Najdi forum

Splash Forum Arhiv Ženski in moški čvek Poženščeni moški -oddaja na TV

Poženščeni moški -oddaja na TV

Ma veš kaj, ti si se za tisto sivo miš pripogibal pa niti nisi vedel zakaj to počneš niti koliko naj bi se prepognil, da bi bilo dovolj in si padel preko roba. Sploh te ni rabila nikamor brcnit, sam si se skobalil….. 😉
Nekaj je ko se nekdo meče ženski pod noge in si ona briše čevlje vanj, drugo je ko se nekdo prilagodi danim razmeram do neke meje in tam počaka, da se približa še druga stran. Če tega koraka z druge strani ni v x primerih lahko mirne duše spokaš. Ti takrat nisi in še danes očitno počneš isto oz ne počneš nič takega s čimer bi karkoli tvegal, ker si se enkrat nasmolil in še danes ne veš zakaj.
Podobno zagovarja Matkic. On je kakršen je: šport, gostilna, karte, igre… to je njegov opis del in nalog v samski dobi, ki jih ne želi zamenjat, prilagodit, ko ima partnerico. Ja kaj revci ostane? Da čim prej spoka… :/
Logično, da so pri takih modelih iniciator ločitev ženske, kdo pa? Saj on niti ne opazi ne da ob ženski obstaja še kaj drugega kot njemu ljube dejavnosti in to, da jo parkrat napiči na časovno enoto, njej enostavno ni dovolj pa tudi, če bi imel zlato pikalo.….

******** [i]Ne govoriš ničesar, o čemer je vredno govoriti, če s tem nikogar ne vznemiriš. (Galvin K.)[/i]

A se lohk Sadnega blokira? Ker to je prešlo pa že vse meje zdravega okusa. Same žaljivke berem od njega, vsak drugi post. To je prav odvratno brat. Pa kaj je to za ena razvada, da se obkladate z idioti, cipami (Matkic), debili?!?! Robi, kje maš metlo?

Kar se tiče prilagajanj v zvezi in same dinamike … če sta dva skupaj, ki imata različna pričakovanja in se ne ujemata že samo pri tem, koliko prostega časa bi preživela skupaj, je bolje da gresta takoj narazen.

Sicer pa, zakaj pri bogu milem, se zapletate v VEZE, ko človeka še niti poznate ne? Potem pa po mesecu ali dveh spoznate resnično naravo in ugotovite, a dejansko ne znata funkcionirat skupaj?

Lahko rečem samo to, da se strinjam s Pumo. Tudi sam opažam, da je biti “pravi moški” ob današnjih emancipiranih ženskah izredno težko, praktično nemogoče. Tradicionalna ali bolje rečeno naravna vloga moškega v odnosu do moderne emancipirane ženske pelje samo do konflikta. V trenutku, ko se moški želi izognit konfliktu, pa postane poženščen. Žal smo ujeti v tem paradoksu, iz katerega nas reši le to, da naredijo ženske korak nazaj (kar je nemogoče), ali da se moški pomaknemo korak naprej…toda kam??


Bereš žaljivke, ki še nate ne letijo, zagotovo te orng prizadanejo. Raje si priznaj, da te noben ne šmirgla tu gor in da je to edini način, preko katerega se lahko vklopiš v debato z nekom.

In ne, neda se me blokirat, nevem zakaj sprašuješ stvari, na katere že poznaš odgovor. Saj menda nisi prvič danes tu med nami ? Ti pa garantiram, da če bi ta opcija obstajala, da bi ti že zdavnaj bila na mojem seznamu.

"No one can make you feel inferior without your consent." - Eleanor Roosevelt.

V konfliktu boš tako dolgo, dokler boš nujno rabil kiklo zraven sebe.

_______________ So it goes. - Kurt Vonnegut -


Kot kaze razumes, zakaj se redko “zapletem” za vec kot mesec, dva, tri v kosu. In v taksnem obdobju, se ko se spoznavamo, ni nic cudnega, ce ti ga kak dan tri pofafajo. Eto, vceraj sta mi ga dve…


Prepričat? Saj imaš vse črno na belem. Če je tvoje razumevanje tako ozko kot je, da ne moreš sam razbrat, prebrat, kaj je napisano in kaj ni, čigav problem je to? :))
Če napišem, da sem včeraj jedel kruh, ti misliš, da sem jedel samo kruh in nič drugega. To še ne pomeni, da nisem jedel zraven še česa drugega, kar mi ti podtikaš. Kako naj ti pol dokazujem, če tako preproste stvari ne razumeš? :))

°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°° Če meniš, da se ti godi krivica, ne išči maščevanja, kajti morda je tvoja nesreča le poduk, ki si si ga prislužil za nekaj, kar si spregledal." Eros [psi] st. 345


Zaradi armade pozenscenih “frajerjev”, pripravljenih na neskoncno prilagajanje samo da mu zenska “da”, si ga izbrere, te iste zenske s casom zacnejo verjeti, da je taksno obnasanje, neskoncno prilagajanje moskega, edino prav. In zakaj ne bi v to verjele. Se pozensceni tipi jim prikimavajo.
Taki kot sem jaz, manjsina, potem te razvajenke “treznimo” s svojim spokanjem.

Dater, ti se moraš čutit orng “možatega”, da imaš to potrebo, da ves čas, drugačne od sebe imenuješ za poženščene. Nekaj ti manjka, pa še ne veš kaj. 😉 Mogoče še en penis, da ti ga bosta lahko vlekli dve hkrati. 😉

°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°° Če meniš, da se ti godi krivica, ne išči maščevanja, kajti morda je tvoja nesreča le poduk, ki si si ga prislužil za nekaj, kar si spregledal." Eros [psi] st. 345


Ta opcija je v njegovih možganih. Oziroma razlog zakaj mu ne ustreza.
Niso vse ženske neuporabne. To bi bilo preveč posplošeno.

To sploh ni pomembno na koga letijo.
Vprašanje je, kako ste lahko tisti, ki trdite, da ste srečno samski, toliko zafrustrirani in polni potreb po žaljenju ?


Potem ga čaka pa veliko dela, da bo vse sprobal. :))

°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°° Če meniš, da se ti godi krivica, ne išči maščevanja, kajti morda je tvoja nesreča le poduk, ki si si ga prislužil za nekaj, kar si spregledal." Eros [psi] st. 345

Kaj točno je narobe s tem, da so nekateri moški poženščeni oz imamo na drugi strani številne ženske, ki imajo nekaj moškega v sebi? Za moje pojme je to skrajno bedasto ljudi okarakterizirati v kontekstu na kateri spol posameznik bolj spominja; ko ti je nekdo všeč ga sprejemaš takega kot je pa konec!

[sub]Ne vem ali bi temo ocenila za plitko ali primitivno ali….ne morem se odločiti.[/sub]

[center][i]"Woman without a Man is like a fish without a Bicycle."[/i] [sub]-Triumph[/sub][/center]


Zakaj govoriš v množini ? Pa če mi misliš kaj povedat o mojem neprimernem obnašanju, potem mi sporoči to na zasebcu, ne pa tu gor, da vsi vidijo in da spet zaide še ena tema offtopic. Vsaj za moderatorja bi se spodobilo, da naredi red, ne pa da še sam prispeva k mešanju dreka.

Zafustriran nisem nikoli ( vsaj tu ne ), potreba po žaljenju pa nastopi, ko me užali sogovornik. Bi se pa zadržal pri takšnih komentarjih, če bi ti tistega, ki je začel s tem, vsaj opozoril, če že ne kaznoval s kakšnim banom.

"No one can make you feel inferior without your consent." - Eleanor Roosevelt.

Sadni
Ne skrbi ti za moje delo.

Kaj je narobe s tem?

To da imamo moške ki ne znajo nič praktičnega naret so suheci BREZ MOČI ki pripada moškemu, ampak jih ”umetno” ohranjamo pri življenju zato ker v pradavnini bi pomrli v srednjem veku bi se zastrupili(ker so neodporni) danes pa jih družba ”umetno” ohranja pri življenju in potem se še parijo in dajejo potomce

Vbistvuna svetu več ni survival of the fittest in zato imamo ta kaos…

zaradi sociale, CSD, karitasa, Amnesty international in vseh drugih kao humanih organizacij ki v imeno humanosti ljudem povzročajo na dolgi rok NEIZMERNO ŠKODO.

namesto da bi samo odporni preživeli futramo otroke z injekcijami in tabletami, namesto da bi stari pomrli jih financiramo z tabletami da živijo dlje….

To je to kar je narobe z svetom in spoloma… namesto da bi žensko vrgli v kuhinjo da naj čez vikende se nauči pomivat, kuhat, likat, štrikat, ipd. grejo cipice v petek in soboto ven … namesto da bi moški delal zunaj v naravi gre pisat nebuloze po forumih 24/7

A torej če boš vidla moškega zunaj v minici in petkah in lasuljo boš rekla da spominja na MOŠKEGA ali boš dejala da spominja na žensko?

.............................................................................................. [b]''Your time is the greatest gift you can give to someone.'' - Rick Warren[/b]

Ne bi se vznemirjala zaradi tega pojava, če mu paše biti transvestit ali karkoli že, naj bo 🙂 dokler to počne zaradi sebe, ga celo podpiram.

[center][i]"Woman without a Man is like a fish without a Bicycle."[/i] [sub]-Triumph[/sub][/center]

Glej, sam s sabo se zmeni. Pisal si, da so moški, ki ne marajo resnih zvez, raje v moški družbi. Ko sem te opomnil, da pišeš nesmisle, si se začel sprenevedati, da nisi tega pisal.

_______________ So it goes. - Kurt Vonnegut -

Ne bi se vznemirjala zaradi tega pojava, če mu paše biti transvestit ali karkoli že, naj bo 🙂 dokler to počne zaradi sebe, ga celo podpiram.[/quote]

lepo obračanje …

vprašal sem pa čisto nekaj drugega… in SICER NA KAJ TE BI TA OSEBA spominjala na moški ali ženski spol?

odgovor je na dlani seveda. ti pa se sprenevedaj!

.............................................................................................. [b]''Your time is the greatest gift you can give to someone.'' - Rick Warren[/b]

Ne bi se vznemirjala zaradi tega pojava, če mu paše biti transvestit ali karkoli že, naj bo 🙂 dokler to počne zaradi sebe, ga celo podpiram.[/quote]

lepo obračanje …

vprašal sem pa čisto nekaj drugega… in SICER NA KAJ TE BI TA OSEBA spominjala na moški ali ženski spol?

odgovor je na dlani seveda. ti pa se sprenevedaj![/quote]

Zakaj oz čemu bi se naj spraševala kdo kakšnega spola je, človeka sprejemam takega kot je, če mi karakterno in osebnostno ustreza mi ni mar iz katerega kromosoma se je razvil.

V primeru, da človek premore toleranco do neobičajnega je to sprenevedanje – tudi prav.

[center][i]"Woman without a Man is like a fish without a Bicycle."[/i] [sub]-Triumph[/sub][/center]

lepo obračanje …

vprašal sem pa čisto nekaj drugega… in SICER NA KAJ TE BI TA OSEBA spominjala na moški ali ženski spol?

odgovor je na dlani seveda. ti pa se sprenevedaj![/quote]

Zakaj oz čemu bi se naj spraševala kdo kakšnega spola je, človeka sprejemam takega kot je, če mi karakterno in osebnostno ustreza mi ni mar iz katerega kromosoma se je razvil.

V primeru, da človek premore toleranco do neobičajnega je to sprenevedanje – tudi prav.[/quote]

Ampak zdaj sem te vprašal JAZ torej pričakujem odgovor na kaj te taka oseba spominja… na kateri spol.

kar izmikaš in izmikaš se odgovoru kot Marko.

.............................................................................................. [b]''Your time is the greatest gift you can give to someone.'' - Rick Warren[/b]

Zakaj oz čemu bi se naj spraševala kdo kakšnega spola je, človeka sprejemam takega kot je, če mi karakterno in osebnostno ustreza mi ni mar iz katerega kromosoma se je razvil.

V primeru, da človek premore toleranco do neobičajnega je to sprenevedanje – tudi prav.[/quote]

Ampak zdaj sem te vprašal JAZ torej pričakujem odgovor na kaj te taka oseba spominja… na kateri spol.

kar izmikaš in izmikaš se odgovoru kot Marko.[/quote]

Dobra – haha :))

Zavedam se, da se človek ne naredi sam, da ga veči meri izoblikujejo okolje in izkušnje, torej je nekaj na tem zakaj so moški baje poženščeni in ženske postajajo moškinje, niso sami za te lastnosti krivi, zato take pojave toleriram oz se toliko o samem spolu ne sprašujem.

Če že teoretiziram, da bi naletela na tipa kakor si ga opisal ti, bi mi bilo hitro jasno, da gre za moškega, težko bi me preslepil pa vendar bi me hkrati zanimalo, kaj je tisto v njemu, da se mora preurediti v žensko, kaj ga je pripravilo do tega. Resnično res nimam s tem težav, da je kak tip bolj feminilen ali ženska bolj možata, dokler zaradi tega nihče drug ne trpi je vse v mejah normale 🙂

[center][i]"Woman without a Man is like a fish without a Bicycle."[/i] [sub]-Triumph[/sub][/center]

Ampak zdaj sem te vprašal JAZ torej pričakujem odgovor na kaj te taka oseba spominja… na kateri spol.

kar izmikaš in izmikaš se odgovoru kot Marko.[/quote]

Dobra – haha :))

Zavedam se, da se človek ne naredi sam, da ga veči meri izoblikujejo okolje in izkušnje, torej je nekaj na tem zakaj so moški baje poženščeni in ženske postajajo moškinje, niso sami za te lastnosti krivi, zato take pojave toleriram oz se toliko o samem spolu ne sprašujem.

Če že teoretiziram, da bi naletela na tipa kakor si ga opisal ti, bi mi bilo hitro jasno, da gre za moškega, težko bi me preslepil pa vendar bi me hkrati zanimalo, kaj je tisto v njemu, da se mora preurediti v žensko, kaj ga je pripravilo do tega. Resnično res nimam s tem težav, da je kak tip bolj feminilen ali ženska bolj možata, dokler zaradi tega nihče drug ne trpi je vse v mejah normale :)[/quote]

Ampak problem je ker na koncu družba trpi zaradi poženščenih moških in možačih žensk…

Neda se mi na široko in dolgo razglabljat zakaj, ampak a niso nekje delali poskuse oz. so opazovali in ugotovili da ko je preveč populacije da živali (določene vrste) postanejo bolj angnjene k homoseksualnosti in se s tem zavre razmnoževanje…

kdo bi vedo morda je pri ljudeh enako pa še možače punce in feminilne tipe dodamo k tem.

.............................................................................................. [b]''Your time is the greatest gift you can give to someone.'' - Rick Warren[/b]

To je res, da prihaja do teh evolucijskih sprememb oz da število istospolno orientiranih raste, jaz si to razlagam, da mati Zemlja oz narava sama tako vpliva na zmanjšanje prebivalstva….tako ali tako nas je že nekaj let preveč oz virov za preživetje primankuje.

[center][i]"Woman without a Man is like a fish without a Bicycle."[/i] [sub]-Triumph[/sub][/center]

Moram priznati, da ne razumem tarnanja žensk, sploh tistih feministično orientiranih, nad poženščenostjo modernih moških. To se mi nekako zdi kot nekakšna podzavestna prepričanost v svojo spolno manjvrednost. Po eni strani samozvane emancipiranke rade poudarjajo prednosti svojega spola, ki naj bi se nahajale v socialnem čutu, nežnosti, intuiciji, smislu za konstruktivni dialog, smislu za sodelovanje, smislu za lepotičenje, ki naj bi občutno prispeval k splošni lepoti življenja in sveta, v primerjavi z grobo maskulinsko tekmovalnostjo, brezkompromistnostjo, egoizmom in destruktivno bojevitostjo (pravih) moških. Če bi s svojim feminizmom mislile resno, bi uživale v triumfu ženskega principa nad moškim. Poženščenost moških bi jim bil končni dokaz, da je evolucija na njihovi strani. Da se končno prikazuje na vidiku boljši svet, ki so ga tako dolgo želele in naj bi prišel do izraza šele z ženskami na ključnih državniških in ostalih izvršnih funkcijah. One se pa pritožujejo zdaj nad maminimi sinčki, ker niso taki kamenodobni divjaki kot naši moški predniki, ki so celo zgodovino odrinjali in zatirali ženske. Zakaj se moderna ženska še kar tako sramuje same sebe?


Kot kaze razumes, zakaj se redko “zapletem” za vec kot mesec, dva, tri v kosu. In v taksnem obdobju, se ko se spoznavamo, ni nic cudnega, ce ti ga kak dan tri pofafajo. Eto, vceraj sta mi ga dve…[/quote]

Aja, spoznavanje je zate že veza? In to berem od nekoga, ki ima tako visoko mnenje o samem sebi…

kling kling kling… kaj je to? To so stopničke, ki se podirajo pod tabo in vztrajno padaš nižje 🙂

Forum je zaprt za komentiranje.

New Report

Close