Najdi forum

Splash Forum Arhiv Ženski in moški čvek Poženščeni moški -oddaja na TV

Poženščeni moški -oddaja na TV


Nisem zaobšel. Vendar ne vem kaj naj napišem, ker se gre le za drugo skrajnost. Dokler pa se gibljemo po skrajnostih, pa debata nima smisla.

Vztrajaš pri svojem za vsako ceno. Verjetno zato, ker meniš, da te želim spremeniti, pa se upiraš.

Vsi imamo meje, kar se nam zdi dopustno in kaj ne. Zgornji provokativni primer pa spet hoče dokazati kako te želi nekdo na silo spremeniti, da sprejmeš nekaj, kar ni zate dopustno in ne izraz ljubezni. A problem je, ker pri tebi ni skoraj nič dopustno.
Manjka ti tista zdrava meja sprejemljivosti s katero bi sprejemal žensko.


Nisem zaobšel. Vendar ne vem kaj naj napišem, ker se gre le za drugo skrajnost. Dokler pa se gibljemo po skrajnostih, pa debata nima smisla.

Vztrajaš pri svojem za vsako ceno. Verjetno zato, ker meniš, da te želim spremeniti, pa se upiraš.

Vsi imamo meje, kar se nam zdi dopustno in kaj ne. Zgornji provokativni primer pa spet hoče dokazati kako te želi nekdo na silo spremeniti, da sprejmeš nekaj, kar ni zate dopustno in ne izraz ljubezni. A problem je, ker pri tebi ni skoraj nič dopustno.
Manjka ti tista zdrava meja sprejemljivosti s katero bi sprejemal žensko.[/quote]

Ampak Robi poglej… izjeme potrjujejo pravilo, verjetno si te besede že slišal ane? Jaz sem poslal tvojo tezo na preizkušnjo v teorijo (sploh nisem prišo do prakse) pa si jo zavrnil že sam oziroma je teza padla na prvi malo resnejši preizkušnji.

Primer je provokativen zato ker na ekstremu se lahko pokaže absurd neke teze …. komaj ko jaz tebi pokažem provokativen primer lahko ti uvidiš zmoto teze.

če pa se je, zaradi gabanja v skrajnostih, kot si napisal ti, brezveze debatirat potem je brezveze debatirat in lahko MON zapremo dokler bomo uporabljali neka splošna merila kot so zdrava meja sprejemljivosti, ali splošna pravila itd. ….

Mislim da bi se vsi ki tukaj vključujete(mo v debate morali zavedat da je VSE relativno oz. odvisno od tega kako individualni človek nekaj vzame, in da ni v naši sodbi da bi podajali neko zaključno mnenje o tem kdo im ”zdravo” mejo in kdo ne te meje ne dosega.

Veš kako so rekli, manjšina misli pravilno, večina pa drugače.

Je pa zanimivo da meni tako rad rečeš da vztrajam pri svojem medtem ko pri svojem vztrajaš v ENAKI meri tudi ti… pa Marko, pa On_ pa praktično vsak tukaj bolj ali manj.

.............................................................................................. [b]''Your time is the greatest gift you can give to someone.'' - Rick Warren[/b]

prav naj ima tisti/, ki da za 10 rund viskijev ☺

vsi ostali so pusiji

-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.--.-.-.- [sup]"If you want to win you must not lose"[/sup] – [sub][i]Number One[/i][/sub]


Ti ji to lahko rečeš, ampak problema s tem ne boš rešil. Ker vse kar ni v skladu s tvojimi željami, še vedno doživljaš kot težnjo, da te ona želi spremenit. Ker tega preprosto ne verjameš.
Verjemi pa, da je žensk, ki se sprejemajo zelo malo in če računaš na to, da te bo ženska vodila skozi tvojo pot sprejemanja, potem boš verjetno še dolgo čakal. Človek pač naredi spremembe pri sebi, ko spozna, da je potrebno nekaj spremenit, če želi izpolnit svoje sanje oziroma želje. Tvoj čas za to pač še ni prišel, ker so tvoje želje trenutno drugačne. Ne želiš si dovolj resne zveze.

°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°° Če meniš, da se ti godi krivica, ne išči maščevanja, kajti morda je tvoja nesreča le poduk, ki si si ga prislužil za nekaj, kar si spregledal." Eros [psi] st. 345


Ti ji to lahko rečeš, ampak problema s tem ne boš rešil. Ker vse kar ni v skladu s tvojimi željami, še vedno doživljaš kot težnjo, da te ona želi spremenit. Ker tega preprosto ne verjameš.
Verjemi pa, da je žensk, ki se sprejemajo zelo malo in če računaš na to, da te bo ženska vodila skozi tvojo pot sprejemanja, potem boš verjetno še dolgo čakal. Človek pač naredi spremembe pri sebi, ko spozna, da je potrebno nekaj spremenit, če želi izpolnit svoje sanje oziroma želje. Tvoj čas za to pač še ni prišel, ker so tvoje želje trenutno drugačne. Ne želiš si dovolj resne zveze.[/quote]

Oprosti dosti zadev sem prebral ampak tole pa niti približno si ne morem domišljat kaj bi naj to pomenlo…. to je napisal Robi btw kar je v dobesednem navedku…

zdaj pa prosim še za idiote 😛

.............................................................................................. [b]''Your time is the greatest gift you can give to someone.'' - Rick Warren[/b]


Sem slišal. 🙂
Glej, meni je vseeno, pa čeprav mojo težo označiš za bedarijo ali karkoli. Saj si sam krojiš svojo usodo s tem, kako se odzivaš ali reagiraš….
S svojo zavrnitvijo moje teze, si le potrdil to kar pišem. Da se še vedno boriš. Si kot nek upornik, ki je s svojim uporništvom in zavračanjem dobival pozornost. Seveda v negativnem smislu. In s svojim zavračanjem, še vedno dobivaš pozornost. Predvsem v negativnem smislu. Tako, kot ti zavračaš druge, tako drugi zavrnejo tebe.


Ti ji to lahko rečeš, ampak problema s tem ne boš rešil. Ker vse kar ni v skladu s tvojimi željami, še vedno doživljaš kot težnjo, da te ona želi spremenit. Ker tega preprosto ne verjameš.
Verjemi pa, da je žensk, ki se sprejemajo zelo malo in če računaš na to, da te bo ženska vodila skozi tvojo pot sprejemanja, potem boš verjetno še dolgo čakal. Človek pač naredi spremembe pri sebi, ko spozna, da je potrebno nekaj spremenit, če želi izpolnit svoje sanje oziroma želje. Tvoj čas za to pač še ni prišel, ker so tvoje želje trenutno drugačne. Ne želiš si dovolj resne zveze.[/quote]

Oprosti dosti zadev sem prebral ampak tole pa niti približno si ne morem domišljat kaj bi naj to pomenlo…. to je napisal Robi btw kar je v dobesednem navedku…

zdaj pa prosim še za idiote :P[/quote]
Ja, saj vem, težko je razložit nekaj, kar je meni jasno, nekomu, ki mu ni.
Preveč pričakuješ od žensk, na kratko povedano. To boš spoznal s časom. Tako. 🙂

°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°° Če meniš, da se ti godi krivica, ne išči maščevanja, kajti morda je tvoja nesreča le poduk, ki si si ga prislužil za nekaj, kar si spregledal." Eros [psi] st. 345

Oprosti dosti zadev sem prebral ampak tole pa niti približno si ne morem domišljat kaj bi naj to pomenlo…. to je napisal Robi btw kar je v dobesednem navedku…

zdaj pa prosim še za idiote :P[/quote]
Ja, saj vem, težko je razložit nekaj, kar je meni jasno, nekomu, ki mu ni.
Preveč pričakuješ od žensk, na kratko povedano. To boš spoznal s časom. Tako. :)[/quote]

Kaj pa če ženske pričakujejo preveč od mene?

.............................................................................................. [b]''Your time is the greatest gift you can give to someone.'' - Rick Warren[/b]


Tudi takšne so. Ko bosta ti in ona dovolj spustila svoja pričakovanja, vama bo uspelo, prej pa ne. Ne moremo pa zdaj rečt, “ne Matkič, ti si kul, s tabo je vse v redu, samo z vsemi ženskami nekaj ne štima”. To bi bilo precej naivna teorija. Potem bi to lahko rekli za vsakega, ki bi se upiral znižati svoja pričakovanja oziroma za vsakega, ki ne uspe najti pravega partnerja zase. In kaj bi potem? Vsi bi ves čas ostajali na svojih bregovih, noben se ne bi nikoli zbližal, ker nobeden ne bi odstopal od svojih prepričanj. Človek to lahko počne nek določen čas, ampak enkrat se naveliča.

°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°° Če meniš, da se ti godi krivica, ne išči maščevanja, kajti morda je tvoja nesreča le poduk, ki si si ga prislužil za nekaj, kar si spregledal." Eros [psi] st. 345


Tudi takšne so. Ko bosta ti in ona dovolj spustila svoja pričakovanja, vama bo uspelo, prej pa ne. Ne moremo pa zdaj rečt, “ne Matkič, ti si kul, s tabo je vse v redu, samo z vsemi ženskami nekaj ne štima”. To bi bilo precej naivna teorija. Potem bi to lahko rekli za vsakega, ki bi se upiral znižati svoja pričakovanja oziroma za vsakega, ki ne uspe najti pravega partnerja zase. In kaj bi potem? Vsi bi ves čas ostajali na svojih bregovih, noben se ne bi nikoli zbližal, ker nobeden ne bi odstopal od svojih prepričanj. Človek to lahko počne nek določen čas, ampak enkrat se naveliča.[/quote]
@ Marko: daj ti meni mail, gsm … tvoje babe … da vidim zakaj si toliko mna netu ☺ (predno daš pritiponudbo: je ne boš dobil)

-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.--.-.-.- [sup]"If you want to win you must not lose"[/sup] – [sub][i]Number One[/i][/sub]


Tudi takšne so. Ko bosta ti in ona dovolj spustila svoja pričakovanja, vama bo uspelo, prej pa ne. Ne moremo pa zdaj rečt, “ne Matkič, ti si kul, s tabo je vse v redu, samo z vsemi ženskami nekaj ne štima”. To bi bilo precej naivna teorija. Potem bi to lahko rekli za vsakega, ki bi se upiral znižati svoja pričakovanja oziroma za vsakega, ki ne uspe najti pravega partnerja zase. In kaj bi potem? Vsi bi ves čas ostajali na svojih bregovih, noben se ne bi nikoli zbližal, ker nobeden ne bi odstopal od svojih prepričanj. Človek to lahko počne nek določen čas, ampak enkrat se naveliča.[/quote]
@ Marko: daj ti meni mail, gsm … tvoje babe … da vidim zakaj si toliko mna netu ☺ (predno daš pritiponudbo: je ne boš dobil)[/quote]

nemogoče je dat mobi številko od osebe ki je NI!

mogoče pa se ga bo kera forumašica usmilla pa se pretvarjala…

ali pa kar voice fakeover preko interneta.

.............................................................................................. [b]''Your time is the greatest gift you can give to someone.'' - Rick Warren[/b]

Lahko ti jo dam *** *** ***, zdaj pa ugibaj. :))

°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°° Če meniš, da se ti godi krivica, ne išči maščevanja, kajti morda je tvoja nesreča le poduk, ki si si ga prislužil za nekaj, kar si spregledal." Eros [psi] st. 345


pa sem mislil, da je to že izumrla vrlina ☺ Jo bom takoj oživel
Margot- je dobra forumašica (ob dobrih dneh celo odlična) … sem se marsikaj naučil od nje [sup](iskreno mislim )[/sup][/quote]

Hvala NM-3w, tako zelo sem se nasmejala – sama sebi :)))

Ker mi besede “Margot”, “dobra” in “iskreno mislim” izpod prstov NM-3w-ja nekako ne sodijo v isti stavek, sem se zasačila, da sem podzavestno hrbet obrnila k steni. Saj veš … vsak čas bi mi lahko zasadil nož vanj.

Potem sem se pa spomnila, da se nimam česa bati. Ti mi kaj takšnega ne bi nikoli naredil. Ti vedno počakaš, da se obrnem, ker mi ga želiš zasaditi v drobovje, saj hočeš pri tem gledati moj obraz. :))) Sliši se neverjetno, a to zelo cenim pri tebi.

Kot oseba moraš biti zelo zanimiv. Mislim iskreno.
Kot nick si pa grozen (ob slabih dnevih celo odvraten). Ampak tukaj se bom ustavila. Ker nočem pretiravati s komplimenti.

:))

..... [i]Damn! I'm so good in bed. I can sleep for hours.[/i]


Torej so drugi (moški) krivi, če si ti nezadovoljna ?[/quote]

Jaz sem prav zadovoljno bitje. Od kod ti to, da nisem?[/quote]
Večkrat omenjaš kako ste ženske postale zahtevnejše in je vedno več moških, ki ne morejo zadostiti tem zahtevam. Posledično ste zato nesrečne.
Pa sem mislil, da govoriš iz lastnih izkušenj.

Matkic

a si ti siguren, da si rad v družbi svoje ženske? Mene ne prepričaš niti z enim stavkom in zato ti je prilagajanje muka. 6 popoldnevov preživiš v moški družbi… torej se ob njih počutiš bolje kot ob svoji punci.

Jaz sem prepoznala nekega moškega, da z njim ne bom mogla ustvarit čustvene bližine, ker ni bil rad z mano – kar tako brez posebnega razloga, ker bi mu bilo lepo in bi v tem užival. Na srečo toliko poznam sebe in druge, da nisem za to krivila sebe. Pa tudi njega ne.

Bivati ob ženski se je potrebno naučiti, to ne pride samo od sebe. Ok, so izjeme, katere so starši tega naučili z vzornim medsebojnim odnosom.
Sicer pa ženska (moškemu) privleče na plan njegove največje dvome o lastni vrednosti (velja tudi obratno), ki jih on v moški družbi lahko skriva, pred žensko pa jih ne more oziroma je veliko težje. V ženski družbi so potrebna tudi prava dejanja, v moški pa so dovolj le besede, kar pomeni le eno prazno bahanje in norčevanje (samo ne vem iz koga :).
Zato se ženski družbi v obliki kake resne zveze taki moški tudi izogibajo, ker jim je to preprosto prevelik napor, to je soočiti se z lastnimi dvomi. Raje so “uporniki”. Raje so v moški družbi, kjer je lahko vsak karkoli oziroma kdorkoli si zaželi (podobno kot na forumu). Ampak vse je le utvara, resnica čaka vsakega. Vsak se bo moral enkrat soočiti s svojimi dvomi, ali bo pač celo življenje sam oziroma v slabih odnosih z nasprotnim spolom.
Ljubezen je nekaj najlepšega, kar se lahko zgodi med dvema, vendar je težko dosegljiva, če mislimo, da bo kar padla z neba. Včasih se lahko komu celo zdi, da je to utvara, nekaj nedosegljivega, nerealnega. Tak se mora vprašat, v kakšnih odnosih je živel v primarni družini, kdo mu je bil vzor in bo hitro našel vzrok za svoj pogled na odnose. Naj pogleda svoje starše in se naj vpraša “ali sam res nisem sposoben več od tega?”.

°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°° Če meniš, da se ti godi krivica, ne išči maščevanja, kajti morda je tvoja nesreča le poduk, ki si si ga prislužil za nekaj, kar si spregledal." Eros [psi] st. 345


Ni lih brez posebnega razloga, za vse obstaja nek razlog. Razlog je bil najverjetneje tak, da mu nisi bila dovolj zanimiva, da bi lahko imel s tabo kaj na dolgi rok, kar pa še ne pomeni, da bi bil tak tudi do ostalih punc. Kar sprijazni se, nisi bila dovolj dobra zanga, ego te jebe.

"No one can make you feel inferior without your consent." - Eleanor Roosevelt.


Ni lih brez posebnega razloga, za vse obstaja nek razlog. Razlog je bil najverjetneje tak, da mu nisi bila dovolj zanimiva, da bi lahko imel s tabo kaj na dolgi rok, kar pa še ne pomeni, da bi bil tak tudi do ostalih punc. Kar sprijazni se, nisi bila dovolj dobra zanga, ego te jebe.[/quote]
Nje nič ne jebe. Ego tebe jebe in misliš, da potem tudi vse ostale. Če bi jo jebal ego, potem bi njega obtoževala, ker ni želel bit z njo, tako pa punca kot zgleda veliko bolj razume odnose, kot ti.

°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°° Če meniš, da se ti godi krivica, ne išči maščevanja, kajti morda je tvoja nesreča le poduk, ki si si ga prislužil za nekaj, kar si spregledal." Eros [psi] st. 345

in bel vitez se je zopet oglasil 🙂

"No one can make you feel inferior without your consent." - Eleanor Roosevelt.

Pa tudi dvorni norček. 🙂

°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°° Če meniš, da se ti godi krivica, ne išči maščevanja, kajti morda je tvoja nesreča le poduk, ki si si ga prislužil za nekaj, kar si spregledal." Eros [psi] st. 345

Imaš prav, nisem mu bila zanimiva. A želel si je zveze in želel me je spremeniti. Da bi izginilo vse, kar sem in kar rada delam. Močno utripajoče rdeče luči sem pustila ob strani: mojih predlogov in želja ni upošteval, zato sem začela jaz njegove. Dokler se nisem znašla v niču. Imela sem samo še toliko moči, da sem izginila – iz njegovega življenja.

Sem se prilagajala? Čez vse meje in napačno. Obstaja veliko moških, ki imajo do potankosti izdelano v glavi, kako naj bi izgledalo njihovo partnersko življenje za naslednjih 50 let. Ženska naj bi samo vstopila in igrala v njegovi drami. Dokler se ne zdrami.

Zato sem vprašala Matkiča, če je rad v družbi svoje punce. To je edino, kar šteje. Ker bo srce postavil pred pamet in pozabil na svoj do potanskosti izdelan načrt in se prepustil odnosu in ga zgradil z nekom, ki ga ne pozna, ampak ga spoznava. Z nekom, o kateremu ne ve nič, a počasi vse več.

Pa stara coprnica je tudi tukaj :)))

..... [i]Damn! I'm so good in bed. I can sleep for hours.[/i]

Tu notri je toliko FEMINISTIČNE propagande da že kar smrdi …

bivati ob ženski se je treba naučiti?

ZA KAJ SE NEBI ŽENSKA NAUČILA BIVATI OB MOŠKEMU….

spet prilagaja se moški

kak ste smešni pa vam kar ne potegne da ste copatarji svojim cipam lol

.............................................................................................. [b]''Your time is the greatest gift you can give to someone.'' - Rick Warren[/b]


No vidš. Lahko bi se zgodilo pa tudi tudi obratno. Npr. da bi kira druga bila na tvojem mestu, bi se pa on začel prilagajat njej, namesto ona njemu. Jup, dejansko obstajajo takšne punce, ki lahko skoraj vsakemu moškemu zmešajo glavo. Pa ne, ne bo videz tu dovolj, karakter mora imet tak “odfukan”. Takšni punci pa ponavadi ne predstavlja problem širiti krog poznanstev. Ima celo kupico prijateljev / prijateljic, posledično tudi cel kup “prijateljev”, ki na skrivaj sanjajo o njej po cele dneve, medtem, ko se ona tega še zaveda ne, ali pa se, pa ji niso dovolj zanimivi. Sem že spoznal par takih, tako, da vem o čem govorim. So pa redke, ni jih veliko. Na žalost je večina takšnih, kot jih opisujeta Matkić pa Spider.

"No one can make you feel inferior without your consent." - Eleanor Roosevelt.


Pa ne samo moških…Tudi ženske so.
In tudi ti si med njimi, ker drugače ne bi napisala tega:

Kar pomeni, da imaš v sebi razdelano mnenje kako bi moral moški se obnašati in kaj bi se moral naučiti, da bi ustrezal tvojim merilom.

Forum je zaprt za komentiranje.

New Report

Close