Najdi forum

Splash Forum Arhiv Ženski in moški čvek Poženščeni moški -oddaja na TV

Poženščeni moški -oddaja na TV

Bravo mali..s tebe še bo neki.:))

Se strinjam z navedbami.

ojej ojej … koliko škode je naredil DDT — se vidi tudi po objavah tukaj.

berite Boštjana M Zupančiča na teme o vplivu prehrambene kemeije na moške.

-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.--.-.-.- [sup]"If you want to win you must not lose"[/sup] – [sub][i]Number One[/i][/sub]

Bla, bla, bla – na take komplimente padajo izključno tupe kokoši, predvsem mi je velika uganka, kako lahko katera resno vzame par pocukranih besed (neznanca), ki jo je opazil na FB ipd omrežjih. Samozavest, ki je vzdrževana s strani okolice ni vredna počenega groša, no za kokoši je to praviloma zadostna mera, da sem jim predčasno ne odpelje oz se ne grejo prekomerno tolažit s sladkarijami in brezsmiselnim impulzivnim nakupovanjem. Po drugi strani pa sem prepričana, da tip tudi ne more biti bogvekaj, če je vse kar lahko da od sebe talanje komplimentov oz še slabše, da išče morebitno vezo na socialnih omrežjih 😛

[center][i]"Woman without a Man is like a fish without a Bicycle."[/i] [sub]-Triumph[/sub][/center]

Auč, tole bo marka zmotilo.

_______________ So it goes. - Kurt Vonnegut -


Nevem, če bi se lahko tu strinjal s tabo. Bi prej reku odvisno za kakšnega neznanca se gre to 😉

"No one can make you feel inferior without your consent." - Eleanor Roosevelt.

Še to da dodam. Čim, ko se je ženska odločila registrirat svoj profil in začela sprejemat prošnje neznancev, oziroma nastavila profil, da je viden prav vsakomur, že tu vidiš, da ni šla gor kar za štos.

"No one can make you feel inferior without your consent." - Eleanor Roosevelt.

Auč, tole bo marka zmotilo.[/quote]

Saj res, kje pa je? Med prazniki je precej neaktiven. Saj ne da ne bi verjel, da bo nadoknadil za vse nazaj.

Auč, tole bo marka zmotilo.[/quote]
Njega vse moti, zato se vtikuje v vsak post 🙂

[center][i]"Woman without a Man is like a fish without a Bicycle."[/i] [sub]-Triumph[/sub][/center]

Ne vem, kakšni so motivi, zakaj si katera odpre svoj profil, ne bi pa me presenetil izgovor, da za to, ker ga ima vseh njenih 5 kolegic, 10 sošolk ali celo učiteljica šoli :P…potem pa kar je je 🙂

[center][i]"Woman without a Man is like a fish without a Bicycle."[/i] [sub]-Triumph[/sub][/center]

Ne vem, kakšni so motivi, zakaj si katera odpre svoj profil, ne bi pa me presenetil izgovor, da za to, ker ga ima vseh njenih 5 kolegic, 10 sošolk ali celo učiteljica šoli :P…potem pa kar je je :)[/quote]
To itq. Samo, če bi to bil njen edini motiv, potem zagotovo ne bi sprejemala neznancev in imela več kot 10 fotografij naloženih, kjer pozira pred ogledalom. Ne ujema se lih ane ?

"No one can make you feel inferior without your consent." - Eleanor Roosevelt.

Auč, tole bo marka zmotilo.[/quote]

Saj res, kje pa je? Med prazniki je precej neaktiven. Saj ne da ne bi verjel, da bo nadoknadil za vse nazaj.[/quote]
Ne bo ga nič zmotilo. Še vedno trdim, da nekdo lahko zvezo išče na različne načine in preko profila je le eden od načinov. Kako človeka spoznaš, je tako zame nepomembno. Pomemben je končni “uspeh” oziroma osebno zadovoljstvo ob le tem kako potem s to osebo skupaj shajata. Kvalitete nekega odnosa pa ne določa način spoznavanja, ampak osebi, ki v tem odnosu med sabo sodelujeta, živita. To je lepo pokazal tudi Spider, ki vse svoje “žrtve” spozna v živo, odnose ima pa s takimi, ki jih sploh ne spoštuje.

Sem pa nadoknadil prej za naprej, da mi sedaj ne bo treba za nazaj. :))

Attention whores? Doba interneta je povzročila fenomen, da ženski še iz bajte ni treba, da bi dobivala številne komplimente. Dovolj je, da odpre profil na facebooku in evo, prvi slinavci so že tu.

_______________ So it goes. - Kurt Vonnegut -

FB je največji shit.Me nema tam aleluja.

Vsi parvijo, da je največji šit, gor pa je pol Slovenije. Ni to fenomen?

_______________ So it goes. - Kurt Vonnegut -

Attention whores? Doba interneta je povzročila fenomen, da ženski še iz bajte ni treba, da bi dobivala številne komplimente. Dovolj je, da odpre profil na facebooku in evo, prvi slinavci so že tu.[/quote]

Kaj češ z dečvo, ki ne zna/upa it iz bajte? Na FB so lahko vse lepe (pripomčkov za olepšavo je nalo morje) real life pa totalna žalost 🙂

[center][i]"Woman without a Man is like a fish without a Bicycle."[/i] [sub]-Triumph[/sub][/center]

Pa sej to je čisto res.Vsi govorijo da je shit pa vseeno imajo 3890 nekih k…prijateljev halo? Kakšni prijatelji neki ejh!

Osebno res profila nimam,ker mi je FB uff groza.Ne rečem pa da ga nima moja mularija doma:( Kaj čem,če jim je tko coool..


Na tak način jih v bistvu še več dobi, kot bi jih lahko dobila v živo. Posledice pa vemo kakšne so, vizualno povprečna punca si kar od enkrat misli, da lahko dobi kateregakoli moškega na svetu. In kaj je potem tu čudnega, če potem od kšne take izveš, da ona pa že ne bo osvajala moških, češ če bom že komu všeč, bo že sam pristopil do mene.

"No one can make you feel inferior without your consent." - Eleanor Roosevelt.


Če ti pa najeda folk, da se registriraš gor. V službi, na faxu, zunaj, nima veze kje. Včasih si bejbo vprašal za cifro, danes jo lahko namesto tega vprašaš za fejsbuk. Isti šit. Če te pa ni gor, te pa gledajo postrani, kot da je nekaj hudo narobe s tabo.

"No one can make you feel inferior without your consent." - Eleanor Roosevelt.

Hahahaha res je mali..V službi ne znajo druzga kot imaš fejs? ti pošljem fotke no? ah joj..nočem tega vraga ne.

Ženske danes so po eni strani veliko bolj samostojne, po eni strani pa veliko bolj odvisne kot so bile njihove prednice. Res ne rabijo moškega, ampak katerega moškega? Ne rabijo da jim en konkretni moški porihta vse tako kot je bilo to včasih, rabijo pa SERVISE. Avto servise, elektro servise in še en par sto drugih servisev brez katerih bi bile povsem nebogljene – in kdo dela v teh servisih – večinoma moški. In prav tako so moški postali odvisni od istih servisov. Specializacija pač. In res je , da lahko danes preživi samska ženska veliko lažje, ampak prav tako veliko lažje lahko preživi samski moški. Prej je nekdo moral nesti cunje do reke in jih tam prati – zdaj vržeš vse lepo v pralni stroj, prej je nekdo moral kuhati – danes imaš lepo servis – restavracijo. Tako da ja, vse se je prestavilo na specializacijo in odvisnost od neki NEZNANIH ljudi. Zato se pa v raznoraznih vulgarno-feminsitičnih cajtngih kurčijo kako ne rabijo več moških, ampak gre tukaj enostavno za elementarno nepoznavanje kako svet funkcionira. Ima pa to tudi tudi svojo temno stran kot sem že omenil, vsi skupaj smo postali bolj odvisni od sistema (se spomnite strahu, ko naj bi en sam računalniški hrošček bi povzročil konec sveta!), poleg tega smo pa izgubilo dosti osnovnih znanj in spretnosti, ki so bile za naše prednike samoumevne in ki se jih moramo naučiti šele dodatno. Kakšne trapaste babure se danes hvalijo kako ne znajo kuhati, ker jim ni treba. Ja bravo, kaj pa če se čez noč razvrednoti denar in zanj ne bo več pripravljen nihče narediti nič? (sploh ni tako neverjetna situacija) Kaj boš pol? Jaz sem prav ponosen na vsako veščino, ki sem jo pridobil poleg tiste “specialne” in bi bil prav srečen, če bi razširil svoje sicer skromno kuharsko znanaje.

Pozdravček,

moški so poženščeni zaradi spremembe okolja in hrane, xenoestrogeni, spreminjajo se v ženske, pri živalih se je to že pokazalo, ker se hitreje obračajo generacije.

jaz sam sem samostojna ženska, ker to moram biti, ker ni moških, ki bi dovolj zaslužil, da gredo v štric z mano. Tisti, ki pa imajo, so mi pa intelektualno premalo zanimivi.

res je da danes primanjkuje pravih moških, so samo neki lažni mačoti.

Danes so reveži moški tudi hendikepirani in kastrirani, ker so se časi spremenili in ne zaslužijo več kot so včasih in se revčki ne znajdejo,

medtem ko imamo ženske, še posebej tiste z otroci živalski instinkt za preživetje in se znajdemo tudi v današnjih časih in KRIZA ni IZGOVOR kot je to za moške.

Jaz ne bom rekla da smo ženske srečnejše, res smo samostojne, prisiljene smo v to, ker so moški odpovedali.

Pravijo, da s svojo samostojnostjo kastriramo moške: NI RES le, da nas sedaj ne morejo komandirat s vojim denarjem, ker ga imamo dločene ženske več kot oni in je to problem.
Nisem jaz kriva, če sem v svojem poslu, ki ga obožujem uspešna in kar nekaj zaslužim in ne rabim sponzorja v takem smislu.

Določeni moški so bili navajeni, da se ženske podrejajo njegovim finančnim zmožnostim, danes pa imamo te zmožnosti same in so revčki zmedeni, ker ne vedo kaj bi nam ponudili, ker razmišljajo v številkah in če niso dovolj visoke, so pa kastrirani.

Danes ženske potrebujemo v resnici zelo malo, le da dečki tega ne štekajo.
Mislijo, da nam je denar pomemben, da smo karieristke, a TEMU ni TAKO, smo take, ki rade ustvarjamo in z veseljem delamo svoj posel.

Pogrešamo ponavadi moške, ki so enostavni in znajo vidit kaj si želimo, malo romantike, malenkosti, ki včasih sploh ne stanejo nič. take stvari, ki si mogoče sploh ne bi mislili da si jih želimo.

Da nas presenetijo z nečem, kar nam pomeni, premalo se poglabljajo v čustva, še posebej moški, ki jih zanima fusbal, taki so najbolj enostavni in ne štekajo nekih globin.

Ženske si želimo pač malo več čustev in tega moški ne znajo.

Moški ne vedo, da obstajajo tudi ženske, ki jim v teh težkih časih lahko pmagajo, da se spet dvignejo, premaknejo v drugo smer, da so spet uspešni, če so padli, ker časi so se res spremenili in kar je delovalo zadnjih 60 let je OUT in je čas za nove prijeme.

jaz pogrešam moške, ki so moški, tudi poleg močne ženske.

A kaj ko se na močne ženke vedno ušlepajo slabiči in potem mora ženska šlepat tše njega.
Naporno, obešajo se na njen uspeh in standard in ji jemljejo energijo.

Določene ženske smo danes že utrujene od tega da moramo same vleči voz, in sigurno verjemite da si taka ženska želi moškega, ki je kralj, DEC in sam prevzame voz in on prevzame .

Niso vse ženske da bi komandirale moške: prava ženska pusti moškemu, da je moški, čeprav se velikokrat kastrirajo samii, ker mislijo da niso dovolj dobri in potem namesto da bi bili moški, uničujejo žensko in jo zaničujejo ter dajejo v nič, RESNICA pa je da so sami nemočni in nesamozavestni, da bi prevzeli in vzeli stvar v svoje roke.

Ženske, ki so pametne morajo pustiti moškemu da je moški in ga na pameten način DAMSKI način zrihtat, brez da ga dajejo v nič in podobno.

Dajmo moške pohvaliti, saj oni nas itak ne znajo, pa dajmo me njim veljavo in mogoče se bodo spet dvignili in postali spet moški.

In mame ne delat ženske iz moških, pustite jih in jih ne sekirat da morajo pospravljat in pomivat, ker potem so pa res že čisto poženščeni. Pustite fantom da so DEDCI, ne jih pomehkuževat. Pustite da se znajdejo sami.
Danes tudi moški ne delajo svoje vloge očeta in moške figure in imajo pubertetniki problem, ker nimajo moške figure in zato ne znajo funkcionirat kot moški. Moški očetje( sori za tiste, ki ste dobri očetje) se premalo ukvarjajo s svojimi otroci in mame ne moremo zamenjati moških, kar pa smo dandanašnji tudi prisiljene.

mame, tudi čimprej naženite svoje otroke od doma, da se znajdejo, ker če so do 40 leta doma v hotelu mama ne bodo nikoli dedci, ki bi poskrbrli za familjo.

Toliko z moje strani,

Simone – moderator sicer za nego kože in lepoto, jaz delam ženske lepe tudi zato, da je moškim lepše, čeprav so žensk lepe večinoma zase in zaradi moških, skos manj zaradi njih.

Na hitro preletel, skratka, spet ena kvazi-samostojna ženska, ki se najprej napihuje, da ne rabi moških, v nadaljevanju se pa zaplete, da si želi močnih moških in deli nasvete mamam, kako naj ravnajo s sinovi, da bodo moški po njeni meri. Pustite že enkrat vse “samostojne” nas moške pri miru, čist dobro se znajdemo brez vaše pomoči in nasvetov.

_______________ So it goes. - Kurt Vonnegut -

…zato se pa večino ženske “lepšajo/lišpajo”, ko ostajajo same doma, če pa kam gredo, sploh med moške, se pa nobena ne “polepša”……. cccccc

Simone kak manj površinski pogled na zadevo tudi premoreš spravit skupaj?

******** [i]Ne govoriš ničesar, o čemer je vredno govoriti, če s tem nikogar ne vznemiriš. (Galvin K.)[/i]


Ravno poženščeni moški so zate pravi moški.
Tvoje izkušnje so dokaz, saj vedno najdemo pravega partnerja. Pa ne glede na to, če smo z njim zadovoljni ali ne.


Najbolj temna stran tega je, da nekateri ljduje ne znajo več stkati pristnega odnosa z nasprotnim spolom, ker mislijo, da je dovolj, če vse znajo sami in da je samostojnost smisel življenja. Ne samo to, mislijo, da je življenje v zvezi za nesamostojne. Kot da se dva samostojna odrasla človeka ne moreta imeti rada in živeti v sožitju, veselju in miru. Ravno to je potrebno za nek zadovoljiv odnos, ne pa da se gredo odnose “mama-sin” in se potem pritožujejo, kako je bolje bit samski. Kot, da jim je to vlogo izbral nekdo drug in ne sami.

°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°° Če meniš, da se ti godi krivica, ne išči maščevanja, kajti morda je tvoja nesreča le poduk, ki si si ga prislužil za nekaj, kar si spregledal." Eros [psi] st. 345

Forum je zaprt za komentiranje.

New Report

Close