Najdi forum

Splash Forum Arhiv Ženski in moški čvek Poženščeni moški -oddaja na TV

Poženščeni moški -oddaja na TV


Še najbolj normalen se motenemu zdi hudo moten. 😉

°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°° Če meniš, da se ti godi krivica, ne išči maščevanja, kajti morda je tvoja nesreča le poduk, ki si si ga prislužil za nekaj, kar si spregledal." Eros [psi] st. 345

Moški, ki ocenjujete druge moške po videzu in jih samo zaradi tega smatrate za poženščene, sklepam da ogromno časa preživite v družbi homoseksualcev. Ta Puma mi je začel že o likalniku za lase nabijat, pa o pudru. Kva da fak model ? You are weird dude.

"No one can make you feel inferior without your consent." - Eleanor Roosevelt.

To sem se pa nasmejala o likanju las pri moških. Tega pa še nisem doživela. S kom se ti družiš Puma?


Razmišljanje, dejanja in obnašanje…Vse to so le različni vidiki istega človeka in iste osebnosti.

Brca v temo! On_ je dec od deca. Visok, možat in s pravšnjo mero srčnosti. [sub]Če ne bi bilo miljon čejev, bi bila midva srečno poročena hahaha[/sub] Govorim za živo, tle se itak norca brije iz mlečnezobcev, kaj pa naj drugega z otročaji 😀 Mare je pa tud dec na svoj način. Umirjen, slok in brihten. Žal zapravlja svoj intelektualni potencial na takem sralališču kot je MŽ čvek. Al jebiga, vsak ma svojo šibko točko.

Tipi, ki mate poženščene tipe v grlu, si nastavite špegu pa se poglejte vanj! Nič ni narobe, če si poženščen, rmen, majhen, brez las… problem, je če si neumen. In po vrh vsega še nadut (govorim za take tipe ljudi, nč poimensko).

Temo je odprla ženska…

_______________ So it goes. - Kurt Vonnegut -

… ki uživa v vroči debati (jasno kot opazovalka), tipi pa se srborito petelinite. Eni in ta drugi. Možati in poženščeni. 🙂

… ki uživa v vroči debati (jasno kot opazovalka), tipi pa se srborito petelinite. Eni in ta drugi. Možati in poženščeni. :)[/quote]
Krivokljunka…In kdo oziroma kakšen moški je zate poženščen ?

Nimam težav s poženščenimi tipi, tako da je tvoje vprašanje brezpredmetno. Ločujem pa različne subkulture oblačenja in mladostniškega iskanja, zato ob pevcu Tokia Hotel ne obračam oči v nebo, ampak si rečem, da imajo vsake oči svojega malarja.

Ko bo človek sposoben z drugim debatirat in se povezovat mimo videza in obnašanja, bo šele postal Človek.

Amen.

In to pravi uporabnica, ki nas je vse ostale, ki nas ni spoznala na pikniku označila za mlečnozobce.

To je ful logično

Amen.

"No one can make you feel inferior without your consent." - Eleanor Roosevelt.

Mlečnozobci nimajo jajc se pokazat na pikniku 😉 😀

******** [i]Ne govoriš ničesar, o čemer je vredno govoriti, če s tem nikogar ne vznemiriš. (Galvin K.)[/i]

hahaha no vidite ko sploh ne poznate realnosti. To so današnji moški, točno to kar sem napisal. Zato se ženske pritožujejo čez njih. Dobro vem o čem pišem, ker imam veliko stika s takimi, čeprav sem že prestar za take stvari. Ampak družba je to ustvarila in tisti film je točno o tem govoril. In če gledaš kakšne filme ali zvezdnike imajo vsi polikane lase. Zanimivo kajne.


Nisem spraševal o težavah. Težave niso pogoj za vprašanja.

Mlečnozobci nimajo jajc se pokazat na pikniku 😉 :D[/quote]
oziroma, luzerji organizirajo piknik luzerjev, kjer se pojavijo izključno luzerji.

"No one can make you feel inferior without your consent." - Eleanor Roosevelt.

Ali pa interesa?

_______________ So it goes. - Kurt Vonnegut -


Se mi je kar zdelo ja…

"No one can make you feel inferior without your consent." - Eleanor Roosevelt.

Mlečnozobci nimajo jajc se pokazat na pikniku 😉 :D[/quote]
oziroma, luzerji organizirajo piknik luzerjev, kjer se pojavijo izključno luzerji.[/quote]

Ali pa interesa?[/quote]Zakaj sta se pa vidva sedaj oglasila? 😀 😀 😀

Eh, nek interes itak, da je, ko pa se stalno to naprej meče…

******** [i]Ne govoriš ničesar, o čemer je vredno govoriti, če s tem nikogar ne vznemiriš. (Galvin K.)[/i]

Ja res On_, kaj bi jst dal, da bi imel priložnost tebe spoznati v živo. Moje sanje bi se končno uresničile.

"No one can make you feel inferior without your consent." - Eleanor Roosevelt.

Kaj natanko jaz naprej mečem?

Imejte vi srečanja med sabo, mene ne moti, zanima pa tudi ne.

_______________ So it goes. - Kurt Vonnegut -


Saj sploh nisi rabil nič dat. Imel si šanso, pa si se raje posmehoval. Zdaj s pa spet pogumen. Pazi, ker boš dobil spet novo možnost in boš spet prelomil svojo “mož” besedo. :))

°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°° Če meniš, da se ti godi krivica, ne išči maščevanja, kajti morda je tvoja nesreča le poduk, ki si si ga prislužil za nekaj, kar si spregledal." Eros [psi] st. 345

Kakšno obljubo bom jst prelomil, če nisem nič obljubil ? Kaj ti sploh govoriš model ? A si zbolel ?

"No one can make you feel inferior without your consent." - Eleanor Roosevelt.


Ja rekel si, kaj vse bi dal, da bi Njega lahko spoznal. Ko pa si imel možnost, pa tega nisi naredil. Imam občutek, da boš sedaj spet povabljen. Bomo videli, če boš izpolnil to, kar trdiš, DA BI GA RAD SPOZNAL. :))

°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°° Če meniš, da se ti godi krivica, ne išči maščevanja, kajti morda je tvoja nesreča le poduk, ki si si ga prislužil za nekaj, kar si spregledal." Eros [psi] st. 345

Am, sarkazem ? Za to še nisi slišal ?

Eh, saj me sploh nič več ne čudi v zvezi s tabo…

"No one can make you feel inferior without your consent." - Eleanor Roosevelt.


No, pa si se že izvlekel ven, še preden je padla ponudba/povabilo. Si me malo presenetil, sem mislil, da boš bolj dolgo zdržal. :))

°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°° Če meniš, da se ti godi krivica, ne išči maščevanja, kajti morda je tvoja nesreča le poduk, ki si si ga prislužil za nekaj, kar si spregledal." Eros [psi] st. 345

a to so “ženski” del gay para?

-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.--.-.-.- [sup]"If you want to win you must not lose"[/sup] – [sub][i]Number One[/i][/sub]

Forum je zaprt za komentiranje.

New Report

Close