolnjene”… pričakovanega zadovoljstva pa še vedno ni. Seveda je kriv drugi, kdo pa, če nam ni izpolnil pričakovanj. Včasih se je treba samo iskreno vprašati, ali so naša pričakovanja (ne želje, pričakovanja) resnično bila upravičena oziroma uresničljiva, to je, da nas bo osrečil nekdo drug.

°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°° Če meniš, da se ti godi krivica, ne išči maščevanja, kajti morda je tvoja nesreča le poduk, ki si si ga prislužil za nekaj, kar si spregledal." Eros [psi] st. 345

Ne bi prenesla resnice, da sem nekomu le predmet, nekdo ki pokriva takšne in drugačne želje, potrebe. Že od nekdaj verjamem, da človek ni zgolj predmet in niti si ne sme dovoliti, da to postane. Morbiden argument pa bom kar raje vljudno preskočila.

[center][i]"Woman without a Man is like a fish without a Bicycle."[/i] [sub]-Triumph[/sub][/center]

Forum je zaprt za komentiranje.

New Report

Close